Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree29Одобрявам

Сладкарница Неделя - крадат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #16

    Отговор: Сладкарница Неделя - крадат

    Виж сега, пич. Цялото това излияние би имало някакъв смисъл, само ако, след като си видял, че има нещо нередно, си се обадил по тел. или си направил нещо друго да си потърсиш липсващото парче. Направи ли нещо, обади ли се по телефона?
    В цивилизацията можеш да върнеш стоката, само защото не ти е харесала, ама трябва да я отнесеш до магазина... Няма как те да разберат телепатично и да дойдат да ти я сменят, ако ти не ги информираш някак.
    Никой не е застрахован от грешки - случват се навсякъде. И когато станат, винаги има две страни - едната която я прави и другата дето я приема или не я приема. Ти си другата страна - какво направи, преди да дойдеш тук и да ревеш като малко бебе, дето майка му е забравила да ми даде шишето с мляко.
    espace, Shmi и Aleksandars харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #17

    Отговор: Сладкарница Неделя - крадат

    КОД, не съм очаквал от който и да било да ме подкрепя и няма защо. Всеки сам да се спасява (оцелява).
    Не карам никой да ми вярва, всеки си носи шамандурата на раменете, нека си я ползУва както намери за добре.
    Относно културата на потребление, какво да ти кажа, АЗ си плащам, друго НЕ ме интересува, който взема парите да се оправя. Всяка стока (услуга) си има цена, която БИ ТРЯБВАЛО да съответства на качеството й.

    tony34al - да рева ли? Хахахаха... някой друг ще реве, пич! Вече ги поръчах, през следващите седмици ще посрещат гости... ей така профилактично, все пак проверките са висша форма на доверието.
    Във форума на БГработодател има пространни мнения за тея "сладкиши", всеки сам да си прави изводите.

    КОД - ще те помоля да делнеш темата, да не накърнява лачения "имидж" на "великите" тортаджии. Предварителни ти благодаря.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #18
    Ама за 2-ри път изказваш съмнение кой ти вярва.
    Какво има за вярване в случая???
    Купил си пасти, дали са ти 1 по-малко.
    Всеки споделя как би действал оттам нататък и се оказва, че повечето пишещи не са съгласни с изводите и действията ти.
    Няма съмнения в написаното от теб, просто споделяме, че подхода ти след случката е неправилен.
    dimkaraganchev и iwan33 харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #19

    Отговор: Сладкарница Неделя - крадат

    На всеки му се случва да забрави. Важното е после как ще се реагира. А, тук не е ясно, понеже не си потърсил ответна реакция. Надали въпросната сладкарница ще се излага за 3.9 лв. Слувало ми се е в известна верига за бързо хранене да ми сложат в торбата един бургер по-малко. Върнах се и без да броят в торбата ми дадоха два!

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #20

    Отговор: Сладкарница Неделя - крадат

    За съжаление кервана върви със скоростта на най-бавния!
    Получило се е точно това! При положение, че автора е очаквал високо качество на продукт и обслужване се е получило разминаване! Пренавиването в очакванията го разгневява... Прав си е да реагира но все пак малко разбиране, че и там работят хора няма да е излишно! Но в случая е останал излъган и правото как да реагира си е негово!
    Аз лично както повечето пишещи тук бих звъннал на тортаджийницата най-малко за да се оплача, че съм ощетен и да разбера каква ще им е реакцията и после бих си съставил мнение до колко и кой е виновен...
    estqwerty и dimkaraganchev харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Крадат ли се външни тела на климатици в наши дни?
    От petrucius във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 10-09-10, 20:31
  2. Сладкарница Романс
    От taipan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 15-04-07, 11:10
  3. Крадат source кода на Half Life 2
    От fori във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 08-10-03, 15:11
  4. В неделя започва F1 сезона....
    От Milanoff във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 41
    Последно: 18-03-02, 09:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе