Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Проблеми с "дигитализиране"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #16

    Re:Проблеми с "дигитализиране"

    Цитат Първоначално публикувано от panevdd
    Ползвам го за прехващане (capture), елемнтарна обработка (изрязване, например), някои филтри (deinterlace, осветеност, яркост, шум) и компресиране на аудио/видео потоци.
    Би ли посочил по-конкретно кой от кодеците в пакета, който съм посочил, е от 2006 година? Що се отнася до VirtualDub - това, че се е ползвал преди 10 години, не му пречи да се ползва и сега.
    Ами линка който си дал е публикуван тогава Night_Raven Codec Pack . За мен тук трябва да гледате http://www.codecguide.com/ обновява се постоянно

    stfn заглавието не е подбрано правилно.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #17

    Re:Проблеми с "дигитализиране"

    Искам да благодаря на всички за съветите в тази тема.
    Общо взето, пробвах всичко посочено (занимавах се с това цялата събота и неделя, а имах съвсем други планове)
    Накрая изпекох и едно пробно ДВД.
    Като че ли най-добре става ако се свали с Adobe Premiere, а след това да се изпече с Pinnacle Studio. Поне за свалянето, ми се стори че при Adobe Premiere образа остава възможно най-автентичен и не забелязах дефекти.
    А HDV Split 0.77 Beta не тръгна с тая камера (не разпозна че има свързана камера на 1394)

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #18

    Re:Проблеми с "дигитализиране"

    пробвай пинакъл 14 правен е за HD програмата излезе преди два месеца и има възможно всичко най-ново!

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #19

    Re:Проблеми с "дигитализиране"

    Честно казано, не ми се занимава повече.
    Показах на моите близки резултата, показах им с какво и как се прави, върнах им камерата.
    Поне 22-24 часа се занимавах тогава, а ако добавим и предишните занимавки, отиват към 30 - стига ми толкоз, уморих се. Все пак, става дума за "приятелски начала", а не за нещо платено.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Търся филма "Чия е тази песен" , "Whose is this song" на Адела Пеева
    От monto във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 25-05-12, 11:23
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе