Резултати от 1 до 6 от общо 6

Сanon SX 500 IS или нещо друго

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    17
    #1

    Сanon SX 500 IS или нещо друго

    Здравейте.
    Дъщеря ми иска фотоапарат.
    До сега щракаше с една практика и сякаш идеите и бяха интересни.
    Сега иска нещо по така...
    Аз съм на принципа, че нещата трябва да стават постепенно, затова ако може да дадете съвет за избор на машина до 500 - 600 лева.
    Сега гледам в техномаркет тази прооция CANON POWERSHOT SX500 IS BLACK :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати :: Фото & Видео :: Technomarket Bulgaria
    Благодаря предварително на всички.
    Този пост е редактиран от valga; 17-03-13 в 08:43.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #2

    Отговор: Сanon SX 500 IS или нещо друго

    Във Фото Павилиона този модел е на по-добра цена Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS - Цифрови фотоапарати - Фото Павилион - Каталог

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Отговор: Сanon SX 500 IS или нещо друго

    Цитат Първоначално публикувано от valga Виж публикацията
    Здравейте.
    Дъщеря ми иска фотоапарат.
    До сега щракаше с една практика и сякаш идеите и бяха интересни.
    Сега иска нещо по така...
    Аз съм на принципа, че нещата трябва да стават постепенно, затова ако може да дадете съвет за избор на машина до 500 - 600 лева.
    Сега гледам в техномаркет тази прооция CANON POWERSHOT SX500 IS BLACK :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати :: Фото & Видео :: Technomarket Bulgaria
    Благодаря предварително на всички.
    Незнам дали си гледал, но за под 700 лв може да си вземeш DSLR и няма да ти трябва ъпгреид на фотоапарата, освен ако не го счупите...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    17
    #4

    Отговор: Сanon SX 500 IS или нещо друго

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Незнам дали си гледал, но за под 700 лв може да си вземeш DSLR и няма да ти трябва ъпгреид на фотоапарата, освен ако не го счупите...
    Ще съм Ви благодарен ако кажете къде да гледам.
    Все пак става въпрос за дете на 13 години и не искам да хвърлям маса пари за нещо което тя нама да може да ползва с пълните му екстри.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Във Фото Павилиона този модел е на по-добра цена Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS - Цифрови фотоапарати - Фото Павилион - Каталог
    Благодаря.
    Офертата си заслужава.
    А нещо за качествата на апарата да кажете?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    77
    #5

    Отговор: Сanon SX 500 IS или нещо друго

    първо питай дъщеря си дали иска този зумов "топуз". И въобще дали ще се ползват възможностите които има. Имай на в предвид зумовото увеличение е за сметка на малка матрица и от там по зле качество, сравнен с нормален апарат със светлосилен обектив. Тоя апарат е по скоро за теб като ходиш по екскурзии да приближаваш далечните обекти. Ако ще се занимава "по-така" вземи и огледалнорефлексен апарат, НО НОВ!!!Например сони А37 Фотоапарат Sony Alpha 37 kit (18-55mm) + SDHC памет 8GB + комплект за почистване Eyelead Low Carbon II - - Фото Павилион - Каталог или А57 ; никон Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) + чанта Nikon CF-EU04 - - Фото Павилион - Каталог или канон 1100 Фотоапарат Canon EOS 1100D kit (18-55mm III) + книга По-добри изображения с Canon EOS DSLR фотоапарат - - Фото Павилион - Каталог Успех в избора!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #6

    Отговор: Сanon SX 500 IS или нещо друго

    Цитат Първоначално публикувано от valga Виж публикацията
    Ще съм Ви благодарен ако кажете къде да гледам.
    Все пак става въпрос за дете на 13 години и не искам да хвърлям маса пари за нещо което тя нама да може да ползва с пълните му екстри.

    - - - - - - - - - -


    Благодаря.
    Офертата си заслужава.
    А нещо за качествата на апарата да кажете?
    Апарата си заслужава, но не може да се сравнява с огледално-рефлексен такъв. Обаче за дете на 13 години апарат от 500 лева ми се струва неразумно. Един SX 150 IS би бил добро начало....другият вариант е DSLR втора ръка, не виждам проблем ако го погледне човек който разбира, първият ми DSLR си го купих ползван и за разлика от другите два нови не ме е предавал.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ТЕРМОСТАТ ЗА СМЯНА ИЛИ .....НЕЩО ДРУГО ?
    От burmat във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 17-05-13, 18:15
  2. And the Winner is ... Смях или пък друго нещо ;)
    От Inspire във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 05-01-05, 11:01
  3. Вирус или нещо друго ?!
    От Lazy Dog във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 14-12-04, 19:32
  4. Отговори: 1
    Последно: 18-08-04, 01:11
  5. Проблем с видеокарта или нещо друго?
    От Jenny във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 23-03-04, 15:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе