Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 53
Like Tree7Одобрявам

Отзиви за Вашия Таблет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #1

    Отзиви за Вашия Таблет

    В тази тема всеки, който има таблет е добре дошъл да сподели своето мнение и оценка за своята машинка.
    Аз вече съм горд собственик на PRESTIGIO MultiPad 10.1 Ultimate 3G.
    Трябва да Ви кажа, че никога повече няма да помисля за "китайско куче с неизвестна порода".
    Пристижиото още като го вземеш в ръцете си забелязваш, че е друга "бира".
    Самата му изработка и начин на работа на първо четене дават да се разбере, че това е машина правена с мерак.
    Много качествена изработка и много бърза машина!Все пак двуядрен процесор на висока честота 1,6GHz + четириядрена видео карта са си много сериозни параметри за едно Таблет-че
    Просто друг клас и гаранция за качество.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Не, че троля ...ма то и Престижо-то си е китайче правено по заръка на Асбис Хардуера му не е нищо особенно (моят едногодишен Нексус 7 е с 4+1 ядрен CPU на 1.5 с 12 ядрено видео и пак има микролагове).

    Иначе, честито и да си го ползваш със здраве.
    Shmi, justify и vesyo харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #3

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    В днешно време всичко, което не се прави в Китай, е менте.
    Все пак трябва да признаем, че има разлика!
    То и климатиците за японския пазар ги правят в Китай, но всеки може да направи разликата, дори и с просто око, спрямо европейския си аналог, нали?!
    Темата съм я пуснал, с цел да бъде полезна за потребителите, които са решили да се обзаведат с такава машинка.
    Четейки мненията в темата на потребители, даващи своето мнение и оценка от опит, всеки който е решил да си купи подобна машинка, ще може някак да се ориентира по-правилно.
    Както се казва в една мъдра книга: "...в многото съветници има безопасност".

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    а който има наблюдения върху повече от една марка/модел...?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    В тази тема всеки, който има таблет е добре дошъл да сподели своето мнение и оценка за своята машинка.
    Аз вече съм горд собственик на PRESTIGIO MultiPad 10.1 Ultimate 3G.
    Трябва да Ви кажа, че никога повече няма да помисля за "китайско куче с неизвестна порода".
    Пристижиото още като го вземеш в ръцете си забелязваш, че е друга "бира".
    Самата му изработка и начин на работа на първо четене дават да се разбере, че това е машина правена с мерак.
    Много качествена изработка и много бърза машина!Все пак двуядрен процесор на висока честота 1,6GHz + четириядрена видео карта са си много сериозни параметри за едно Таблет-че
    Просто друг клас и гаранция за качество.
    Ти сериозно ли . Според мен по-голямо дърво от тази марка не е правен. А ако се съмняваш в думите ми - вземи си един самсунг галакси таб и пак да говорим. Или пък Acer , а ако искаш даже и Акрон.
    Акрона бие по всички параграфи прехваления Prestigio и е на по-ниска цена. Цитирам себе си и няколко други собственика на качествени таблети , неуспешно минали през Prestigio.
    Но като цяло таблета ми прилича на едновремешните игри с "ну погоди" , Ловеца или маймунките.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    13
    #6

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    хмм и аз си мислех че Prestigio, са доста добри..

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #7

    Re: Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от sharpman Виж публикацията
    хмм и аз си мислех че Prestigio, са доста добри..
    По-скоро си заслужават парите.Купих първо таблет,а покрай него и телефон на Престижио.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Ти сериозно ли . Според мен по-голямо дърво от тази марка не е правен. А ако се съмняваш в думите ми - вземи си един самсунг галакси таб и пак да говорим. Или пък Acer , а ако искаш даже и Акрон.
    Акрона бие по всички параграфи прехваления Prestigio и е на по-ниска цена. Цитирам себе си и няколко други собственика на качествени таблети , неуспешно минали през Prestigio.
    Но като цяло таблета ми прилича на едновремешните игри с "ну погоди" , Ловеца или маймунките.
    Имал съм таблети Самсунг и Престижио. За сравнение между двата не може да става дума - на сайта има и две статии с описания на впечатленията ми от таблетите. Нито като качество и удобство за работа, нито като цена. Което е напълно очаквано... За каквото плащаш, такова получаваш.
    Освен Престижиото, през ръцете ми за по няколко часа са минавали още поне 5 различни нонейм китайчета с подобни параметри. С чисто сърце мога да кажа, че Престижиото е съвсем на нивото им, на един му е по-добра пластмасата, на друг реакцията на екрана, всеки има някакво предимство пред другия, но общата оценка за техническите характеристики е горе долу еднаква.
    Огромното предимство на Престижио спрямо останалите таблети с подобна цена е безапелационната гаранция. Уважавам Асбис като вносител на таблета и никога не съм срещал проблеми от тяхна страна с гаранционно обслужване. А това за евтин таблет е голямо предимство помоему.

    Напълно споделям мнението на Vlado 66 - Prestigio е марка, която в никакъв случай не е върха на сладоледа, но напрълно си заслужава парите. И при таблетите, и при смартфоните, и особено при електронните книги.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Имал съм таблети Самсунг и Престижио. За сравнение между двата не може да става дума - на сайта има и две статии с описания на впечатленията ми от таблетите. Нито като качество и удобство за работа, нито като цена. Което е напълно очаквано... За каквото плащаш, такова получаваш.
    Освен Престижиото, през ръцете ми за по няколко часа са минавали още поне 5 различни нонейм китайчета с подобни параметри. С чисто сърце мога да кажа, че Престижиото е съвсем на нивото им, на един му е по-добра пластмасата, на друг реакцията на екрана, всеки има някакво предимство пред другия, но общата оценка за техническите характеристики е горе долу еднаква.
    Огромното предимство на Престижио спрямо останалите таблети с подобна цена е безапелационната гаранция. Уважавам Асбис като вносител на таблета и никога не съм срещал проблеми от тяхна страна с гаранционно обслужване. А това за евтин таблет е голямо предимство помоему.

    Напълно споделям мнението на Vlado 66 - Prestigio е марка, която в никакъв случай не е върха на сладоледа, но напрълно си заслужава парите. И при таблетите, и при смартфоните, и особено при електронните книги.
    Ти да , защото работиш вече десетки години с тях. Опитай да си обикновен потребител купил го от Техно **** веригите ?
    Аз казвам че за мен Престижо е по-слаб от Акрон , който даже е по-евтин. А за сравнението със Самсунг и нексус - просто без коментар - не може да им се конкурира на половина.

    Като се прави такова заключение - да видим малко сравнения като теб примерно.

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #10

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Бяхте пуснали преди дни една новина за намеренията на Леново при таблетите.Та Lenovo IdeaTab A1000AF се намира вече в България за 249лв.Какво Престижо и какъв Акрон и защо изобщо ги споменаваме тези марки.За потребителите с по тънък джоб има IdeaTab за останалите ThinkPad tablet Всичките им модели са качествени откъм изработка и материали.Лично до сега съм се сблъсквал с 3 модела ,но е факт ,че се разрастват като и в скоро време ще извадят повече модели от Самсунг

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #11

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Бихте ли споделили опита си при 3G свързаност на таблетите ви. Различават ли се съществено модемите им като работа и скорост. Не съм ползвал досега устройство работещо под Андроид и ще ми е от полза - какви скорости мога да очаквам, ако 3G свързаността не се изключва и се ползва и за даунлоуд. Имам външен модем - флашка от Виваком на 21Mbit, чиято СИМ карта смятам да ползвам в бъдещия таблет и/или смартфон. Разбира се тези 21 Mbit скорост са химера, реално с около 1.2 - 1.5 Mbit свалям от тракерите през 3G мрежата.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Ти си мазохист приятелю! Да ползваш мобилен интернет за торенти .........ужасТ най ужасен


    Иначе по темата, скороста ще е същата както от флашката

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #13

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Благодаря, друже, за харната приказка.
    За теб, като работещ в мобилните комуникации, може би с право е абсурдално питането ми, но тези като мен с работодатели, споделящи мисленето, че само администрацията може да "чатка" в нета в работно време, а работника само да опъва каиша - ще ме разберат за какво точно ми е думата. Пък и планът е 20 гиги на макс. скорост. Ако не свалям нищо - трябва повечето "гювеч" да им ги оставям, при положение че сега на антика с Windows ХP, 1.39 GB кино идва за 10-на минути на харда.
    Този пост е редактиран от raziel66; 28-07-13 в 19:42.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #14

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    ЕДИТ: Късно видях, че темата е в раздел Андроид. Сорка!
    Този пост е редактиран от analgina; 29-07-13 в 00:00.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #15

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от granity Виж публикацията
    Бяхте пуснали преди дни една новина за намеренията на Леново при таблетите.Та Lenovo IdeaTab A1000AF се намира вече в България за 249лв.Какво Престижо и какъв Акрон и защо изобщо ги споменаваме тези марки.За потребителите с по тънък джоб има IdeaTab за останалите ThinkPad tablet Всичките им модели са качествени откъм изработка и материали.Лично до сега съм се сблъсквал с 3 модела ,но е факт ,че се разрастват като и в скоро време ще извадят повече модели от Самсунг
    CPU MT8317 Dual-Core 1.2 GHz
    Memory 1GB LP-DDR2
    Internal storage 16GB eMMC

    Да, наистина разбрах защо е 249лв - 1gb ddr2 ram , срещу 1 gb ddr3 при акрон, Dual core 1.2GHz , срещу 1.6GHz
    Не разбрах какво против имаш акрон. А да не кажа че тук и престижо-то е също така напред.
    но вземи си леново-то - няма да сгрешиш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как се справя Вашия климатик под -15° ?
    От antondonew във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 52
    Последно: 23-02-12, 17:28
  2. Отговори: 2
    Последно: 24-10-11, 22:19
  3. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 09:33
  4. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 12:37
  5. Отговори: 46
    Последно: 19-05-07, 14:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе