Резултати от 1 до 2 от общо 2

Мнения за DVD Crown

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #1

    Мнения за DVD Crown

    Здравейте всички, много мнения изчетох във форума относно евтините добри двд-та. Никъде не споменавате марката Crown! Толкова ли е зле такова двд, щото ме бяха насочили точно към него. Вчера даже тествах едно такова и освен дребните суб други забележки нямам. Хубавото при него е наличието на много изходи - оптичен, коаксиален, компонентен 5.1. Ако имате впечатления моля да споделите. Другото двд което ми прави впечатление е LG 9900, предполагам че е по-добрия вариант от Crown-а , ама аз да си питам. Той има ли оптичен изход и как е звука при него. Брагодаря ви предварително!! :coolsmiley:

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Re: Мнения за DVD Crown

    katlak, CROWN, са на ЗОРА магазините. Всички евтини ДВД-та в БГ се правят в един завод в КИТАЙ, каквото и да ти казват друго не им вярвай. Но доколкото виждам тоя CROWN е със ЗОРАН чип, което е средно решение. ако толкова искаш добро ДВД, взимаш ЕЛИТ 371 и даваш 10 лева отгоре цената на тоя CROWN, но си спокоен че ще ти чете всичко. Продавам ги, но нещо не ме кефят, копчето на предният панел е много дървено, и е като джойстик, не е с отделни копчета. Като цяло става, но има по-добри от него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Bin - Crown D-18-IN
    От slowdead във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-11, 15:42
  2. Crown HAC 410A12 Inverter - мнения
    От boishin във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 16
    Последно: 03-11-10, 23:33
  3. Готварска печка CROWN -мнения!
    От tany във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-09, 22:03
  4. Дим от LCD Crown
    От lubaka2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-05-09, 16:38
  5. DVD+USB Crown
    От odar във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-07, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе