Резултати от 1 до 2 от общо 2

Пързалка на Витоша

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    381
    #1

    Пързалка на Витоша

    Пичове, ще ми кажете ли къде на Витоша, сина ми на 2.5г може да се позабавлява за първи път в живота си с шейната? Някое малко хълмче, пътечка с наклон докъдето може да се стигне с кола наблизо.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #2

    Отговор: Пързалка на Витоша

    Миналата година по това време работеше детския влек на Ветровала.
    Сина ти май е малък за влека, но така или иначе има голяма поляна с лек наклон направане за писта за деца.
    Автобусите вървят до Златни мостове, така че дотам с кола е лесно.
    След Златните, шосето продържава нагоре и минава през Ветровала, не вече не е толкова добре почистено.
    Ако си с по-проходима кола, можеш пробваш да стигнеш нагоре до Ветровала. Може да се окаже, че не е никак трудно, но аз лично не съм го правил през Март.
    А може да оставиш колата на Златните мостове и да продължиш пеша - до Ветровала е около 1,5км по пътеките, които обикновено са добре утъпкани и не е проблем да се върви по тях, освен ако току що не е валял сняг.

    Между другото, обмислям точно там да отида след две-три седмици (чакам да ми зарастне една рана на рамото) и да се попързалям с едни много къси "ски" с дължина 1м.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Разходки на Витоша
    От klingonoid във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 5
    Последно: 21-09-16, 23:25
  2. Пожарът във Витоша
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 06-07-12, 11:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе