Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

TV/DVD в.... колата!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #31

    Re: TV/DVD в.... колата!

    Вече пробвах и със стайна антена с усилвател на сигнала (20 лв от Метро) и има много по-стабилно приемане на ТВ програмите така. Снощи например почти през целият проход между Сл. Бряг и Обзор си гледах "Горещо" с Венета Райкова и само тук-там напълно се губеше сигнала.
    Лошото е, че стават много кабелите из колата - цяла плетеница.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #32

    Re: TV/DVD в.... колата!

    Сега остана само Булсатком да пуснеш в колата и цирка ще е пълен

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #33

    Re: TV/DVD в.... колата!

    Цитат Първоначално публикувано от kobra
    Ха ха какъв цирк, това са нормални неща от всекидневието .rumen68 как се справяш със субтитрите при и нат 160 км. Аз си пускам ХХХ,към 00.00ч. някои филм с вампири,от към 04.00ч само филми с катастрофи и така си пристигам в Софията
    използвам го от началото на пролета и съм много доволен от комбинацията, особено за дълъг път.
    E, при 160 км/ч избягвам четенето на субтитри. Но ако на екрана има гонитба с автомобили, полицейски сирени и свирене на гуми - малко е изнервящо, защото се чудиш звука от филма ли идва или някъде отвън

    Вече направих 2 дълги пътувания с ТВ-то в колата и засега смятам, че най добре е от плеъра да се гледат по-спокойни филми, без много екшън, нито пък с нескончаеми диалози, та все да връщаш с дистанционното за да дочиташ изпуснатото. От ТВ-то най добре се гледат разни публицистични предавания, новините. Това не те натоварва много, не ти отвлича прекалено вниманието. По скоро се получава нещо като радио с картина, отколкото гледане на ТВ, което е ОК. Гледаш си пътя, слушаш и само на моменти хвърляш по един поглед към екрана.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #34

    Re: TV/DVD в.... колата!

    абе аз се чудя защо не отворите по една книжка малък формат върху клаксона и не си четете измежду ръцете ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #35

    Re: TV/DVD в.... колата!



    Чиста работа, за всекиго по нещичко в колата

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #36

    Re: TV/DVD в.... колата!


    @Wise Случайно да имаш мерак да те повозя до гарата ???

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #37

    Re: TV/DVD в.... колата!

    Аз също имам TV/DVD (че и всякакви други подобни системи) в колата. Това го ощъществявам с лаптопа си, в който освен стандартното оборудване, има и TV тунер. Мисля, че така е по-удачно, тъй като имам 15.4" екран и множество други функции, в т.ч. и интернет. Захранването го осъществявам посредством трансфертер 12-220 v. Обаче, Румене, хич не си и помислям да включвам всичко това по време на движение, дори и друг да шофира!!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    41
    #38

    Re:TV/DVD в.... колата!

    Да разпалим още малко страстите,както и да ударим едно на рамо на бат Румен който така добре сте нахранили в тая тема.Например аз съм на вариант цифрова телевизия в колата никъде в Сф не губи картина супер качество в колата ми изглежда така /съжалявам за лошото качество но все пак карам и снимам с телефона/:
    http://vbox7.com/play:72d389cb
    А ето и черешката на тортата .така изглежда в буса докато съм на работа карам маршрутка:
    http://vbox7.com/play:48981073
    Не е казано ,че трябва постоянно да си втренчил поглед в екрана,всеки филм се следи 60-70% по звук.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Проблем с газовата уредба на колата
    От svilen angelov във форум Автомобили
    Отговори: 16
    Последно: 25-02-13, 17:20
  2. Колко са разходите по колата ви годишно ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 38
    Последно: 04-07-12, 19:51
  3. Отговори: 14
    Последно: 12-04-12, 21:13
  4. YAMAHA YST-SW800 C - за колата?
    От parashootist във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 9
    Последно: 27-05-07, 13:15
  5. Проблем с колата!!!
    От navigator_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 17-11-06, 11:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе