Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

съвет за покупка-/Хvid

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #1

    съвет за покупка-/Хvid

    Бихте ли ми препоръчали каква марка двд плеар да си взема , за да гледам филмите който са ми xvid със субтитри.
    Мерси предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #2

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Аз си купих DVD ПЛЕЪР SAMSUNG DVD-P355 DIVX и съм много доволен. Досега нямам непрочетен или неразпознат диск. Субтитрите са центрирани, като малък минус е че когато на един ред има повече текст, се режат част от първата и последната дума на реда. Отначало е малко дразнещо, но да ти кажа малко филми са с такива субтитри. Изкарва и меню за субтитри, ако има повече от един файл, от които да си избереш кои да покаже. Поддържащи форамати - .sub; .srt; (за файлове .txt не съм пробвал). Според мен си заслужава парите, а и дизайна е много приятен, кутията е доста компактна. Има възможност за флашване за нови кодеци. Препоръчвам ти го!



    Ето го тук с цена:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=28&f=3692


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    126
    #3

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Вчера и аз се сдобих сys същия плеър "Samsung P355 DIVX" и споделям мнението на pate
    Пробвах го и с .тхт субтитри и нямаше проблем. Изкарва ги. От 3 плеъри /Нео(84 лв.), Панасоник(159 лв.) и Самсунг(139 лв.)/, които тествах този даваше най-голям шрифт субтитри. Даже панасоника изкарваше на един диск субтитри от вида <I>дъра бъра</I>, което е абсурдно. Същият диск си го даваше нормално на Самсунга.
    Неото е произведено в китай, Самсунга в индонезия, а Панасоника в Словакия.
    И аз препоръчвам самсунга. Взех го от техномаркет европа.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #4

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    имам такъв от 3 месеца - доволен съм - от един шпиндел с филми само 2-3 нетръгнаха
    и заменя в българските субтитри Ч и Ш :knuppel2:
    иначе всичко си му е ОК
    чакаме нов фърмуер - ако има :dock:
    и малко шумно се отваря и затваря -

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #5

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Скоро ще ти кажа за още един ама не съм му написъл ревюто. Утре ще е готово. Philips DVP-3010 - такова купих и добре се справя за цена от 149 лв. Иначе Самсунгите и LG- та не са лоши също. :Super:

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #6

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Мерси за съветите и на лично съобщение дето ми помогнаха и в темата

    За Philips DVP-3010-не ми искарва кирилицата , незнам защо.Продавача слага код-и нищо, маймуница..
    SAMSUNGа го нямаше.И се почва с цд-филм, проверка на кое ше излезне бг субтитри.
    Взимаме един Pioneer-слагаме едно цд, и всичко е ОК.
    Забравям за дв карти и тв изходи и драйвери...

    Обаче сега в вкъщи не на всички филми са цветно.
    От пълен чувал с брашно-аз май триците съм хванала

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #7

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    тествах Toshiba SD-350e - безпроблемен плейър!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    35
    #8

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Claudius - голям си тестер бе Я да ме светнеш в понеделник

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #9

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    Мерси за съветите и на лично съобщение дето ми помогнаха и в темата

    За Philips DVP-3010-не ми искарва кирилицата , незнам защо.Продавача слага код-и нищо, маймуница..
    SAMSUNGа го нямаше.И се почва с цд-филм, проверка на кое ше излезне бг субтитри.
    Взимаме един Pioneer-слагаме едно цд, и всичко е ОК.
    Забравям за дв карти и тв изходи и драйвери...

    Обаче сега в вкъщи не на всички филми са цветно.
    От пълен чувал с брашно-аз май триците съм хванала
    Само в стоп състояние се отива на Philips DVP-3010 в менюто за DivX настройки и от там му се задава субтитри cirilic. Иначе ще ти дава яко маймуни. Този плеър е добър , но със сигурност има и по добри. ПРимерно не изкарва три реда субтитри. Така, при насторойване субтитрите преди да ги запишеш на CD с филма избягвай 3 реда.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #10

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Цитат Първоначално публикувано от Panzer
    . ПРимерно не изкарва три реда субтитри. Така, при насторойване* субтитрите преди да ги запишеш на CD* с филма избягвай 3 реда.
    Ами Pioneer- си искарва 3 реда субтитри.Няма проблем.Но сега не разбирам от какво се получава за черно белите филми.Половината от цедетата ги предава така.Носих го в магазина -или да го настроят или да го сменат-Там беше цветно Имам два телевизора , и при мен и на двата е еднакво-без цвет.Казаха че от телевизора било.Слагам същото цеде на другото dvd-цветен си е филма Сигурно не е от телевизора-Не мога да си го обясна

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #11

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Цитат Първоначално публикувано от sorrowsad
    Има възможност за флашване за нови кодеци.

    Всички плеъри имат възможност за флашване, само че някои от тях си остават само с възможността - още не съм видял официални ъпдейти за Самсунг, Тошиба, LG... - на последния добре че има една добра италианска душа, та се погрижи за 9700/9900 модела.

    От Samsung 355 имам много малко лични наблюдения - един приятел си го купи и го донесе в нас за 10-ина минути, защото трябваше да му врътна една настройка, та наблюденията - без проблеми чете DVD+R DL (dual layer - двуслойни демек) Traxdata дискове, също така врътнах набързо 5-6 различни марки DVD +/- R , нямаше проблеми с четенето. Divx не съм пробвал с изключние на 1-2 филма съвсем набързо - колкото да му видя шрифта, неприятно впечатление ми направи огромното празно разстояние, което остава между думите, както и малко изкилефенчения шрифт, но иначе на 29" ТВ се чете нормално. Плюс е че плеъра има освен коаксиален и оптичен изход - LG-тата на същата цена имат само коаксиален изход, което за мен е огромен минус.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #12

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Toshiba SD-350e изписва субтитрите с 40 знака на 3 реда.
    чете QPEL във всички разфасовки на кодеците, но не плейва аудио кодиране с WMA. Има HDMI изход, което го прави прекрасен за свързване с новите плазми и LCD-та.
    Цената е 189 лева

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #13

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    Ами Pioneer- си искарва 3 реда субтитри.Няма проблем.Но сега не разбирам от какво се получава за черно белите филми.Половината от цедетата ги предава така.Носих го в магазина -или да го настроят или да го сменат-Там беше цветно* Имам два телевизора , и при мен* и на двата* е еднакво-без цвет.Казаха че от телевизора било.Слагам същото цеде на другото dvd-цветен си е филма* Сигурно не е от телевизора-Не мога да си го обясна*
    Виж настройки за Пал и НТСЦ-сложи ги на АУТО(кой е модела на ДВДто?)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #14

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Виж настройки за Пал и НТСЦ-сложи ги на АУТО(кой е модела на ДВДто?)
    Ами пише
    Pioneer
    DV-380-s
    DV-380-k
    DV-2850-s

    Какво ли не правих-не мога да влезна да го погледна как е сложено -пал ли е , секам ли е или е ауто*
    дадено е да се натисне бутона за гасене и още едно друго-ама не става* .

    редактиране-п.с.Не е от двд-то от телевизора е .Защото не съм в Бг а тук са на друга система телевизорите.Някой модели са на пал-а други -не

    [attachment deleted by admin]

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #15

    Re: съвет за покупка-/Хvid

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    Ами пише
    Pioneer
    DV-380-s
    DV-380-k
    DV-2850-s

    Какво ли не правих-не мога да влезна да го погледна как е сложено -пал ли е , секам ли е или е ауто*
    дадено е да се натисне бутона за гасене и още едно друго-ама не става* .

    редактиране-п.с.Не е от двд-то от телевизора е .Защото не съм в Бг а тук са на друга система телевизорите.Някой модели са на пал-а други -не
    Аз имам DV-575а и имах същия проблем като го купих,в магазина беше ОК,в къщи стана черно-бяло.Изключи го,задръж 3 сек стрелката за превъртане напред(трябва да се изпише на какъв режим е) и го включи.Повтори процедурата докато стане АУТО или ПАЛ,или НТСЦ-това което ти трябва.Менюто черно-бяло ли е или само някои филми?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за покупка
    От evilvanko във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-14, 08:41
  2. Съвет за покупка на LCD телевизор?
    От adrianmg във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 22:38
  3. Съвет за покупка на телевизор????
    От torment1 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-09-11, 11:35
  4. Съвет за покупка на PDA
    От Niakoi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-08-11, 17:56
  5. Съвет за покупка на климатик
    От Ves_ela във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 28-07-10, 11:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе