Резултати от 1 до 4 от общо 4

ELECTROLUX ENB-34943X или GORENJE NRK 6181 CX - кой да избера?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #1

    ELECTROLUX ENB-34943X или GORENJE NRK 6181 CX - кой да избера?!

    Здравейте,

    в процес на избор съм на хладилник - среден клас, и от всички предложения на пазара съм се спрял на два модела и имам нужда от мнения за това кой хладилник да избера и/или евентуално да изразите впечатленията си от двата модела, особено ако някой от вас има информация за проявявани дефекти и т.н. Хладилниците са:

    ELECTROLUX ENB-34943X - http://technomarket.bg/products/0910...lux-enb-34943x

    и

    GORENJE NRK 6181 CX - http://techno-mix.com/product/6851/gorenje-nrk-6181-cx

    Надявам се да ми помогнете при избора, за което предварително ви благодаря.

    Поздрави

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #2

    Re:ELECTROLUX ENB-34943X или GORENJE NRK 6181 CX - кой да избера?!

    Незнам, аз ли нещо не съм пуснал темата публично... или просто нямате мнение по въпроса... Моля пишете...

  4. a3
    a3 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    24
    #3

    Re:ELECTROLUX ENB-34943X или GORENJE NRK 6181 CX - кой да избера?!

    Според мен единственото хубаво нещо при посоченото от теб Gorenje e 5-те години гаранция. Обърни внимание, че електролукса има no frost само на фризерната част, което лично мнение е оптималния вариант. Тъй като при но-фрост на хладилника има шанс да ти се получат следните "екстри" (повече работа на компресора и съответно по-къс живот, повече шум, повече ток, странни звуци, изсушаване на продуктите в хладилника, ако не са в кутии) не е задължително да ги имаш всичките изброени "екстри", но и една от тях е достатъчна да ти къса нервите
    Също така се поинтересувай за полезния обем хладилник/фризер на Gorenje, защото не ги видях никъде.
    И какво се показва на дисплейа на електролукса. Зададена температура или постигната температура.

    И в крайна сметка вземи електролукса

  5. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #4

    Re:ELECTROLUX ENB-34943X или GORENJE NRK 6181 CX - кой да избера?!

    Здрасти а3,
    мерси за изразеното мнение... Незнам дали си обърнал внимание, но и gorenje-то е с No Frost само на фризера, т.е. и по този показател хладилниците са сходни... Иначе съм изцяло 50 на 50... Gorenjeto има леко предимство заради гаранцията, разпределението на рафтчетата в хладилната част (според мен е по функционална) и това че фризера е с по-малък обем, защото нямам нужда от голяма фризерна част. Какви са предимствата на Electroluxa...надали имаш предвид само дисплея?!

    Проучих, че и двата са с 1 компресор, а някъде прочетох че Electroluxa има два охладилени кръга, каквото и да означава това. Пуснах темата по-скоро да събера информация за някакви дефекти, които са проявявали тези хладилници.

    Поздрави
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1337760788[/time]_________________________________________________

    Относно полезния обем - имаш предвид обема в литри ли?! Доколкото знам съотношението хладилна част : фризерна част е 230 литра : 75 литра, докато при Electroluxa то е 249 на 91 литра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. УРЕДИ Gorenje
    От brumba във форум Бяла техника
    Отговори: 19
    Последно: 02-11-14, 19:12
  2. Electolux ENB-34943X или Ariston EBM 18220 F
    От Kokosoft във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-11, 00:03
  3. Gorenje NRK68SYB
    От Ivan във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 30-03-10, 14:21
  4. Плот Gorenje
    От yankob във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 22-12-09, 23:51
  5. gorenje wa62121
    От AMATE във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 05-11-07, 13:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе