Резултати от 1 до 3 от общо 3

Истината за Либхер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #1

    Истината за Либхер

    Този раздел не е за оплаквания от една или друга марка.
    Ако имаш конкретен горчив опит, можеш да го споделиш във форума, в раздел Черен списък като опишеш преживяванията си, а не като даваш линк към външен източник!
    kod

  2.  
     
  3. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #2

    Отговор: Истината за Либхер

    Направо ти съчувствам. Тъкмо съм пред избор на хладилник и сериозно се бях замислил за тази марка но вече тази версия отпада. Тук проблема явно не е толкова в хладилника а в поддръжката на уреда. Но и това е сериозен проблем. Май ще спра избора си на Самсунг, Аристон или Уърпул. Имам приятели с такива хладилници и вече години наред са доволни.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #3

    Отговор: Истината за Либхер

    Всъщност шуменето от подобен тип No Frost хладилник не е ненормална реакция. Не разбрах постоянно ли се чува този звук, но поне при мен има нещо подобно като звуци, но само от време на време. Не съм ги мерил като децибели, но определено са чуваеми - нещо като къркорене. В началото мислех, че е проблем, исках да го сменявам, но се оказа, че всички са така в някаква степен. Вече 4 различни модела купувам с тази технология и всички къркорят. 3 са LG и един на Samsung.
    Иначе определено препоръчвам този тип хладилници и специално от LG съм доволен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Истината за великото японско хай-фи...
    От PRACTIC във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 24-06-13, 06:35
  2. Истината за 'чудната' Vista
    От Black Adder във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 39
    Последно: 09-05-07, 07:24
  3. MitsubiCHi=Osaka=EcoClima - Истината е там някъде.....
    От TazmaniaK във форум Климатици Osaka
    Отговори: 15
    Последно: 10-01-07, 13:00
  4. AMD&INTEL stress test - момента на истината :)
    От LordOfEvil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 30
    Последно: 24-06-05, 14:57
  5. Някой знае ли истината за FTL?
    От travoltino във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 18-05-04, 15:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе