Резултати от 1 до 4 от общо 4

Либхер трупа лед

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    гр.Пещера
    Мнения
    22
    #1

    Либхер трупа лед

    Здрвейте 09.2018г. купихме хладилник Либхер CTP 2921-20 001 GRUNDTYPE от технополис.Хладилника е обикновен с горна камера без NO FROST с-ма.Обаче още от пускането му почна да трупа по 2 пръста лед на 2 месеца в камерата, отидохме до технополис, но там ни казаха, че било нормално и най-вероятно отваряме вратата на камерата често.Да но имаме 32 годишен Кончер, който работеше на мястото на Либхера и се нуждаеше от размразяване на 6 месеца.Реших, че новите хладилници са така, докато до скоро не разговарях с приятел, който има същия модел и при него камерата се размразява веднъж на 6 месеца.Днес се обадих на сервиза и човека, който ми звънна ме убеждаваше, че на 6 месеца се размразява, обаче като му казах, че при нас е на 2 месеца, започна да ми обеснява, че го отваряме често.... и не постигнахме до консенсус.Така утре пак ще звъня дано да ми вдигне някой по съвестен, но спред вас какъв може да е проблема.Определено има проблем, не е нормална работа на чисто нов хладилник.
    Утре ако пак ми въртят номера, ще кажа че ще се свържа с КЗП.
    Поздрави

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #2

    Отговор: Либхер трупа лед

    За да трупа лед интензивно значи постъпва влага в камерата. Ако продуктите са добре опаковани и не го отваряте по 100 пъти на ден остава да има проблем с уплътнението някъде.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #3

    Отговор: Либхер трупа лед

    Или производствен дефект.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2020
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Либхер трупа лед

    - - - - - - - - - -

    А хладилната част как се държи.На задната част от вътрешната страна на хладилника скреж ли трупа или лед

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Siltal KB2036/2 трупа лед в хладилната част около тръбичката за отводняване
    От Nikola Uzunov във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 18-05-13, 00:43
  2. Истината за Либхер
    От Либхер във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-12, 11:59
  3. ресивьр трупа лед
    От gerasimh във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 27-02-11, 21:23
  4. Хладилник MINSK MXM 162 - трупа лед на входа на изпарителя
    От saint056a във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 09-03-10, 19:26
  5. Хладилник Snige - трупа лед
    От bilian във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 05-11-09, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе