Резултати от 1 до 14 от общо 14

Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #1

    Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Здравейте. Вчера взе та се развали досегашния ми халдилник Самсунг с No Frost система /на никой не препоръчвам тази марка хладилници че само ядовес него/ и сега трябва спешно да купя нов хладилник. Мога да отделя макс. 500 лв. и за тези пари се загледах по Аристон.
    http://technomarket.bg/products/0910...on-mtaa-241-ha

    Моля за съвет дали е добър избор, ако не предложете нещо друго на цена около 500 лв., че трябва до ден-два най-късно да взема нов хладилник
    Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #2

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    не е лош според мен , за парите си е екстра ..

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #3

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Ей така за секунди, без да се задълбавам, открих това.
    http://technomarket.bg/products/0910...ussi-zrt-724w.
    Със същите размери и 100лв по евтин.
    Аристон е марка, чието качество кореспондира с това на Самсунг.
    Аз бих я избягвал решително.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #4

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Бях останал с впечатление, че марките Зануси и Канди ги правят в Китай или може би греша. Ако събера ощя някой стотак ми се ще да взема нещо по хубаво като Либхер или Гореня, но не знам дали ще имам пари за хладилник от тези марки.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #5

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Виж и тези.Куца им изработката,ама не са китайски(полски са) и са с АСС компресори(все пак се проверява,че има изненади). http://www.technomarket.bg/browse/20...e%22%3A1%7D%5D

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #6

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Зануси е всъщност Електролукс.А това е по-добро от Горение и особено от Аристон.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Зануси е всъщност Електролукс.
    Зануси, всъщност си е... Зануси. Както Дачия не е Рено и Шкода не е WV. Разликата в качеството е съществена.

    P.S. Snaige е марка, която също заслужава внимание.

  10. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #8

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Цитат Първоначално публикувано от dodo2000
    Здравейте. Вчера взе та се развали досегашния ми халдилник Самсунг с No Frost система /на никой не препоръчвам тази марка хладилници че само ядовес него/ и сега трябва спешно да купя нов хладилник. Мога да отделя макс. 500 лв. и за тези пари се загледах по Аристон.
    http://technomarket.bg/products/0910...on-mtaa-241-ha

    Моля за съвет дали е добър избор, ако не предложете нещо друго на цена около 500 лв., че трябва до ден-два най-късно да взема нов хладилник
    Мерси предварително.
    Тоя Аристон прилича на NEO BCG-230/260 и като се загледах и Електролукса е същата работа около 500лв.Така,че няма май голямо значение кой ще бъде в тоя клас.Не казвам,че Нео-то е зле.Просто излизат от едни и същи заводи и се плаща за марка повече при по скъпите.От няколко години всичко се придвижва към Турция.Ако има някой продавач на едра бяла техника във форума ще може да потвърди със сигурност.Аз лично бих купил Либхер -български са и са с 3 години гаранция или http://technomarket.bg/products/0907...lux-erb-34233w

  11. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #9

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Цитат Първоначално публикувано от dodo2000
    Здравейте. Вчера взе та се развали досегашния ми халдилник Самсунг с No Frost система /на никой не препоръчвам тази марка хладилници че само ядове с него.
    Още като излязоха тези самсунзи с ''чупорките'' за студена вода и No Frost ми харесаха визуално,но консултанта-точен пич ме разубеди-всичко било капсулирано вътре и ако стане нещо със системата от вентилация вътре-трябва да се изтърбуши всичко и нещо с гаранцията не било както трябва -по спомен,та ми препоръча Либхер и не ме излъга в избора... а ценово бяха на едно-с малко Либхера да е бил по скъп-до 40-50лв.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #10

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Ако трябваше да избирам с този бюджет, хладилник с тези параметри, като на Аристона, бих взел този http://www.techno-mix.com/product/12...t-2411-comfort

  13. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #11

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Само не Liebherr последно време не си изкарват гаранцията.Ако бяха читави ПАНСЕРВИЗ нямаше да им окаже поддръжка

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #12

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Значи ако мога да обобщя с няколко думи: Аристон и Индезит - кофти избор. За Електролукса попаднах на доста оплаквания в интернет, Горения също не били удачен избор. За Зануси също прочетох теми във форума с лоши отзиви. Май ще посъбера още някой лев и ще взема Либхер. Имаме такъв хладилник само че малък на работа и мога да кажа, че две години вече работи перфектно, компресора му въобще не се чува и вътре температурата е като в хладилна камера. Моят Самсунг модел RT21VH в хладилната си част държи темп. около +10 градуса а в камерата -15. За 4 години работа се счупи системата за диспенсера за вода, всичките пластмасови рафтчета, но като плюс мога да кажа, че компресора почти не се чува когато работи. Даже повече се чува вентилатора вътре отколкото копресора. Но от няколко дена като дойде момент да се вкл. компресора се чуе едно силно еднократно пукане, компресора тръгне за минута и спре. Само вентилатора вътре се чува да върти. Не знам какъв е проблема, но реших да го сменя просто с нов. Освен това имам и още доста познати с хладилници Самсунг и то по-скъпи и големи модели, които също се оплакват от работата на хладилниците им.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #13

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Цитат Първоначално публикувано от batalski
    Само не Liebherr последно време не си изкарват гаранцията.Ако бяха читави ПАНСЕРВИЗ нямаше да им окаже поддръжка
    Аз пък се чудех защо Либхер дават 5 г. гаранция

    Баталски, приятелю, кой кого е "отрязал" и защо, не е ясно. Аз бих заложил Либхер да са отрязали ПАНСЕРВИЗ. Между другото кои марки им останаха да ремонтират в Пансервиз, че не се сещам в момента

    Не се заяждам, но нека да говорим с факти, а?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    54
    #14

    Re:Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет

    Цитат Първоначално публикувано от dodo2000
    Здравейте. Вчера взе та се развали досегашния ми халдилник Самсунг с No Frost система /на никой не препоръчвам тази марка хладилници че само ядовес него/ и сега трябва спешно да купя нов хладилник. Мога да отделя макс. 500 лв. и за тези пари се загледах по Аристон.
    http://technomarket.bg/products/0910...on-mtaa-241-ha

    Моля за съвет дали е добър избор, ако не предложете нещо друго на цена около 500 лв., че трябва до ден-два най-късно да взема нов хладилник
    Мерси предварително.
    Без значение от мнението на многото "колеги" тук, определено те съветвам да вземеш Хотпойнт/Аристона.
    Този модел се произвежда в Италия (Теверола)и е в пъти по-добър от всичко кореспондиращи модели, цитирани вече тук. Имай предвид, че освен Либхера, всичко останало е или турско или китайско. ти си решаваш дали страната на произход е важна за теб.
    А по отношение на откровено грозните коментари от страна на badr за Индезит и Аристон, макар да нямам много свободно време, определено бих искал да се срешнем и да поговорим на какво се дължи това му отношение и има ли то реали причини.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за покупка
    От evilvanko във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-14, 08:41
  2. Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?
    От DEF във форум Хладилна техника
    Отговори: 37
    Последно: 27-09-11, 15:00
  3. Съвет за покупка на телевизор????
    От torment1 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-09-11, 11:35
  4. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 17:56
  5. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе