Резултати от 1 до 5 от общо 5

Вътрешно видео наблюдение на автомобил. Съвет за камера.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #1

    Вътрешно видео наблюдение на автомобил. Съвет за камера.

    Такааа, да си кажа и аз моите проблеми
    Дано да съм оцелил раздела, макар че видях подобни теми.
    Не само в Блгария, но и в Европа има завистливи хора.
    Искам по някакъв начин да да поставя охранителна камера срещу вандализъм на автомобила ми. За сега минах само с откъртено стъкло на шофьорското огледало. Бях се насочил към HikVision въртяща камера, понеже от прозореца мога да наблюдавам почти цялата улица, аз съм посредата някъде. Не става, защото закона не позволява да наблюдаваш чужди хора, имоти, автомобили и т.н. Та се сетих за камера поставена вътре в колата с 360 градуса изглед или две по 160-170 градуса може би. Ще я ползвам само когато ме няма, не трябва да е вързана он-лайн за директно предаване и не ми трябва да я ползвам за регистратор в движение, което означава, че не трябва да е прикрепена към стъклото постоянно. Евентуално някава стойка на задната седалка или между подглавниците на задната облегалка, ще свърши работа. Другото което ми се иска е да има слот за външна памет над 128 гигабайта и да има издържлива батерия, защото слотовете за запалки нямат постоянен ток когато е заключена колата. За бюджет не съм се ориентирал още, защото това което искам може би не съществува . За HikVision-а бях се насочил към нещо от порядъка на 250-300 евро, така чеее....
    Ако не става ще стискам зъби те така . Поздрави и Честита нова година на всички.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2

    Отговор: Вътрешно видео наблюдение на автомобил. Съвет за камера.

    "...закона не позволява да наблюдаваш чужди хора, имоти, автомобили и т.н. ..."
    Е то не е ли същото, дали ще ги записваш от прозореца на къщата си или през прозореца на колата си....

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #3

    Отговор: Вътрешно видео наблюдение на автомобил. Съвет за камера.

    Освен това , ако е в колата , как знаеш откъде злосторника ще подходи , за да е насочена към него камерата?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #4

    Отговор: Вътрешно видео наблюдение на автомобил. Съвет за камера.

    Да но когато е в моя собственост мога да ползвам за лична сигурност, стига да не злоупотребяваш с такава информация и ако записа не доказва нищо и нямаш причина да го задържиш за представяне пред съд, полиция или застрахователи, си длъжен да го изтриеш в рамките на 72 часа.
    На втория коментар, отговарям че затова съм написал 360 градуса камера или две с по-Малик ъгъл.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #5

    Отговор: Вътрешно видео наблюдение на автомобил. Съвет за камера.

    Имах един “ тарикат “ който се мислеше за недосегаем.
    Сложих си камера на тераса само за мое ползване .
    Не е нужно комшиите да знаят че имаш.
    Аз така го хванах наркоманчето .
    В този вариант не се занимаваш с полиция , а е малко “ саморазправа “
    Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Камера за нощно наблюдение за кооперацията.
    От zapaden във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 04-07-13, 22:54
  2. Помощ видео наблюдение
    От dngrbg във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 02-06-13, 16:29
  3. видео наблюдение
    От kasis във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 26-03-08, 22:19
  4. Моля, за горещ съвет за избор на видео камера
    От kargona във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 24
    Последно: 15-11-07, 17:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе