Резултати от 1 до 5 от общо 5

Карти с памет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1
    #1

    Карти с памет

    От 1 година имам Diva Gem и съм доволен от него. Апаратите и Diva Light са пълна скръб, но за моя освен, че един бутон се развали и трябваше да чакам 3 седмици да го оправят в сервиза, не мога да кажа лошо. Сега реших да му купя малко памет, но от тези карти не разбирам нищо. Плеъра е съвместим с SD и MMC карти и се чудя, дали марката има толкова голямо значение. SD карта 256МБ на Adata струва 60лв, а същата на Canon 76лв. Дайте някакви мнения кои карти са добри(не само от горните две). Предпочитам да дам малко повече пари, но да съм сигурен в качеството.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    Re: Карти с памет

    Има значение марката - вземи си Sandisk (по-добрите карти :coolsmiley: )

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Re: Карти с памет

    Hannibal, много внимателно си отвори книжката с инструкциите за ползване и виж най-накрая какви памети поддържа апарата ти!!! Виждам съм много ДИВИ и на повечето пишеше, че работят с всичко на всичко 5 марки карти. Ако няма такава информациа, помоли преди да си купиш картата, ако е възможно да я тестваш за съвместимост с твоят апарат. Така няма да те "боли" после главата* .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: Карти с памет

    Верно, че тея буклуци имаха проблем със съвместимост май.

    Марките - PQI за евтин буклук и Transcend за хубави карти Transcned 256 е под 50 лева, така че твоите цени не са актуални

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #5

    Re: Карти с памет

    Наистина, пише че работят с 5 марки /гарантирано/, но и с много други /НЕгарантирано/
    ***
    Иначе сам си направи извода за по-скъпото и качествено и по-евтиното...
    Transcend или Kingston с доживотна гаранция звучи добре, но A-Data или PQI с 1 или 2 години - също... Колко време мислиш да го ползваш все пак, като имаш впредвид, че в тея карти няма движещи се части?...
    На фона на разликата в цената на маркови/немаркови много по-голяма е тежестта на плащането/неплащането на 20% ДДС :coolsmiley:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CPU поддържа памет до 1866. каква памет да сложа.
    От divxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 27-06-13, 15:11
  2. карти за I go 8
    От tannoy във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 10-10-10, 02:09
  3. SD карти 4г
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 26-01-08, 13:35
  4. Отговори: 20
    Последно: 13-06-06, 16:03
  5. LAN Карти
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-01-04, 12:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе