Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By E_f_o

Уплътнение за хладилник Whirlpool

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #1

    Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Здравейте
    Имам хладилник Whirlpool ARC5523/2 от около 7 години и уплътнението на хладилната част се скъса а на фризерната е смачкано и не уплътнява добре. Постоянно замръзва дренажната тръбичка, а пък фризера на 2-3 седмици трябва да го размразявам. За качеството на хладилника не ми се говори, а пък за оторизирания сервиз в Пловдив въобще.
    Преди повече от месец се обадих да попитам за уплътнение в сервиза. Поискаха сервизния номер и казаха че ще ми се обадят. След 2 седмици се обадих да попитам какво става, могат ли да ми го доставят и ли не. Отговориха ми, че още е рано??? И така и не се обадиха.
    Молбата ми е ако някой може да ми помогне с намирането на уплътненията.
    Сервизният номер е: 8501 552 11121 има и още един номер под него: 36 0848 009211
    Ще съм благодарен ако някой може да помогне.

  2.  
     
  3. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #2

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Щом ти замръзва дренажа най вероятно имаш нарушена изолация, често срещано при Whirlpool. Уплътненията са на цена около 250лв. Може да провериш номер за поръчка 481246668938 и 481246668944. Могат да се поръчат от Сотиров сервиз..

  4. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #3

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    На бул."Васил Априлов" №59 с/у бензиностанцията на Петрол,има сервиз,в който правят уплътнения за хладилници по поръчка.Може там да провериш за цена.Не знам телефона,минавайки оттам съм виждал табелата,че правят такива уплътнения.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #4

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Благодаря за отговора.Ще проверя.Но ако струват 250лв. този ритуално ще го разпарчосам с кирката за мое собствено удовлетворение и ще си купя друг. Проверих на доста места където правят уплътнения, но такива които стават не правят, защото вратата на хладилника е със жлеб за уплътнението. Така че уплътнението е с особена форма. Този хладилник се оказа голяма грешка, няма етажерка която да не съм лепил по няколко пъти. Изглежда по принцип марката Whirlpool не става за нищо. На горния етаж имат пералня от тази марка "6 чувство" и наистина се "чувстваме" особено когато центруфугира .
    avenger и iveto харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #5

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Само да добавя - Whirlpool_a заминава за "белканто". С бая зор качихме до третия етаж SHARP SJ-SC680VSL.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Дал си 1600 лв. за турски хладилник. Пиши как се представя.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #7

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Хладилника не е турски или поне така си мисля защото на кашона пишеше произведено в малайзия. Първите впечатления са много добри. Самата изработка е друга класа. вътре пласмасата няма нищо общо с със всички други, които гледах по магазините. Единствения недостатък е, че вратите немогат да се объщат. И трябва да измисля как да застопоря хладилника на място, защото много се пързаля по теракотения под, въпреки че е повече от 90 кг. Като мине известно време може да напиша още впечатления ако някой се интересува.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #8

    Отговор: Уплътнение за хладилник Whirlpool

    Продават гумички за под крачетата на перални, може да пробваш с такива.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. хладилник Whirlpool ARC 5523 - * не работи.
    От dictamnus във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-14, 16:58
  2. Хладилник WHIRLPOOL WTV4598 NFC IX AQUA
    От Миряна във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-14, 09:07
  3. Проблем с хладилник Whirlpool
    От Coulthard във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-11, 23:11
  4. Хладилник Whirlpool - пълни се с вода
    От dragozow във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 25-06-10, 15:17
  5. Хладилник Whirlpool - изстудява по-малко
    От Carnivorous.Vulgaris във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 18-10-09, 22:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе