Резултати от 1 до 10 от общо 10

Rapido - странно име на куриер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #1

    Rapido - странно име на куриер

    Поръчах си нещо от румънски онлайн магазин. Изпратиха ми го. Има вероятност и да го получа, но струва ми се неголяма. След 8 дни разходка из София...

    Та имайте едно на ум, ако сами решите да се набъркате (т.е. да сбъркате) с този "куриер" (аз нямах избор, онлайн търговецът е избрал тях).

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    Точно заради Rapido миналата година за малко да си провалят черния петък. Аз така и не си получих поръчката, но за сметка на това ми изпратиха ваучер за 10 лв. И не само на мен...

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #3

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    И мен така ме размотаваха миналата година. Офис- куриер, Офис- куриер,Офис- куриер. И скандала по телефона не помага. Накрая поисках да ми я оставят в централният им офис и да отида да си я получа. Отидох на следващият ден, НО.. пратката отново бе качена на куриер, при което се гонихме из града докато се намерим. Ужасно некоректни са.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #4

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    Тия са уникални , просто не знам как фирми се връзват с тях няма такива омотници , куриерите обикалят като мухи без глави . Връзвал съм се да ги чакам цял ден на адреса и се оказа че сладура объркал входовете , ама що да звънне да не луд .

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #5

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    РАПИДО-........бившия собственик на СПИДИ го продаде и създаде РАПИДО,като взе голяма част от клиентите

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    от няколко години ползвам услугите им и съм много доволен
    не знам дали имат различно отношение към предметите и документите, но е нямало лист хартия, който да е закъснял повече от обичайното или да не ми бил донесен до вратата...

    или зависи от куриера на района ти...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    184
    #7

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    Преди няколко месеца имаха да ни носят матрак, към 9 вечерта се обажда някакъв пиян на кирка на жената, да го носим ли сега....

  10. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #8

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ...или зависи от куриера на района ти...
    Не е невъзможно, но има и няколко други нюанса
    - на 15.12. имам съобщение да очаквам пратката до 18 ч. Чаках (адресът не е домашният ми), не дойде. Чаках и всчики дни до 23.12.
    - през следващата седмица позвъних ПЕТ пъти да помоля за доставка навреме (единият път чаках 33 минути да ми вдигнат) - безрезултатно
    - помолих да ми дадат телефон на куриера, за да го потърся аз някъде - отговорът гласеше "колегите звънят от СТАЦИОНАРЕН телефон"
    - последно мое обаждане, същата молба - отговорът: "Пратката Ви е в склада. Не мога да дам телефона на колегата." Що?
    - писах на два пъти и в чата на сайта им в духа "Кога ще получа пратката?". Написаха ми "Чатът е само информативен. Утре." Не дойде.
    - един следващ ден получих ТРИ съобщения за очаквана доставка с три номера на товарителници - сумата е все една. Оказа се, че са доставени.

    Ако все пак имат проблеми с конкретен неадекватен служител, не мисля, че подмяната му е моя грижа - нека пратят друг. Но, според мен, проблемът не е в конкретен субект, защото неадекватните реакции при всичките ми успешни опити да се свържа, беше на хора, нежелаещи да помогнат. Ще вметна още, че въпреки избухливия си нрав, във всичките ми контакти не съм повишил тон и съм бил максимално любезен и премерен в думите си. Служителите на "куриерската" фирма по телефона - също, но обслужващите чата - възпитано казано - ПЕРДЕТА.

    На 24.12. някакъв разносвач ми звънна, че имал пратка за мен - уведомих го, че "в момента всички получатели сме заети" - да правят каквото щат, купих други подаръци
    Този пост е редактиран от Karata; 26-12-17 в 17:30.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    хвала на спокойствието ти, аз ако бях, щях да ги вдигна на вили и мотовили

    явно във Варна са назначили единствените си кадърни кадри

  12. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #10

    Отговор: Rapido - странно име на куриер

    Недейте така,че и аз чакам пратка с Рапидо.По-лошото е,че е платена предварително.Може и в Пловдив да има някой свестен куриер кой знае.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 03-01-11, 21:10
  2. Странно съобщение
    От vagabond във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 29-10-06, 14:20
  3. Странно
    От the_unique във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 26-01-05, 03:26
  4. Странно
    От nikolin във форум За Форума
    Отговори: 4
    Последно: 14-01-04, 03:48
  5. странно
    От nniki във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 18-03-02, 10:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе