Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем със звука при сваляне на видеозапис от касети Mini dv

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #1

    Проблем със звука при сваляне на видеозапис от касети Mini dv

    Здравейте колеги, наложи ми се да сваля записи от няколко касетки mini dv,ползвам за целта Ulead videostudio 9 и кабел 1394 (до сега винаги е ставало), но сега за съжаление се получава проблем-картината е перфектна, а звука накъсва, не се разбира нищо, сякаш са смесени няколко канала. И когато пусна касетата през камерата се чува така лошо и също когато свържа камерата към компа с кабел пак е така. Касетите явно са записвани на LP запис, защото на дисплея ми се изписва LP. КАМЕРАТА ми е samsyng VP-D392 PAL, ако това има значение, а другата камера не знам каква е била. Пробвах да променя настройките на звука-не става нищо. Някой може ли да помогне?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #2

    Отговор: Проблем със звука при сваляне на видеозапис от касети Mini dv

    Според написаното проблемът може да е в камерата, касетките или несъвместимост (несъвпадане на настройките) между записвалата камера и твоята. Особено в режим LP.
    Не е лошо да почистиш главите на камерата с почистваща касета или чисто нова / малко използвана такава.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Според написаното проблемът може да е в камерата, касетките или несъвместимост (несъвпадане на настройките) между записвалата камера и твоята. Особено в режим LP.
    Не е лошо да почистиш главите на камерата с почистваща касета или чисто нова / малко използвана такава.
    Ами имам други касети, записани с тази камера, в момента се възпроизвеждат без подобен проблем, ще пробвам с почистване.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от neoton Виж публикацията
    Ами имам други касети, записани с тази камера, в момента се възпроизвеждат без подобен проблем, ще пробвам с почистване.
    Еми бях я захвърлил камерата, ама сега пак ми потрябва и като я пробвах не може вече да възпроизвежда никакви касети, даже и моите записани с нея-дава само син екран и минутите показва като превъртам напред назад, и на плей касетата се върти но, няма нито звук нито картина, може би ще трябва да чистя главата,(гледах няколко клипа за това) та въпроса ми е със хартия за принтиране и спирт ли да пробвам или нещо друго?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Добра програма за видеозапис
    От diss във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-15, 16:35
  2. Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC
    От cristo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 264
    Последно: 18-08-10, 00:09
  3. проблем при сваляне от DV на РС
    От maxon във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 15-05-10, 11:35
  4. Прехвърляне на видеозапис (VHS) на PC
    От Geo_D във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 20-04-10, 20:04
  5. Проблем при сваляне на файлове от фтп
    От nencho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 20
    Последно: 20-01-08, 11:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе