Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Дигитален фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #16

    Re: Дигитален фотоапарат

    Това ще рече, че с едини можеш да правиш снимка от 6см, а с другия минамалното разстояние е 10см.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    13
    #17

    Re: Дигитален фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Това ще рече, че с едини можеш да правиш снимка от 6см, а с другия минамалното разстояние е 10см.
    Благодаря за пояснението

  4. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #18

    Re: Дигитален фотоапарат

    Виж и в Метро - днес разгледах брошурката и има какво да се види , попитай и LUDIA той работи там и сигурно има поглед върху нещата, виж и фотоапарата колко голяма карта поддържа.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    14
    #19

    Re: Дигитален фотоапарат

    @davinia
    Критериите,които си посочила,според мен се покриват от моделите на Самсунг.Особенно за видеоклиповете,защото те записват в мпег4 формат,а това най-малкото означава,че можеш да заснемеш някакво събитие много по-дълго време и на по-малка по обем мемори карта,а и продължителността на един клип се ограничава единствено от размера на картата!качеството на снимките е много добро и напълно достатъчно за домашни потребители!Лично аз съм с един СамсунгД370; 3,2 МП,купен преди години и все още си карам с него и нямам намерение скоро да го сменям!Преди 1 година ходихме заедно с едни прекрасни девойки да им изберем цифрово фотоапартче,които имаха изисквания като твоите.Тогава видях един 5МП фотоапарат на Самсунг (не помня модела) на много прилична цена спрямо други конкуренти(първо се нахвърлиха към Сони и др.марки,защото били маркови). Препоръчах им Самсунга и взеха него!Колко изтървания,търкаляне и т.н. е изтърпяла машинката,тя си знае най-добре,но снимките и клиповете са с много добро качество,а девойките предоволни,защото се убедиха сами,че не си заслужава хвърлянето на повече пари за нещо,което може да се купи по-евтино и да служи вярно на МАСОВИЯ ПОТРЕБИТЕЛ!
    УСПЕХ!

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #20

    Re: Дигитален фотоапарат

    Забрави за Пентакс ако искаш сносни снимки и особено клипчета, Апарат не се избира по дизайн и по размер на диспея, а по това калко добре може да снима.
    Фотографиите се разглеждат на компютър, а не на малкия диплей отзад на апарата. На него всички снимки изгледата еднакво добре.

    Всички апарати снимат задоволително добре на светло, като слабите им места си личат при снимане на тъмно примерно, добре е да има и ръчен режим.
    Относно магапикселите - 3 Мпикс с канон от средния клас е достатъчна за печат върху лист А4, но не мисля че много хора си позволятват такива снимки. Така че броя на пикселите не е определящ.

    Колега си купи един Пентакс за 340 лв вместо Самсунг S600 (въпреки че отиде за него), модела не се сещам, но сега горчиво съжалява - има невероятен шум.

    Каквото и да купиш искай да ти покажат снимки или ли погледни ревютата в интернет където има качени снимки.
    Продавачите ще рекламират това което продават ,така че нека техните препоръки не са основните определящи за избора ти!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #21

    Re: Дигитален фотоапарат

    Подкрепям напълно Колонело и искам да добавя няколко неща. Прочети няколко ревюта когато си избереш модел и обезателно преди да си го купил. Със СД или Флаш картата внимавай. Имат различна скорост на трансфер(респективно и цена:-). 3МП са повече от достатъчни за любителски снимки, а качеството на лещите не е за подценяване. Само при нощни снимки можеш да оцениш с невъоръжено око колко шуми апарата(снеговалежа;-). Задължително акумулатори - по евтино излиза и са по трайни.

    Препоръчвам ти Canon(да кажем А410 или близък -$150) и в никакъв случай НР (поне в тоя ценови диапазон).

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    13
    #22

    Re: Дигитален фотоапарат


    Момчета, благодаря за това, че се включихте. Последните 2 мнения за Пентакса не ги видях- чак сега имам достъп до компютъра. ОПт няколко дни вече имам фотоапарат...Pentax S60. Доволна съм и от снимките и от клипчетата..засега, дано не съжалявам Благодаря ви все пак

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 26-08-10, 09:40
  2. Продавам дигитален фотоапарат Canon S 3IS
    От medunski във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 16-09-07, 16:34
  3. Трябва ми съвет за дигитален фотоапарат
    От Usera във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 33
    Последно: 24-05-06, 20:57
  4. Отговори: 1
    Последно: 21-04-06, 08:35
  5. capture с дигитален апарат
    От og във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 11-06-03, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе