Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 50
Like Tree24Одобрявам

ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #16

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    За 15-20 карти, би трябвало да има персонален търговец от страна на Виваком, с който си говориш за всякакви въпроси и проблеми.
    Поне тук в София е така.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 14-05-16 в 02:46.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #17

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Впрочем, дали е възможно да прехвърля настоящ лупски номер на мтел към друг оператор - да речем към вивател. Искам да се възползвам от настоящата промоционална оферта с месечна такса 17,99.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #18

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    За 15-20 карти, би трябвало да има персонален търговец от страна на Виваком, с който си говориш за всякакви въпроси и проблеми.
    Поне тук в София е така.
    има,но момичето е болно и не успях дда се свържа с нея.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #19

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    DUNDURMA, най-важното е, че все пак си успял да постигнеш успех с тия дървени глави във Виваком. Това е важното.
    DUNDURMA одобрява това.

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #20

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    има,но момичето е болно и не успях дда се свържа с нея.
    Винаги имат заместник. Не си постъпил по "най-рационалния" начин, след като не си потърсил/намерил контакт с персоналния търговец или с неговия неговия заместник.
    (Това с персоналния търговец така или иначе не оправдава Виваком, тъй като същото може да се случи на "обикновен" потребител с една карта, за който няма персонален търговец)

    А отделно от това, срока на замяната/поправката е уреден в ЗЗП Член114, Алинея 2
    Чл. 114. (1) При несъответствие на потребителската стока с договора за продажба и когато потребителят не е удовлетворен от решаването на рекламацията по чл. 113, той има право на избор между една от следните възможности:
    1. разваляне на договора и възстановяване на заплатената от него сума;
    2. намаляване на цената.
    (2) Потребителят не може да претендира за възстановяване на заплатената сума или за намаляване цената на стоката, когато търговецът се съгласи да бъде извършена замяна на потребителската стока с нова или да се поправи стоката в рамките на един месец от предявяване на рекламацията от потребителя.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #21

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    не мисля,че е моя работа да търся някой друг.има казус с неизпълнение на договорни отношения от страна на дадена фирма и ако тя държи на имиджа си и клиентите си,би трябвало след мое обаждане да реагира АДЕКВАТНО.най-малкото ако има обаждане от един и същ клиент в продължение на 4-5 дена,значи наистина нещо не е както трябва и трябва да се реагира.а ако си чел правилно е видно,че няколко дена след изтичане на 30 дневният срок получих одобрение за замяна. т.е. ако бяха се обадили на 06.05.2016 и кажеха-ще имате нов апарат или кинти,въпроса щеше да е преключен без излишни нерви и благословии от моя страна.
    Momchil одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #22

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Здравейте г-н Петков,

    Бихме искали да Ви информираме, че e взето решение използваното от Вас устройството да бъде заменено с ново и молбата Ви е удовлетворена.
    Новото устройство ще Ви бъде предоставено от колегите в магазина.
    ако това не е наглост.....ЗДРАВЕ МУ КАЖИ.........взели решение да спазят ЗАКОНОВИЯ 30 дневен срок след......40 дена.имейла е от вчера и да продължа.на 16.05 апарата е пристигнал в магазина в БУРГАС,ма НЕ МОГА ДА ГО ВЗЕМА,щот не можел да бъде изписан по интернет и ще чакам до 18.05 за ОДОБРЕНИЕ от СОФИЯ......


    kokovox одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #23

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    На твое място щях откажа да получа новото устройство в магазина, бих настоявал да ми го достави у дома лично управителя на магазина...
    ...особено ако е някоя засукана мацка...
    PSL и justify харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #24

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    да ги донахраня тез НЕЩАСТНИЦИ.........новият ми телефон е от понеделник в магазина,ма още не мога го взема,щот процедурата ОБАЖДАНЕ от СОФИЯ до БУРГАС била .....ТРОМАВА и МОЛЯТ да изчакам още някой друг ден.за сравнение полета до ЛУНАТА 480 000км. отнема около 3 дни.........

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #25

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    да ги донахраня тез НЕЩАСТНИЦИ.........новият ми телефон е от понеделник в магазина,ма още не мога го взема,щот процедурата ОБАЖДАНЕ от СОФИЯ до БУРГАС била .....ТРОМАВА и МОЛЯТ да изчакам още някой друг ден.за сравнение полета до ЛУНАТА 480 000км. отнема около 3 дни.........
    Това ти го казва компания която е в бранша с комуникациите ли... Не е истина! А искат да ни предлагат на нас техните услуги

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #26

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    такааааа,вчера ми бе казано да изчакам още един ден.......изчаках,а днес пак стария рефрен и кат ги метнах ми казаха,че ВИВАКОМ раийш ли не толерирала ТАКОВА отношение,а когато и казах че и аз не толерирам таакова подигравателно отношение........ми затвориха телефона.УТРЕ ПАК ЩЕ ГИ БЛАГОСЛАВЯМ

  14.  
     
  15. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #27

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    ........новият ми телефон е от понеделник в магазина,ма още не мога го взема,щот процедурата ОБАЖДАНЕ от СОФИЯ до БУРГАС била ....
    Глупости, тупкат топката, по закон вече трябва да са ти върнали парите.
    justify и kokovox харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #28

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    НАЙ-НАКРАЯ........чудя се да се смея ли,да плача ли.единствено девойката от бургаския магазин ми каза ИЗВИНЯВАЙ,като че ли от нея зависи нещо,а тез от голямото ДОБРУТРО дори не сметнаха за нужно да ми звъннат......нямам думи.под сурдинка,една дружка ми каза,че от жалби до ВИВАКОМ-файда йок

  17. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #29

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Към виваком жалби само от адвокат............
    ivan74 и kokovox харесват това.

  18. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #30

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Да си направиш 1 селфи с девойчето, да я видим и ние. Мисля си, че с таз девойка ще сгазите лука. Сега сериозно, когато имам проблем с ввком им съобщавам, че разговора се записва и ще бъде качен в ютюб с цел подобряване на обслужването и ми решават проблема за нула време. .
    DUNDURMA и podredko харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD-RW - чете само сд ...
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-10, 00:10
  2. rar. от руски-не всичко се чете
    От ilko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-03-08, 13:28
  3. Как се чете хистограма?
    От zerow във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-06, 15:26
  4. CD 850 MB се чете като 702 МВ
    От telefonist във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-05, 12:17
  5. Чете в Word?
    От meduna във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-04, 18:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе