Резултати от 1 до 3 от общо 3

Хладилник Liebherr CUP 3011

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1

    Хладилник Liebherr CUP 3011

    Здравейте, миналата година купих Liebherr CUP3011. Днес при почистването му забелязах, че нещо около компресора му не е наред. Тъй като не съм запознат с хладилната техника се нуждая от помощта ви. На приложените по-долу снимки се вижда странно прахообразно вещество около една от заварките. Какво е това и на како се дължи? Интересуваме за да знам какво да кажа като изискам сервизно обслужване. Хладилника в момента работи без проблеми, но се опасявам да не би да експлодира компресора. Ако въобще е възможен колко би траял ремонта, питам за да знам дали си струва да се занимавам със сервиза или направо да отида да търся качествено направен хладилник т.е. Electrolux/AEG.
    Снимка 1
    Снимка 2

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    9
    #2

    Re:Помощ за Liebherr CUP3011

    От опита който имам,това ми прилича на остатък от флюса при заварката,мисля да не е проблем,но професионално погледнато-точките на заварка се обработват и малко боичка..изглежда е пропуснато,или е сменяно нещо в сервиз и е претупано...Днес гледах хладилници и имаше такива следи и на чисто нови.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #3

    Re:Помощ за Liebherr CUP3011

    Няма никакъв проблем, не се притеснявай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на хладилник (Liebherr)
    От TSH във форум Хладилна техника
    Отговори: 42
    Последно: 10-09-15, 23:40
  2. Проблем с хладилник LIEBHERR
    От plod във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 11
    Последно: 09-01-12, 18:30
  3. Хладилник Liebherr C 3051
    От batalski във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 23-09-11, 10:55
  4. Хладилник Liebherr CUN 3011 - вентилатора във фризерното отделение не работи!
    От boldon във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 29-07-10, 20:56
  5. Хладилник Liebherr CU 3503
    От isho във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-09, 20:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе