Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 50
Like Tree24Одобрявам

ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1

    ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    дадох им малко време,ма некомпетентността и малоумщината им нямат край,та........закупен от тях телефон се разваля,не могат да го отремонтират(даден за ремонт на 05.04.2016) и на 12.05.2016,след неколкократни МОИ обаждания ми съобщават,че телефона ще бъде заменен(вижте датите),като не могат да се ангажират със срок......бях втрещен,а вездесъщата и нагла мома от съпорта им ми заяви,че НЯМА ЗАКОНОВ СРОК,в който да ми дадът нов телефон...........МАЛОУМНА ФИРМА,която сама отблъсква клиентите си,така че след една година моите около 15-20 карти ще отидат другаде.а най-наглото беше,че не мога да говоря с някой визшестоящ,а само с операторите на 123

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #2

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Пробвай при някой друг оператор, ама един съвет от мен - и за там си приготви ибрик или здрави нерви. Казвам го от позцията на:
    - бивш абонат на Виваком - 1г
    - бивш абонат на Глобул/Теленор/от създаването им до миналата година+настоящ бизнес абонат
    - настоящ абонат на Мтел
    - настоящ абонат на БОБ

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #3

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Бизнес плановете май вече не са оферта, Единичен абонамент - 18лв, 6Gb, и разговори към всички на корем.....

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    АВАСТ,минал са ги всички,но такова невежество не съм виждал.момата ми казва -моля изчакайте още,а аз я питам ,ако закъснея с плащане на фактурата,ако ви помоля да изчакате,дали ще има ефект..................не било от нейната компетенция да коментира,иначе е компетентна за ЗЗП

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Бизнес плановете май вече не са оферта, Единичен абонамент - 18лв, 6Gb, и разговори към всички на корем.....
    даже да си частен клиент е по-далавера......бати логиката
    kalcheff1 одобрява това.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    само да допълня, че колкото и да ти се иска, ниво "над 123" няма, като изключим пощенската им кутия за изключително модерната форма на комуникация snail mail
    DUNDURMA одобрява това.

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #6

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Виваком за съжаление имат най-нелогичното отношение към клиентите си, независимо дали е по телефона, или в магазин.
    DUNDURMA одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #7

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Виваком за съжаление имат най-нелогичното отношение към клиентите си, независимо дали е по телефона, или в магазин.
    не си прав.имам право........ДА ПЛАЩАМ.току що пак ги притесних и един момък ми каза,че ако имам претенции да се обърна към КЗП.нямали политика за обеззщетение и освен ПЛАЩАНЕТО ,съм имал и други права,ма нещо не ми ги каза.отново поисках да говоря с някой шеф,ма НЪЦКИ..........ебати СМЕШНИЦИТЕ
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 13-05-16 в 14:10.
    mkukas одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Преди година имах един "биг мама скендъл" с тях и след 4-5 непрекъснати разговора един след друг ми дадоха счетоводството, където се разбрах. Така, че настоявай повече и непрекъснато...има живот и след 123 Аджеба, за кой модел става дума?
    Този пост е редактиран от Tommorow; 13-05-16 в 15:15.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #9

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    дали заради поредният скандал или сила свише,днес бях поканен да си избера телефон.моят беше ВЕЙХУЙ Г7 ,който плащах по 18 лв. на месец и можех да избирам за тези пари или по-скъп с доплащане разликата(което е нормално).от това което имаше и ще получат,си избрах пак БАЙХУЙ П9-лайт,като ще доплатя само 24 лева.доволен съм от развръзката и най-вече от отношението на една сладурана от офиса им в БУРГАС,но горчивия привкус остана.така че до сряда ще съм с нов Х.........телефон.

  12. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #10

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Да Ви имам кефа, от телефон на оператор.
    justify одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #11

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Супер набутвация според мен е да взимаш телефон субсидиран от оператора. Аз не съм го правил с години за мобилен телефон, но когато го направих с домашен мобилен телефон разбрах защо не взимам операторските телефони. Пълни боклуци и нямах домашен 2 седмици поради ред проблеми, а за нервите няма да говорим. Купувайте си телефони отделно и после договор само за достъп до мрежа. Майче е най-безболезнения вариант.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #12

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    ЧАКАЙТЕ БЕ ХОРА,от няколко години винаги съм си купувал апаратите чрез оператора и никога съм нямал проблем.имам доста карти и често офертите са добри.LG G4 на жена ми го платих 180 кинта,а казах че съм доволен не заради апарата,а за това че имах някаква частична победа.не съм пубер,че да се радвам на телефони

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #13

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Аз винаги съм си купувал телефоните от оператор и офертите са несравними, с който и да било друг редовен магазин.
    DUNDURMA одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #14

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    Естествено че е оферта през оператор, в щатите базовия айфон е 199$ с договор, тук при нас не е баш така но пак бива. При мен Самсунг-а ми излезе 200евро под пазарната му цена.

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #15

    Отговор: ВИВАКОМ или как се чете ЗЗП

    идеята на темата бе,че няква си фирма се поставя над закона(не че е изненада у нас) и се подиграва с хората, чрез които съществува.едно ИЗВИНЕТЕ,щеше да е достатъчно или обаждане по телефона,за да ти напомнят че не си забравен и проблема ти е взет на сериозно.аз не съм фактор в съществуването на виваком,но в тази малка държава мисля,че всеки клиент е важен.поне аз се боря за всеки,който влезе в моя магазин.
    ivodivo, podredko, Иван Вълков и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD-RW - чете само сд ...
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-10, 00:10
  2. rar. от руски-не всичко се чете
    От ilko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-03-08, 13:28
  3. Как се чете хистограма?
    От zerow във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-06, 15:26
  4. CD 850 MB се чете като 702 МВ
    От telefonist във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-05, 12:17
  5. Чете в Word?
    От meduna във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-04, 18:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе