Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

За DECT телефоните

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    За DECT телефоните

    Внимавайте какъв DECT телефон си взимате , да не е като от промоциите в хипермаркетите за техника или от тези на наша известна телекомуникационна компания - графични дисплеи - неосветени , поради тази причина с тях се работи само на светло или под лампа.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: За DECT телефоните

    също така внимавайте какви коли си купувате, защото има едни, няма да им казвам името, дето горят повече от другите и понякога им горят крушките на фаровете

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #3

    Re: За DECT телефоните

    ми то DECT телефон без осветление никакъв DECT телефон не е!

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: За DECT телефоните

    Ха аз имам един дърт DECK телефон на Сименс който също не е с осветление на дисплея , ама то телефона стои само за украса в къщи и заради АДСЛ-а на бТК , иначе до сега отдавна да съм го разкарал.

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #5

    Re: За DECT телефоните

    Преди Нова година точно от Техномаркет си купих тоя и нямам забележки:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09022116
    Предишния ми беше пак Панасоник на 10-ина години,батерията му е сменявана само.Сега тъщата му се радва.Тъста пък има един GE който за нищо не става.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Re: За DECT телефоните

    И понеже издухахте прахта от темата. Внимавайте с Панасоник. Кофти копчета , неосветени дисплеи и т.н. И въобще в Тахномаркета си отваряйте очите на 4.
    П.С. И аз имам един (без дисплей) Панасоник от 12 г. - нема грижи , но след този от 96 - та и един в офиса (който беше доста скъп) , вече няма да купя от тази марка (поне аз - лично мнение). На този в офиса на 3 -тия месец 3 от копчетата на клавиатурата не функционираха.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #7

    Re: За DECT телефоните

    Така и така сте ги зачесали ДЕКТ телефоните, та да попитам - знае ли някой модел на ДЕКТ телефон, който е с 2 слушалки и едновременно с това има и възможност за прехвърляне на разговор от коя да е от слушалките към майката, за да се говори от нея. Плюс би било и наличието на бутони за набиране на майката осигуряващи възможността да с говори от майката без наличие на слушалка в близката околност.
    Видях мисля в техномаркет подобен модел, но беше само с една слушалка.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: За DECT телефоните

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    ...но беше само с една слушалка.
    продавали са го с една. ти пита ли дали е възможно добавянето на допълнителна?

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re: За DECT телефоните

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    продавали са го с една. ти пита ли дали е възможно добавянето на допълнителна?
    Аз правих на времето такова проучване за Panasonic. Оказа се, че по на сметка да си вземеш още една майка, отколкото да ти доставят втора слушалка със зарядно.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    65
    #10

    Re: За DECT телефоните

    Аз ползвам един такъв с две слушалки-има много функции-бебефон,интерком,прехвърляна на разговор от едната на другата,пулсово и тонално набиране,високоговорящ режим.Марката е TCM.Много хора не ги харесват но аз нямах проблем две години.От скоро пък съм със следващия модел-вече има подсветка на дисплея и тел.му указател е по голям.Абе много екстри за 60-65 лв зависи от каде ще го вземеш.А пък колко ще изкара ще видим.Но като гледам и другите апарати какви боклуци са(GE,Sang,alcatel и т.н)въобще не съм се замислял.А пък ако потърсиш бебефон-направо излиза евтинийка.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #11

    Re: За DECT телефоните

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    продавали са го с една. ти пита ли дали е възможно добавянето на допълнителна?
    Ти как мислиш, дали не съм?!!!!
    Отговорът беше, че е почти безнадеждна работа.
    Пък и както задаваш въпроса си, май не си прочел добре моя. А той е много конкретен.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: За DECT телефоните

    бих ти препоръчал моя панасоник, който със сигурност поддържа >1 слушалки, но за съжаление няма бутони на майката....

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #13

    Re: За DECT телефоните

    Моя пък има бутон на майката , но но не е ясно за какво са го сложили . Май е само за красота (па той си е и хубав (бутона)). Като го натиснеш слушалката започва да пищи , но само това. Искам да кажа , че не може да се говори с майката.
    Или като в някой е слушалката и някой иска да го извика , може само да му подаде сигнал. Демек "ела тука замалко да ти кажем нещо"

  17. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #14

    Re: За DECT телефоните

    Ако кучето го завлачи под дивана, все трябва да има и лесен начин да го намериш, преди да обърнеш цялата къща с главата надолу, нали

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #15

    Re: За DECT телефоните

    Има майки с един бутон само, който е за функцията speakerphone, т.е. по време на разговор като се натисне, и други край говорещия от слушалката могат да чуват разговора. Отделно, че между слушалките има функция intercom, т.е. разговор между тях.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Microsoft купи телефоните на Nokia!!!
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 28-09-13, 10:56
  2. Мнения за телефоните Huawei предлагани от Мтел
    От marea-ta във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 06-09-13, 09:39
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-07-09, 17:30
  4. Телефоните (БТК)
    От CCCP_FAN във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 23-09-04, 19:53
  5. dect телефон
    От mike_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 12-06-03, 14:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе