Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 42

Скрита камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    7
    #1

    Скрита камера

    Здравейте на всички.
    Сега съмнявам се че когато съм на работа в къщи идва някой,и затова искам да поставя скрита камера в спалнята за да видя дали съм параноик или само ревнивец.Дайте съвети каква камера да взема,гледах на много места обаче не мога да реша а също така и не разбирам много.
    1.Камерата да е малка,за монтирането имам идея къде да я сложа.
    2.Към камерата да има записващо устройство и примерно не знам дали е възможно да снима 10 часа на батерия.Също може и да е свързана с компютъра но да е постоянно във фонов режим.

    Е накратко искам да следя жена ми,обаче да го направя така че тя да не разбере.Не знам дали съм обяснил правилно.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Re:Скрита камера

    Лоша работа ако ти се потвърдят съмненията, но дано се окаже, че само си въобразяваш.

    Колкото до камерата, няма нужда да разбираш много. Гледам има скрити камери в различни неща, като химикали, шапки, вратовръзки, очила, ключодържатели, часовници, закачалки и др. Само трябва да разбереш колко време издържат батериите им и след това за теб остава само да я сложиш на удобно място за снимане.
    Виж този и този часовник и този химикал. Има и друг вариант с диктофон, но с него ще имаш само аудио запис.
    Успех в начинанието .

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    7
    #3

    Re:Скрита камера

    Да аз тези ги видях обаче записват до 2 часа и после батерията сваршва, видях една мини камера която е със захранване и мисля да взема нея с едно записващо устройство и се чудя тоест ще пробвам да я вградя в тонколоните на компютъра и без това излизат сумати и кабели от тях че още 2 ва смятам няма да направят впечатление.

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #4

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от IGI29
    Здравейте на всички.
    Сега съмнявам се че когато съм на работа в къщи идва някой,и затова искам да поставя скрита камера в спалнята за да видя дали съм параноик или само ревнивец.Дайте съвети каква камера да взема,гледах на много места обаче не мога да реша а също така и не разбирам много.
    1.Камерата да е малка,за монтирането имам идея къде да я сложа.
    2.Към камерата да има записващо устройство и примерно не знам дали е възможно да снима 10 часа на батерия.Също може и да е свързана с компютъра но да е постоянно във фонов режим.

    Е накратко искам да следя жена ми,обаче да го направя така че тя да не разбере.Не знам дали съм обяснил правилно.
    Значи се съмняваш че някой друг оре нивата заедно с теб така ли , сподели защо мислиш така какво си видял или подозираш , жена ти хубава ли е? такива работи , може и снимка да постнеш.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    7
    #5

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Значи се съмняваш че някой друг оре нивата заедно с теб така ли , сподели защо мислиш така какво си видял или подозираш , жена ти хубава ли е? такива работи , може и снимка да постнеш.
    Чак снимки няма да постна хубава е слабичка изкуствена блондинка: )) с доста хубаво тяло красива е според мен а и според приятели познати,когато излезем съм забелязал че и хвърлят по някой и друг белтък ,според мен е красива много ясно.А за това какво съм забелязал нови прически маникюри,и тем подобни женски неща,промяна в държанието и коментари от съседи,нови чаршафи всеки ден,приближа ли се до телефона скача като попарена и такива неща.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #6

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от IGI29
    Чак снимки няма да постна хубава е слабичка изкуствена блондинка: )) с доста хубаво тяло красива е според мен а и според приятели познати,когато излезем съм забелязал че и хвърлят по някой и друг белтък ,според мен е красива много ясно.А за това какво съм забелязал нови прически маникюри,и тем подобни женски неща,промяна в държанието и коментари от съседи,нови чаршафи всеки ден,приближа ли се до телефона скача като попарена и такива неща.
    Какво ви е семейното положение , женени , просто си живеете без брак , деца .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    7
    #7

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Какво ви е семейното положение , женени , просто си живеете без брак , деца .
    Женени с дете.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re:Скрита камера

    хайде стига разпити, човекът имаше конкретен въпрос, получи конкретни отговори
    майтапите и психоанализите не са предмет на сегашната тема

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Re:Скрита камера

    Тези 2 часа ако са с моушън детект може да са и 2 дена. Предполагам жена ти не си прави джогинга като прави кръгчета на спалнята.
    От друга страна, ако прави нещо, едва ли да го направи във вас на спалнята, много екстремно ми се струва...
    Мисля, че малкото шпионско решение е много по-добро... Иначе ДВР-и кабели, вероятността да го намери е много голяма, ако не за 2 дни то за 2 седмици...


  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #10

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    хайде стига разпити, човекът имаше конкретен въпрос, получи конкретни отговори
    майтапите и психоанализите не са предмет на сегашната тема
    В това положение нещата хич не са розови , ако разбира се жената кръшка , камерите няма да решат проблема а още повече ще спекат ситуацията , а недай си боже жената не кръшка и разбере за тези камери не ми се мисли какво следва след това , седнете и поговорете като хора , ако ходи по чуждо си има причина и трябва да разбереш каква е тя и ако е възможно да върнете доверието си един към друг.

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    7
    #11

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    В това положение нещата хич не са розови , ако разбира се жената кръшка , камерите няма да решат проблема а още повече ще спекат ситуацията , а недай си боже жената не кръшка и разбере за тези камери не ми се мисли какво следва след това , седнете и поговорете като хора , ако ходи по чуждо си има причина и трябва да разбереш каква е тя и ако е възможно да върнете доверието си един към друг.
    С разговор няма да стане сигурен съм поне в това отношение я познавам добре,и затова реших да го направя с камера и тогава ако съм прав поне няма да има къде да бяга.
    Мисля си за тази камера spy.bg/mini-kameri/501/ с един видеорекордер и той е супер малък и двете ще ги сложа в едната тонколона на компютъра те сега от нея излизат доста кабели така че още 2ва мисля няма да направят впечатление, а и да направят няма да разбере за какво са и силно се съмнявам да започне да отваря тонколонлата.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #12

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    хайде стига разпити, човекът имаше конкретен въпрос, получи конкретни отговори
    майтапите и психоанализите не са предмет на сегашната тема
    Психологията е по-силна от технологията.

    П.С. Емотиконката е риторична - не се обади ти, да я осъществим.

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #13

    Re:Скрита камера

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    В това положение нещата хич не са розови , ако разбира се жената кръшка , камерите няма да решат проблема а още повече ще спекат ситуацията , а недай си боже жената не кръшка и разбере за тези камери не ми се мисли какво следва след това , седнете и поговорете като хора , ако ходи по чуждо си има причина и трябва да разбереш каква е тя и ако е възможно да върнете доверието си един към друг.
    Съгласен съм... За някой неща май е по-добре човек да не знае. Да кажем, че с шпионските технологии я хванеш и какво следва, развод ?!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re:Скрита камера

    Какво следва приятелю не ти влиза в работата
    Човек иска да хване жена си на калъп - значи ще го направи.

  18. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #15

    Re:Скрита камера

    Щом се е стигнало до това , нищо хубаво не го чака от тук насетне , развод , подялба на имущество , родителски права , съдебни разноски и т.н , всичко това е един голям стрес за всеки от двамата , особено ако и има подялба на имущество което е било изцяло притежание на един от съпрузите или придобито единствено и само с негов труд , тогава стават големите скандали.
    Затова казах по добре да се поговори и някак си да се опита да се върне старата хармония в семейството.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем със скрита мрежа. Помощ!
    От posetitelka във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 20-08-13, 16:09
  2. уеб камера
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 24-03-12, 14:30
  3. DVD Камера
    От Tores във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 13-09-05, 22:30
  4. Скрита информация в *jpg файл
    От petkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-12-04, 01:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе