Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree2Одобрявам

избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #16

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    Точно така,има си филтър,който се сменя през определено време,и не е никак евтин,само че това никой не ти го казва в магазина,разбираш го,от хладилния техник който ще дойде да ти ремонтира хладилника,ако не си сменил филтъра навреме......а колкото до товa че е шумен...свиквай....все пак е Беко...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #17

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    Цитат Първоначално публикувано от ala-bala Виж публикацията
    Хладилника си има филтър който се сменя през определен период .... може би той се справя с варовика
    Дойдохме си на думата - Може би се справя ако гледаме и по описанието тези филтри улавят хлор, механични частици и т.н и т.н.А дали улавят варовик е малко, а професионалния ми опит дори казва немалко, съмнително.
    От друга страна тази екстра не е чак толкова използвана.Намирал съм филтри с изтекъл 6м срок за смяна, но пък собствениците на хладилниците отричат през тях да е минавал тон вода.Като прибавим, че това не са масови хладилници, което означзва малко бройки, които не са достатъчни за категорични изводи.Но имах това лято за ремонт такъв с запушени тръби.
    Мисля, че по-добрия вариант е зареждане с минерална вода.Иначе някои от хладилниците алармират за подмяна на филтъра.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #18

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    В проект ми е да монтирам и друг филтър който улавя варовика .....
    ,,свиквай....все пак е Беко...,, Трудно ми е да се примеря с ШУМА , за тези пари можех да си взема (SAMSUNG,LG,DAEWOO.. но реших да е БЕКО дано да не съм сбъркал с марката , времето ще покаже ....
    Относно компресора споменах какъв модел е embraco vegz 11c , добър ли е и какво производство е ?

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #19

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    В този ценови диапазон,рядко има хладилници,които да алармират за смяна на филтъра...това е екстра,която е рядка дори и при флагманските модели на големите имена в бранша...но така е...side by side за тези пари си е жива авантюра..няма значение марката в случая...всички са еднакви дървета...читавите са почти 3 пъти по-скъпи и нагоре,и това не е случайно.....но както казват старите хора:"няма значение какъв е хладилника,важното е да е пълен"
    Със здраве да си по ползваш дълги години..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #20

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    Като съвместимост е ОТЛИЧЕН , третата зона също е много добра .....
    Благодаря

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    6
    #21

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    ala-bala,
    Аз не бих си взел втора употреба. А за марките, които си изброил - бих се спрял на BEKO. Цена качество ми се виждат най-удачни.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    1
    #22

    Отговор: избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''

    ala-bala, бихте ли споделили как се държи хладилника след няколко месеца употреба. Викахте ли техник за шума? Обмислям покупката на модела без диспенсър, но се колебая все още. Също така от снимката виждам, че е поставен до стена. Това проблемно ли е при отваряне на дясната врата?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Хладилник Daewoo FRS-U20DAI side by side с no frost система не работи хладилната част
    От rossenboy във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-15, 09:29
  2. Whirlpool Side by Side Проблем с щракане
    От metivd във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 21-12-13, 22:01
  3. Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 22:54
  4. Отговори: 2
    Последно: 16-07-10, 19:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе