Резултати от 1 до 10 от общо 10

видео камера до към 2500лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #1

    видео камера до към 2500лв

    искам да си взема хубава видео камера до към 2500лв.да е с дръжка горе че да снимам с една ръка и да държа примерно ниско камерата а не да гледам през обектива като снимам.каkво ще ми препоръчате с мемори кард или с хард.кажете направo някои конкретен модел и даите линк.нещо такова но по евтинко и да не е с касета.ще се ползва за снимане на мотори в движение например.затова трябва добър оптичен зоом и стабилизатор.материала ще го обработвам на компа и ще си правя клипчета.

    http://www.electron.bg/product_info....roducts_id=386

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:видео камера до към 2500лв

    Колега , да не смяташ да изкарваш пари от видеозаснемане ? Този модел камери са поне полупрофесионални и за 2500 лв , нова , от магазин , с гаранция , според мен много трудно !

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #3

    Re:видео камера до към 2500лв

    не ще си снимаме наши си изпълнения с мотори а камерата може и втора употреба да е.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #4

    Re:видео камера до към 2500лв

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    искам да си взема хубава видео камера до към 2500лв.да е с дръжка горе че да снимам с една ръка и да държа примерно ниско камерата а не да гледам през обектива като снимам.каkво ще ми препоръчате с мемори кард или с хард.кажете направo някои конкретен модел и даите линк.нещо такова но по евтинко и да не е с касета.ще се ползва за снимане на мотори в движение например.затова трябва добър оптичен зоом и стабилизатор.материала ще го обработвам на компа и ще си правя клипчета.

    http://www.electron.bg/product_info....roducts_id=386

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Re:видео камера до към 2500лв

    това с дръжката е малко излишно, но все пак ако си решил, ще трябва да изкараш повече пари, понеже дръжките ги слагат на по-професионалните камери. Аз използвам подобна на тази от линка по-долу и с една ръка снимам идеално както и държането ниско. За по-голяма прецизност има стойки и т.н. които спомагат.

    http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=393

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #6

    Re:видео камера до към 2500лв

    ами с стоика няма да ми върши работ.пробвал съм примерно някои ако мине с повече от 50 км на задна покраи камерата и не можеш да завъртиш достатачно бързо с тази стоика.а по принцип с кое се сваля по лесно записа на компа а по късно се обработва и се прави да речем клип или филм c мемори кард или хард да е камерата .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #7

    Re:видео камера до към 2500лв

    мемори и разгледай се за нещо по-ново за тиа пари и HDV камера можи да се намери. Дръжка се прави за малка камера с формата на буквата П като отдолу е плоска с винт с резба като на статив или стругар да ти направи винта от алумин а отгоре да е обла за удобно хващане.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #8

    Re:видео камера до към 2500лв

    можеш ли да ми обясниш защо мемори?щото тук в един магазин казаха харда е по добре.и другото което e дръжка лесно ще направя но няма да има бутони на нея а оригинална камера с дръжка маи си има бутони на дръжката да речем за зум и запис.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #9

    Re:видео камера до към 2500лв

    професионалните камери снимат с външен хард като този например но и парите му са доста
    http://eshop.uvt.bg/sony-hvrdr60-p-715.html
    иначе на продавачите приказките не винаги са "чиста монета" помисли малко кои са предимствата на картата пред харда . Бутоните на дръжката са най-малкия проблем - любителските камери имат дистанционо което дублира командите и приснимане можи да се ползва

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #10

    Re:видео камера до към 2500лв

    ами не знам кои са предимдтвата на картата.и няма ли про с карта?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. видео камера към сендер
    От zacksi във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 13:00
  2. Търся DV видео камера
    От niki 80 във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-11, 23:25
  3. Infrared за видео камера
    От Delta1 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 02-08-07, 11:11
  4. видео камера Panasonic NV-GS 17
    От 78765290 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-05-07, 20:40
  5. въпрос за видео камера
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-01-06, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе