Резултати от 1 до 8 от общо 8

CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    35
    #1

    CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    След дълго гледане и четене на форума, стигнах до извода, че няма по-добър no-frost/inox/2 кръга хладилник в момента на пазара. В Електрон с отстъпките и всичко ми излиза 1125лв. Поправете ме ако има някой модел, който съм пропуснал. Много време гледах и 3503, но все пак като че ли е по-удачно да взема с 2 кръга. Нали само това им е разликата?

    И един новобрански въпрос, но все пак не съм много на ти с хладилната техника. Когато купя халдилник с 1 кръг, няма да мога да изключа фризера и да работи само хладилника и обратно. Докато 2та кръга позволяват това. Изчетох доста, но конкретен отговор така и не намерих, та по-добре да питам.

    И вторият ми въпрос е относно гаранцията. Liebherr на по 5 години гаранция предполагам са само в промоциите, иначе стандартно винаги си е 3. Нали така?

    Мерси.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #2

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    Само при хладилник с два компресора може да се изключи фризера.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #3

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    Цитат Първоначално публикувано от miuen4o
    И един новобрански въпрос, но все пак не съм много на ти с хладилната техника. Когато купя халдилник с 1 кръг, няма да мога да изключа фризера и да работи само хладилника и обратно. Докато 2та кръга позволяват това. Изчетох доста, но конкретен отговор така и не намерих, та по-добре да питам.
    Имам Electrolux ENB-38943-W с 2 кръга и може да се изключва хладилната част и да остане само фризера. Обратното не може обаче.

  5. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #4

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    Два кръга не означава непременно два компресора.
    Докато при два компресора -кръговете винаги са два отделни.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #5

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    А защо ти е да изключваш фризера?! Аз съм с 3503 и ми прави сметка между 4 и 5 лева месечно при пълен фризер, заедно с хладилната част.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    35
    #6

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    А защо ти е да изключваш фризера?! Аз съм с 3503 и ми прави сметка между 4 и 5 лева месечно при пълен фризер, заедно с хладилната част.
    Ами защото понякога просто ще върви само за един лед вътре. Не ме притеснява да ми върви де, така че това наистина не е проблем. Бих взел 3503, но само белият модел е с 2 кръга. CUNesf 3503 NoFrost е с 1 кръг. Много тъпо. А аз наистина не искам бял хладилник, защото никак няма да ми ходи на кухнята.

    Но пък 3503 е с повече обем и 3033 малко ми теснее с тея 55см широчина. Не че е болка за умиране, просто това е единственият му кусур.

    Та още се чудя

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    Двата кръка неозначават, че ще може да се изключва хладилника или фризера, а че имаш отделна регулация на фризера и хладилни. Вярно е, че има модели, на които е възможно изключването на хладилник или фризер, както дори да се разменят. Фризера да стане хладилник и обратното. Това съм го виждал само на един модел.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    35
    #8

    Re:CNesf 3033 - най-добрият no frost с 2 кръга за този ценови диапазон?

    Добре, има ли изобщо смисъл от 2та кръга? Какво като не мога да ги регулирам отделно? Задавам им една прилична температура и няма кой знае колко да барникам.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318941285[/time]_________________________________________________

    И последен въпрос от мен, понеже тъкмо мернах в технополис ето този модел, който ме устройва напълно:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...RR-CUNesf-3513

    Има и 2 кръга и е с повече обем от 3033. Това някакъв стар модел ли е? Защото примерно в електрон е при "стари", които вече не са в наличност. Та има ли нещо, което да ме спира да си взема него? Или да давам смело?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Неработещ Liebherr CNESF 4003
    От vladun във форум Хладилна техника
    Отговори: 33
    Последно: 05-08-19, 19:00
  2. LIBHER CNESF 4003 ШУМ
    От TOHY във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 21-12-13, 18:11
  3. проблем с ДТЗ на кръга на климатиците
    От zacksi във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 28-12-11, 16:22
  4. Liebherr CNESF-4003 - моля за компетентно мнение!
    От geca във форум Хладилна техника
    Отговори: 16
    Последно: 22-04-10, 16:51
  5. MSAccess 2003 часови диапазон!
    От lil във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-09, 13:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе