Резултати от 1 до 13 от общо 13

Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    9
    #1

    Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Здравейте, та искам да попитам някой има ли подобен модел и да ми каже заслужава ли си? защото му видях характеристиките и останах приятно изненадан Благодаря ви!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Пусни темата още веднъж за щастие.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #3

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Цитат Първоначално публикувано от moreg
    .... заслужава ли си? защото му видях характеристиките и останах приятно изненадан .....
    Здравей, та от какво си останал изненадан?
    Тук пишат това:
    ...
    were can i find Unofficial firmware for this player?
    -Nowhere - this is a Zoran chipset player.
    -Cheers!
    ...
    НО, ако те устройва размера на субтитрите, и не те сърби за ъпдейти/поправка на текущият софт, купувай...

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    9
    #4

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Ами останах приятно изненадан, защото размера на субтитрите е супер те са бели дебели и са на бледо черен фон, четът се перфектно , просто май това е най добрия DIVX плеар, който съм виждал , има и USB и HDMI изход за плазмен телевизор , чете формати AVI,MPG , само незнам чипа му какъв е

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #5

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Zoran Vaddis 888, но не знам кои са буквите (серията), защото са няколко. Няма поддръжка на DTS за стерео изхода, а само през цифровите за външен receiver с декодери.
    Четох доста тестове, в единия го сравняват с pionee DV-696 (299лв.), който е спечелил САМО заради SACD/DVD-A поддръжката и вградените DD & DTS декодери. Иначе LG го бие по качество на звука и картината, ако искате вярвайте! За съжаление не помня адреса на сайта, май беше това:
    http://www.dvdtimes.co.uk/
    Просто на нашия пазар няма нищо по-добро за тези пари! Само не ми е ясно какво правят в Технополис, че цената му скача с + / - 20 лева постоянно???

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    9
    #6

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    супер плеар

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #7

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Едно предложение към модераторите - защо не съберете всичките теми, свързани със новите модели на LG - 190, 172 и другите с чип Зоран Вадис в една обща тема.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #8

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    ....
    Четох доста тестове, в единия го сравняват с pionee DV-696 (299лв.)
    ...
    Предполагам за този сайт става дума.... ТУК ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #9

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Да, точно за него става въпрос!
    Четете и се дивете, особено след като вчера разбрах, че Pioneer тихомълком са пуснали FW Update за DV-696AV. Имал някакъв бъг при 1080i Upscaling! Под тихомълком имам предвид, че примерно от определена дата вече плеерите се произвеждат с него, а останалите - да се спасяват. Просто няма обявено официално в сайта нищо!
    Лично за мен Sony DVP-NS76 е най-добрия плеер с HDMI, но за съжаление е доста скъп! Можеха за тази цена да сложат и DD/DTS декодери и 2ch downmix, ама нейсе!

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #10

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    Лично за мен Sony DVP-NS76 е най-добрия плеер с HDMI, но за съжаление е доста скъп! Можеха за тази цена да сложат и DD/DTS декодери и 2ch downmix, ама нейсе!
    Неща, които в Pаnasonic 52 ги има и е по-евтин.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #11

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    Да, точно за него става въпрос!
    Четете и се дивете, ....
    Даммм, чета и вече стигам до извод, че няма смисъл да купувам DV-696AV, май ще се спра на DV-393.
    Това HDMI, нямам на какво да го ползвам (не казвам , че е лошо), но не се и предвижда в близко бъдеще да имам такъв ТВ.
    SACD, DVD-AUDIO, добре, но заради 3 до 5 броя дискове, също няма смисъл.
    Когато дойде време за купуване на HDTV, този HDMI, едва ли ще е актуален, при наличие на толкова много нови формати на носителите, например HD-DVD, blue ray... и т.н.
    Едва ли HDMI, ще остане в този вид, и да има обратна съвместимост, още повече , че е само Upscaling!
    Друго се сещам, ако Pioneer DV-696AV, имаше USB (а може да го има, въпрос на софт), и Play на mp3, DivX от USB/HDD, подобно на "ELITE-400USB", + play на flac, ТОГАВА бих казал ДА, това е моят плеер!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #12

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Ако човек държи на качествена картина и звук,то определено Sony е най добрият избор/Pioneer е пълно дърво-имам 575/.Качеството на картината е безумно-невероятна детайлност,острота и естествени цветове.Чете невероятно скапани дискове и е много безшумно/аз имам Sony DVP-NS52-вкл. по компонент с кабел за 65 лв./.Sony DVP-NS76 със сигурност е с класа над него.Проблемът е,че на DivX подава сигнал 4:3 на екран 16:9,въпреки съответните настройки.Така е с всички плеери на Sony,вкл. и модела Sony DVP-NS76/пробвах ги в Технополис/.Мислех да си взема такъв,но се отказах поради тази причина.Всякакви глезотии от типа на USB/HDD и т.н. - не ме интересуват.Телевизорът ми е Pаnasonic и обмислях вариант за Pаnasonic S52.Това,което ме спира е безумният дизайн?!Pаnasonic S97 и новият S99 не поддържат за съжаление DivX.Въпросът ми е някой знае ли, дали ще има наследник на Pаnasonic S52 и кога?Дано е с новата линия на S99 ....

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #13

    Re: Мнение за DIVX плеар LG DNX-190H

    Sony DVP-NS76 има страхотен бъг,когато включи към рисийвър през стерио изхода има нежелано шумене.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за мнение за LG LH-T6348 DIVX или LG LH-T255SD системи за дом.кино
    От hihimor във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-17, 21:12
  2. Авто MP3 плеар
    От drecolli във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 5
    Последно: 16-07-14, 13:48
  3. Може ли да се сложи DivX на DVD без DivX
    От hriss_d80 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-07, 22:37
  4. Какво ви е мнението за DiVX плеар LG DNX-190H ?
    От moreg във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 01-03-07, 11:52
  5. Да направим плеар!
    От kafka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 06-09-04, 00:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе