Резултати от 1 до 5 от общо 5

Sony HVR A1E - Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    7
    #1

    Sony HVR A1E - Проблем

    Здравейте, въпроса ми е свързан с камерата Sony HVR A1E.Миналата седмица си купих такава камеара и вчера реших да я пробвам направих един запис към 40 мин. и реших да прехвърля записа на компютъра използвам IEEE 1394 кабел.След като свързан камерата, компютъра не вижда че има свързана камерата.Преди прехвърлях записи от Panasonic MD 9000 със същия кабел и нямах никакви проблеми.Работя с Pinnacle Studio 14.Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #2

    Re:Sony HVR A1E - Проблем

    пробвай с друг кабел при рестартиран компютър. Предполагам си купил камерата на старо, възможно да е прецакан порта /обикновено порта гори от китайски неоргинални карти връщат някъкъв обратен ток и от там идва повредата/ или от лоша спойка се получава от вадене и слагане в буксата. Този порт прави проблем също и при едновремено включен заедно и с друг порт чинч например към телевизор.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    7
    #3

    Re:Sony HVR A1E - Проблем

    Камерата е втора употреба.Пробвах и други два кабела пак не става.Как мога да разбера дали порта на камерата е наред.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #4

    Re:Sony HVR A1E - Проблем

    остава още едана възможност на друг компютър /без да инсталиран пинакъл трябва да се появи иконка на ново устройство/ и ако и там не се получи иди и я тресни в главата на мошеника дето ти я продал

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    7
    #5

    Re:Sony HVR A1E - Проблем

    Аз довечера ще пробвам камерата на друг компютър, но и ако и там не стане и се окаже че е от порта на камерата може ли да се поправи порта или пък е скъпа поправката.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1303930461[/time]_________________________________________________

    Проблема може да е от IEEE 1394 порта на компа, защото свързах друга камера и нея не я видя.Досега не мислех че може да е от това защото в Device Manager ми показва че има IEEE 1394.И затова ще взема нова платка 1394 или пък една кепчър карта но не знам колко струва те с тях е ставало по качествено прехвърлянето доколкото разбрах.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем със sony dsc-wx1
    От joiner във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-14, 20:04
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  3. Проблем с BD Sony
    От pavlin_s във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 06-07-10, 10:46
  4. Помощ за проблем с SONY TV LCD KDL-32EX500 и SONY DVD REC AT100
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-10, 13:07
  5. проблем със Sony 24/10/40
    От genhack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 02-09-03, 01:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе