Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Един лаик си търси добър фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    25
    #16

    Re:Един лаик си търси добър фотоапарат

    Моето предложение по темата - Панасоник Лумикс GF1-компактен, бърз фокус, лесен за употреба на цена в Англия 580 паунда с палачинката 20мм

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    41
    #17

    Re:Един лаик си търси добър фотоапарат

    дам снимката не изглежда чак толкова зле, вземам предвид - времето е сумрачно, а и е компресирана. Няма все още снимки от близък план 2-10метра, пак без приближение.

    Можеш да отидеш в някой магазин за фототехника там можеш да си сравниш всичките налични фотоапарати имат си за целта обособени кътчета за тази цел... а иначе всеки както и аз ще ти дава разни акъли вземи този вземи онзи...


  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #18

    Re:Един лаик си търси добър фотоапарат

    точно на обратното мнение съм, защото на сумрачно време /разбирайте дифузната светлина/ се получават най-качествени снимки и ненапразно за видеоклипове и фотосесии се избира облачно време . Иначе снимката е "плачевна работа". Мисля че всичко е до настройките на апарата - та всеки апарат от евтин до средно скъп си имат и полуавтоматични настройки- поставяш на пейзаж/символа е една триъгълна планина/ и тогава се вдига остротата.
    Пробвай и да обновиш формуера.
    Не ти препоръчвам панасоник особено за нощни снимки същите са като сонито само дето водят по-агресивна политика и оглавяват продажбите на "сапунерки " в момента в световен мащаб

  5. MrD
    MrD е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    22
    #19

    Re:Един лаик си търси добър фотоапарат

    Господа,

    темата е приключена. Благодаря ма всички отзовали се. Избора ми е Canon EOS 550D с три обектива 18-55, 55-250 и 50f1,8. По отношение на планината Колега, всичките ми снимки в Прага съм ги правил на пейзажи. Мога да различа нещата. късмет на всички.

    Чао,

    Заключвайте темата. Сега да търся къде да продам онова Sony

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #20

    Re:Един лаик си търси добър фотоапарат


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 02-11-14, 21:58
  2. Търси се 32" с добър вграден плеър
    От spiritch във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-12-13, 17:44
  3. Търси се добър млад уеб програмист
    От novato във форум Програмиране
    Отговори: 9
    Последно: 04-05-07, 09:21
  4. Търси се изгубен фотоапарат!
    От Angeleto във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 28-05-06, 19:29
  5. Отговори: 5
    Последно: 27-01-05, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе