Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25
Like Tree5Одобрявам

Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    КЗП
    м.петров одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    26
    #17

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    Доста стресиращо ми подействаха по горните постове и бях решил да мина на LG .Сега след като взех Бош
    KGE39AI40 Хладилник с фризер отдолу (А+++) неръждаема стомана (врата) KGE39AI40
    имам да кажа следното .
    Първо много съм доволен от абсолютно от всичко като се почне от компресора ембрако бразилски за който чух превъзходни отзиви като се мине през невероятния приятен иноксов дизайн отвън и отделенията за нулева температура и регулируема влажност за плодове отделение за месо изобщо добре направен вътрешен дизайн . Шума от компресора едвам се долавя като нежно шуполене на вода която леко ври. Завършвам с отстъпката която ми направиха за онлайн поръчка по интернет 179лв . Впечатленията ми са направо зашеметяващи . Реших да го взема въпреки негативни изказвания и на Бадр за платките както и на по горните постове за шумене. Засега нямам оплаквания . Ще пиша ако се наложи. За тези които се колебаят бих казал че доставката по интернет беше перфектна . Отворих го още пред входната врата шофьора искаше да се убеди че няма да има проблеми за драскотини и тн по време на транспорта . Нямах упътване на български и единствено ме затрудни обратната сглобка защото стиреопорите не беше лесно да ги сглобя . Добре че имах допълнително въже . Качването беше до трети етаж и беше осъществено без проблеми.Получих на български упътването по електронната поща . Продавача беше любезен да ми прати веднага упътването на български в пдф формат. Нямам думи да се отблагодаря на тази фирма ЕКСПО 2000 перфектни търговци и много добър хладилник .

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #18

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    Да ти е честита новата придобивка!!!!! Хубаво е да сме доволни от търговците, ама все пак сме в България.... И да не забравиш да пишеш в случай на проблем , че сме любопитни как се развива марката.

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #19

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    йе въй , А+++ колко е това -50% ???

    я ги мернете колко горят машинките на ден? моя А+ е към 600-650 вата на 24 часа през уикенда когато сме си в къщи. да не трпбва да хвърлям моя?

    офф топ :
    а сега видях и миялните със зеолит технология от бъдещето . в бг има няколко планини от това.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    435
    #20

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    а сега видях и миялните със зеолит технология от бъдещето . в бг има няколко планини от това.
    Те зеолита в test.de го бяха смятали че и с цената на техния ток не може да се изплати разликата в цената на уреда за под 7.5г. Така, че хубаво като технология ама пари не пести.
    estqwerty одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #21

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    пак офф топ сорри.
    пари не пести но ток - да а ако вземах немска заплатка щях да инвестирам.
    както и да е - хубаво е най-накрая да видиш нова технология в продукт на пазара. ще падне все пак е просто една купчина камък, дори и да е синтетичен.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #22

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    тихо да не ва чуе колегата със сушилнята с термопомпа че ми каза гроздето е кисело

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    26
    #23

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    я ги мернете колко горят машинките на ден? моя А+ е към 600-650 вата на 24 часа през уикенда когато сме си в къщи.


    Още не съм взел уред за измерване на консумациата и не мога да кажа за новия хладилник колко ток ще консумира ,но поне от сметката за ток ще опитам да направя сравнение. Стария хладилник беше с лошо уплътнение поради ръжда в долния ръб и неравен релеф от ръждата . През лятото само почти хладилника работеше а през отпуската през август тока ми беше към 30 лв .Зимата съм плащал и по 20 лв за ток защото съм изключвал хладилника .При първа възможност а това зависи от постъпленията ще си взема това измервателно устройство . За информация приятел ми каза че хладилника му руски му харчел около 150 вата като включвал по 3-4 мин на всеки 21 минути пауза или нещо подобно .Още веднъж благодаря за добрите пожелания дано всичко да върви гладко . Засега няма проблеми тих е много леко мърка когато се включи компресора . Почти не се усеща шума. Като се сдобия с уред за измерване на мощност ще измеря и ще пиша .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    26
    #24

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    Robert Bosch Hausger тук са изследвали разхода .18 вата колкото е лампа светеща 24 ч и 365 дни от годината да е включена . Това е разхода .За 24 часа е 432 вата за година е 157680 вата .

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #25

    Отговор: Нови хладилници BOSCH модели с No Frost пращят

    а+ зануси пак толкова 650 вата на ден през уикенда. не съм кавал че меря хладилника така че е отварян достатъчно пъти. това е пролет или есен. 1.2 или 1.4 бях направил засечка за уикенда.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 72
    Последно: 27-10-13, 15:13
  2. Нови модели на Тошиба -- Кога ще доидат?
    От bonebiker във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 20:27
  3. Нови по-евтини инверторни модели на Sharp
    От bigmouth във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 19
    Последно: 03-06-10, 18:45
  4. Отговори: 2
    Последно: 19-08-08, 14:11
  5. Нови модели мъжко бельо за лятото...
    От Garu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-06, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе