Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помогнете ми за DVD Samsung HT-P10

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    2
    #1

    Помогнете ми за DVD Samsung HT-P10

    Здравейте всички,
    Сигурно има нещо писано по проблема ми, но аз не можах да го открия, и за това ще се радвам, ако ми помогнете! Както се вижда от заглавието на темата, имам тази система за домашно кино...проблема ми е в субтитрите (при DivX)....малки са и са без абсолютно никакъв фон и почти не се виждат, ако човек е седнал по-далечко от телевизора. От многото четене по форумите разбрах, че проблема евентуално би се разрешил със смяна на фирмуер-а. Искам да попитам дали някой има фирм за този модел или евентуално друг начин за отстраняване на "проблема" (само да не е с вграждане на субтитрите във филма)?
    Благодаря предварително на всички!

    П.П. Някой знае ли този модел дали има някакво скрито сервизно меню и ако има как се влиза в него?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Re: Помогнете ми за DVD Samsung HT-P10

    plammche, добре дошла/ъл във форума.
    Това си е големият проблем на САМСУНГ ДВД системи с DivX. Единственият възможен начин е да се обърнеш с това питане към сервизната база и ако там имат по-нов firmware и най-вече с по-големи субтитри да ти update-нат ДВД плаъра. Значи на работа имам един от новитя им модели HT-Q 22, много добра системака за парите си и хубаво вика на филми, но на DivX субтитри са зъщите ужасни и малки буквички при това и без никакъв фон или черен кант и на светъл фон не можеш да разчетеш нищо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung UE40D600 - лоша картина, помогнете ми! Моля ви се!
    От parvanov2008 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 30-12-11, 19:51
  2. Полудял Samsung SH12ZP4 - помогнете
    От ivkoat във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 5
    Последно: 12-11-10, 13:47
  3. Sony Bravia W срещу Samsung 8 Series - помогнете
    От medicus във форум Samsung телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 27-03-09, 14:47
  4. Помогнете ми! Samsung HT-X30 DVD Home Theatre?
    От parvanovbg във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-09, 11:24
  5. помогнете за избора ми на SAMSUNG HT-TXQ120
    От RICARIA във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-08, 17:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе