Резултати от 1 до 6 от общо 6

PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #1

    PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

    Всички ваши впечатления относно уреда ще са ми от полза. Един познат много го е харесал този модел и на външен ви. Някой ако има представа относно машинката да сподели , радости , проблеми , впечатления. Могат ли на този плеър да се гледат няколко дивХ филма записани на един ДВД диск?Какви трябва да са разширенията на субтитрите. По добър ли е от Toshiba -та? Има ли за тия пари по-подходящ плейр и защо ? Благодаря ви предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #2

    Re: PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

    Точно този модел не съм виждал ,но имам приятели с Philips .Като общи оценки и мнения не са доволни,от това което съм виждал и чувал за тях , специално за DIVX по добро до този момент от ЕЛИТ с МТК чип няма ,имам доста приятели с такива ,като един от тях го ползва в механа и работи всеки ден по около 10 часа вече около над година .когато суб и филма са с еднакови имена проблеми няма , досега е нямало DIVX който да не е прочетен.Но е модел 371.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #3

    Re: PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

    А защо не го харесват? Това с Елит се превърна в някаква мания! Искате да ми кажете че техните плеъри четат всичко а си изглеждат ужасно. Още ли са с ония отвратителни "дистанционни " дето ловят само под определен ъгъли и до 2 метра ? Но и по темата ако помогнете не ще биде зле.

  5. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #4

    Re: PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

    Въпросния Филипс е с чипсет ESS VIBRATTO ІІ, това е един от първите чипове с поддръжка на DivX. Има проблеми с коректното разпъване на някои резолюции и по-високите битрейти, не поддържа и QPEL. Качеството на картината никак не е лошо, но аз твърдо бих предпочел плеър с MTK чип, поради това че е по-мощен и фирмуера му е опознат от любителите в много голяма степен. Има конектор за връзка с компютъра чрез сериен интерфейс, което значи, че могат да се правят експерименти с фирмуера и да се събуди плеъра при погрешно качен фирмуер.
    Поздрави!

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #5

    Re: PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

    Panzer,
    просто приеми истината. Ние които имаме тези така хулени Елитчета, спокойно можем да кажем поне за сега: ПРОБЛЕМИ НЕМА!!! А относно дизайна специално за 388Х на мен и още доста хора ни харесва. Що се отнася до дистанцията - това да му е недостатъка! Идеални неща няма! Все пак сме го взели да е в крак с основното си задължение: ПЛЕЙВАНЕТО ! Толкоз. Махай го Филипсчето и си вземи едно от нашите да ти е мирна главата.
    Поздрави!!!

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #6

    Re: PHILIPS DVP630- възможности , качество, чипсет?

    кефиш ме !

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Монтаж с ограничени възможности - малка стая
    От deian във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 43
    Последно: 27-10-11, 21:45
  2. Nokia X1-00 бюджетно решение с широки възможности
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 09-03-11, 17:50
  3. DVD Philips DVP630 не се флашва!
    От claudius във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-08, 00:02
  4. Memory Spot - микрочип с невероятни възможности
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-06, 21:26
  5. Възможности за намаляване на трафика
    От dan51547794 във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-10-03, 09:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе