Резултати от 1 до 2 от общо 2

WD TV™ HD Media Player - update проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #1

    WD TV™ HD Media Player - update проблем

    Здравейте,
    Купих си тези дни WD TV™ HD Media Player. Много съм доволен, но за съжаление въпреки, че следвам инструкцията точка по точка не можах да го ъпдейтвам. Може би защото не ми излиза иконата за ъпдейт или има нещ друго, в което греша - незнам.
    Може ли някой да обясни също, защо след като имам свален HD филм около 4 ГБ на лаптопа и имам около 80 ГБ свободно място на external hard drive ми излиза съобщение, че няма достатъчно място за да го прехвърля?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    1
    #2

    Re:WD TV™ HD Media Player - update проблем

    Външните HDD обикновено се предлагат форматирани не на NTFS-файлова система, а на FAT или FAT32. при тях има ограничение от 2G за големина на файл. По-големи не може да поддържа. Трябва да се преформатира външния диск на NTFS и ще може да се копират по-големи файлове в/у тях.
    Относно ъпдейта: Трябва да се свали архива от сайта на WD и да се разархивира в основната папка на USB-диска (HDD или флаш). При пускане на плеъра в менюто за настройки (setting) има избор за уодейт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  2. Проблем с Windows media player
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 27-05-07, 21:32
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-04-07, 01:03
  4. Проблем с Windows Media PLayer 10.
    От DEF във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 30-11-06, 22:18
  5. Проблем с Windows Media Player
    От iso във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 10-03-04, 19:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе