Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 53 от общо 53

Отзиви за Вашия Таблет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #46

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    Колкото до матриците:
    IPS матрицата е разработка на технологичния гигант Хитачи през 1996 г.
    Две години по късно Фуджитсу създава MVA матрицата.
    Всяко нещо си има своите + и -
    При MVA най-голямото предимство на тази матрица е по-ниското време за реакция на пикселите.
    Самсунг, които много ги хвалите тук също са с MVI матрица, що ли?!
    Само, че са направили малко подобрение на контраста...тяхната разработка е S-PVA
    S-PVA панелите, Самсунг ги поставят в телевизорите си и то в по-високия клас. За таблети и някои от смартфоните си, ползват PLS, която е подобна на IPS. A, по принцип МVA панелите в таблети и телевизори имат разлика. Много зависи и кой е производителя...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #47

    Отговор: Re: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Хахахахах, не съм се смял отдавна на подобни идиотии. Ти май само си виждал iOS и OS X на снимка или ти идват скъпи да ги притежаваш и ... то гроздето било кисело ....
    Добре е станало, че съм те разсмял в нещастното ти ежедневие. Сега може покажеш сила с правата ти на модератор и да ме баннеш - като ефект може да си щастлив за по-дълго време и да не ти се налага да четеш идиотии.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #48

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Изявлението ти за пореден път ми доказва колко струваш. И колкото и да ти е невъзможно да си го представиш няма да те банна, Нека и другите да се забавляват на писанията ти. Ако беше по-разумен, нямаше да се държиш като ущипана гейша а щеше да дадеш доводи (каквито определено не можеш да изсмучиш от пръстите си). А колкото до "нещастното" ми ежедневие ...сигурен съм , че за такова можеш само да си мечтаеш.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #49

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    InternetZombie
    сам смятай 449 - 299 - 150 лв разлика за разлика в резолюция .
    аз не бих дал и тези 299 ама айде.
    В никакъв случай не искам да те кова но за тези пари ще си купя Айпад или Самсунг или нещо качествено. Престижо не попада в тази графа .

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #50

    Re: Отзиви за Вашия Таблет

    С извинение към четящите, че продължавам да цапам темата.

    @stenly - нямам намерение да споря с теб - особено да почвам МАК вс. Виндовс вс. Андроид вс. всичко и всеки ....
    Единствения ми и най-важен довод за непоносимост към МАК ОС Х (не към ИОС) съм го посочил - операционна система на която може да правиш едновременно само едно нещо, да отвориш 10тина програми с по няколко прозореца на тази ОС е просто мъчение (моля не ми пиши и обяснявай как се прави). Това го казвам на база повече от две години работа с един и същ софтуер с Вин и Мак версия (РИП и 2 color server measure система и трите на база QT - т.е. абсолютно еднакво и за ВИН и Мак - само дето МАК ос ограничава комфортната работа със системата). Така че опит имам достатъчно. Специално МАК ОС още от версия 7 го ползвам (почнах от МАК Перформа) и харесвам докато става въпрос за кежуъл и домашни неща. За работа - просто не.
    Относно кой-колко струва - не ме познаваш лично, ти ако си измерваш цената с придобивки (притежание на МакБоок и Айфон) - само ще ти кажа "Порасни!!!".

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #51

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Отговорих ти на лично да не цапаме темата

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #52

    Отговор: Re: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от koranto Виж публикацията
    С операционна система на която може да правиш едновременно само едно нещо, да отвориш 10тина програми с по няколко прозореца на тази ОС е просто мъчение
    и с коя версия по-точно е това , че нещо не се затрудни MAC-то, тука в офиса , както и лапчето с g870

  10. Junior Member Аватара на warm
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    сглобяема къща в Северна България
    Мнения
    54
    #53

    Отговор: Отзиви за Вашия Таблет

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    В днешно време всичко, което не се прави в Китай, е менте.
    Все пак трябва да признаем, че има разлика!
    То и климатиците за японския пазар ги правят в Китай, но всеки може да направи разликата, дори и с просто око, спрямо европейския си аналог, нали?!
    Темата съм я пуснал, с цел да бъде полезна за потребителите, които са решили да се обзаведат с такава машинка.
    Четейки мненията в темата на потребители, даващи своето мнение и оценка от опит, всеки който е решил да си купи подобна машинка, ще може някак да се ориентира по-правилно.
    Както се казва в една мъдра книга: "...в многото съветници има безопасност".
    От новата седмица в БГ се очаква невиждана по мащабите си Китайска делегация. Повода за това нашествие ще бъде искането на обяснение от Премиера за новоизработените от БГ ментета на Китайски стоки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Как се справя Вашия климатик под -15° ?
    От antondonew във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 52
    Последно: 23-02-12, 18:28
  2. Отговори: 2
    Последно: 24-10-11, 23:19
  3. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 10:33
  4. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 13:37
  5. Отговори: 46
    Последно: 19-05-07, 15:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе