Резултати от 1 до 10 от общо 10

Избор на камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    8
    #1

    Избор на камера

    Здравейте!!!
    Искам да си взема камера за около 500лв
    Ще я използвам предимно за снимане на детските тържества, при екскурзии....
    Въобще не съм на ясно какво трябва да гледам и за тези пари какво е хубаво да се избере.
    Мислех да е с HDD , но някъде четох че това не било добра идея, по-добре със мемори карти. Така ли е ???
    И другото което ме интересува е лесно да мога да прехвърлям чрез компютър записите на DVD дискове.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #2

    Re:Избор на камера

    вземи си с HD стандарт на видеозапис, само на компютър ли ще се гледа или и на телевизор и какъв е ?
    ако имаш набелязани някои модели и марки видеокамери покажи ги за съвет!

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    8
    #3

    Re:Избор на камера

    И на компютър и на ТВ. Единият ТВ ни е обикновен от тези тумбестите а другият е от тънките.
    За модели не съм се спряла конкретно но се чудех дали да е с HDD?
    От вчера гледам из сайтовете и за сега набелязах тези трите:
    http://technomarket.bg/products/09051294/sony-dcr-sr38
    http://technomarket.bg/products/0905...msung-hmx-r10s
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NY-DCR-SX34/ES
    Някой има ли впечатления от тях???

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #4

    Re:Избор на камера

    и трите са стар модел а самсунга е HD но е 15 лукса!!!
    Моя съвет е ако не ти е спешно изчакай около великден ще има тотално намаление и промоции за електроника.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    8
    #5

    Re:Избор на камера

    GMIR Благодаря ти. Не ми е толкова належащо сега да вземам, може и да почакам до Великден


  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    50
    #6

    Re:Избор на камера

    И защо да не е с HDD ? На 40 гб се събират поне 3 мес снимане . Картите са безумно скъпи все още .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    8
    #7

    Re:Избор на камера

    незнам до колко е вярно от няколко места казаха, че камерите които са с HDD по-бързо им падали батериите и вероятността да се скапе диска била мн голяма.Пак казвам не съм на 100% убедена просто от няколкото маг където съм питала всички това казват , а те все пак са там за да ми вземат парите така че може и да не е мн вярно. Експертите тук ще си кажат мнението

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #8

    Re:Избор на камера

    Моя съвет е ако не ти е спешно изчакай около великден ще има тотално намаление и промоции за електроника.


    Понеже наближава Великден, може ли някой да сподели относно актуални промоции за видеокамери.
    Търся бюджетно решение Full HD, Flash камера, да може да снима добре при лоша осветеност (на закрито).
    Виждам, че Сони са пуснали новите модели 2011, като цените има са някъде от 900 лв нагоре (Sony HDR-CX130 ), идеята ми е за нещо подобно (с други думи кое е най-добро за парите си, като търся наистина нещо бюджетно, entry level).

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #9

    Re:Избор на камера

    вярно е за хардовете те са "последния мохикан" отиващата си механична част в електрониката. SD карти на път и под път и са на цените на флашката. Купи си камера с карта и ще ти покажа лесен начин за правене на двд диск видео или фото снимки за броени минути стига да си със уиндос 7.

    renault_fen какво искаш да кажиш с моите цитати? Това си е спам!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #10

    Re:Избор на камера

    не беше идеята за спам, но нещо не се получи цитата (всичко излезе като твой цитат и не можах да го оправя)
    а сериозно - има ли добри промоции в момента за видеокамери. Миналата година по това време си купих телевизора, но с камерите не съм много много в ас.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за избор на IP камера
    От idle във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 51
    Последно: 26-01-15, 09:34
  2. Избор на WEB камера
    От zorbata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-01-12, 08:20
  3. Избор на камера ?
    От joni81 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 18
    Последно: 21-07-11, 21:30
  4. избор на камера
    От vadzari във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 05-07-10, 14:20
  5. Помощ за избор на камера...
    От cawboy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-07, 21:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе