Резултати от 1 до 10 от общо 10

Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #1

    Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Здравейте,
    искам да изкажа недоволството си относно работата на въпросната фирма. Трябваше да ми изработят холска секция от чам, боядисана в бяло и черно. Пратих им чертежи, разбрахме се за размери, договорихме цената и си стиснахме ръцете "по телефона". Пратих им авансово 30% от сумата и останалата част трябваше да заплатя при доставката, която се извърши от Еконт( ах тези хубавици..)
    Така, поръчката беше изпълнена в срок от 3 седмици и изпратена. Обаче това което получих беше определено под всякаква критика. Мебелите бяха опаковани в найлон и после в тънък слой картон, изглежда обаче че са бързали бързо да ми ги пратят, тъй като боята беше набръчкана от найлона почти навсякъде. Имаше и доста пукнатини по дървесината, не беше китвано изобщо. Стъклата на вритичките са закрепени от вътрешната страна посредством пирони... А на всичкото отгоре, когато се обадиха от Еконт че пратката е при тях, се наложи да търся превоз да я взема от главния им офис. А си бях платил за доставка до входа, ангажирах приятели които да помагат и т.н. За капак не си бях в България и оставих всичко това на майка ми. Жената остана шашардисана от куриерските услуги на Еконт и от професионалното отношение на "дърводелците" от мебели Елица.
    Съветвам ви да бягате далеч от тях и при възможност не използвайте услугите на Еконт, за малки пратки може би стават, но ако се наложи да пренасят нещо по сериозно като килограми са пълна скръб. А и номера който извъртяха да си вземам мебелите от офиса им...
    Та за да им оправя бакиите, шкурих, китвах и го носих на автобояджия, сл. година ще правя и долната част, бялата.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #2

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Грозна картинка

  4. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #3

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Вратичките и корпуса бяха като от снимка номер 3, по останалите снимки аз съм го шкурил и китвал, а на последната се вижда вече резултата след боядисване в камера.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    перфектни са.................след твоята намеса.интересно ми е какво ти казаха от фирмата

  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #5

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Преди да ги прати били перфектни. Ако искам да му ги връщам - за моя сметка - като капарото + доставката която съм платил се явяват студена водица.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #6

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    пиши ги фалирали

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #7

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Явно изпращачът не е чувал, че пратките се застраховат... Не струва нищо (на фона на доставката), а когато ти пристигне одран и олят с машинно масло дайсейкай наистина оценяваш застраховката.

  10. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #8

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Като професионалист в областта мога само да кажа: майкоуууу . За 20г. в занаята все бях виждал ........ама такова нещо......

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #9

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    Аз като любител дърводелец мога да кажа същото като БАГЕРИСТА.дори и първото ми мебелче от преди N на брой години по-бива.Масива не е за всеки работа.Всички свикнаха да пердашат полуфабрикат, разкроен предварително и само да сглобяват.Ама да докараш готовия продукт от набичената дъска или талпа е нещо съвсем друго.Хем са били улеснени, щото колегата е искал боя като покритие.Ако им беше поискал лак, не знам какъв щеше да е резултата.

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #10

    Отговор: Мебели Елица Велинград - Не работят качествено!

    А КЗП знае ли за това ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Актуални впечатления от балнеохотел Аура Велинград?
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 27
    Последно: 04-11-13, 15:43
  2. Мебели Виденов, матрак с дървояди.
    От valerko във форум Черен списък
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-12, 11:39
  3. Отговори: 21
    Последно: 22-03-07, 23:11
  4. С кой AUTOCAD се проектират мебели???
    От SX1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 15-07-04, 10:09
  5. Софтуер за дизаин на мебели ?
    От gecata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-04, 23:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе