Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помогнете с избор на хладилник до 150см височина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    7
    #1

    Помогнете с избор на хладилник до 150см височина

    Здравейте! Трябва ми помощ с избора на хладилник. Изискването е да е до 150 см височина с камера отгоре, защото мястото не позволява повече. Бюджета е ограничен - до към 450 лева. Сегашният е Мраз от последните и лятото държи 13 градуса. От това което съм чел останах с впечатление, че е най-добре хладилника да е колкото е може по-прост. Без електроники и NoFrost система. Ясно ми е, че за тези пари марката едвали е от значение, но все пак ми се иска да е с колкото се може по дълга гаранция. Също така имам питане дали си заслужава удължаването на гаранция която предлагат в някой магазини или просто ти взимат парите и после винаги има врътка да не я изпълнят.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #2

    Отговор: Помогнете с избор на хладилник до 150см височина

    Изчакайте летните промоции за увеличена гаранция! Повечето са със стандартните 2години.
    Каквото и да купите е без значение. Гледайте да ви устройва като обем, капацитет на замразяване в кг / 24ч, разпределение и най-важното - да е климатичен клас SN-T (до +43 градуса околна температура). Другото е по-малко ниво на шум, което е означено на енергийния етикет.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #3

    Отговор: Помогнете с избор на хладилник до 150см височина

    Изтърва Великденските промоции - този беше и на промоция и с допълнителните 10% -371лв. http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...27020/p/660544
    За парите си е добро предложение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми за избор на хладилник
    От odris във форум Хладилна техника
    Отговори: 2195
    Последно: 18-04-24, 10:22
  2. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  3. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе