Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 199

Всичко за Philips DVP5990/12.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    63
    #16

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    А каква е миксималната резолюция на DVD-то?Днес пуснах -The.ObjectiveAc3.DVDRip-alexGTO.avi с резолюция-880х496 и ми изписа ,че не е поддържана резолюцията

  2.  
     
  3. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #17

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    -CTPAX- Да сигурен съм специално записах на USB носител файл на който промених името на 30 символа и от тях се видяха само 25 след това автоматично слага разширението на файла .jpg , .avi , .mpg и др. Не прави като повечето плеъри включително и моят стар плеър ELITE 400USBL след 8 символ да показва ~. Виж първия скриин в тази тема на който пише в долния десен ъгъл USB 1 това са файлове заредени от USB.

    krasimladeja Максималната резолюция която възпроизвежда е 720X576 над това винаги дава че не я подържа. Се пак товае DVD плеър а не HD плеър.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    63
    #18

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    TODD, Благодаря ти отново

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #19

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Здравейте,
    И аз от 5 часа съм собственик на животинчето! Нямам думи да опиша възхищението си от него, дори преди да съм го моднал с V6!
    Картината е доста по-добра от тази на предишния ми плеер Pio DV-575A, а за звука мога да кажа, че на определени типове музика и CD ми звучи по-добре от 11 годишния ми CD Player Pioneer! Ако искате ми вярвайте.
    Версията на FW е 31, но имам от сайта на Philips 34.

    Само една болка имам - как да го направим да декодира DTS на аналоговите изходи? Не знам и каква е версията на MTK чипа.
    На някого известна ли е тази информация, за да разберем дали хардуерно се поддържа DTS декодиране?
    Имам доста такива филми, а не ми се даваха още толкова пари за Pio DV-610AV! Да го бяха пуснали със 100лв. надолу, щях да се замисля, ама сега ...

  6. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #20

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    Само една болка имам - как да го направим да декодира DTS на аналоговите изходи? Не знам и каква е версията на MTK чипа.
    На някого известна ли е тази информация, за да разберем дали хардуерно се поддържа DTS декодиране?
    В първия си пост в тази тема съм го написал. Но ще се повторя отново. Този плеър е с чип Mediatek MT1389S пълната спецификация може да видите тук: http://www.mediatek.com/News/Downloa...DVD-Player.pdf (Това поне аз намерих като се рових предивреме).

    Честито от мен и добре дошъл в брадството.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #21

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Gena_bs,
    Честито !!!
    Да му се радваш и той да те радва дълго време.Много му се кани?!
    Старият ти плеър Pio DV-575A ми служи вярно от 10-на месеца,но може да си спокоен ,че е попаднал в добри ръце.
    Какъв е CD Player ти Pioneer,че това чудо Philips го надсвирва?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #22

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Благодаря за пожеланията!
    Даже вече му смених FW с vb6_v6 и почти всичко си дойде на мястото. Като намеря време, ще променя някои неща в него, като например шрифтовете за субтитрите и иконите. Ще си върна оригиналните и ще сложа моите буквички, с които съм свикнал.
    За сега съм го включил през Component / Progressive, че не ми се дават 50лв. за HDMI кабел. Въпреки това за цената си е перфектен. На всичко отгоре с дистанционното на TV управлявам всичките му функции, без първоначалните му настройки, естествено.
    Исках да си взема домашното кино HTS3367/12, но освен в Електрон, другаде го няма. Излезъл е и HTS3568/12, който е с 4 стоящи на пода колони и с Optical, вместо с Coaxial Digital Audio Input. Има и по-висока обща звукова мощност. Като излезе, сигурно ще си го взема, а този плеер ще отиде в другата стая.

    n8852,
    Радвам се, че не си се разочаровал!
    Сигурно не ти се вярва, но Pio DV-575A е далеч назад в сравнение с това бюджетно плеерче във всяко отношение! Изключвам поддръжката на DVD-A / SACD и DTS декодирането, естествено.
    Плеерът ми е Pio PD-S605 от 1997 година. Hi-bit Legato Link Conversion / 20bit обработка, механиката е над шейната и диска се поставя обратно; Made in U.K. До момента ми беше еталон за качество, обаче това Philips-че го детронира тотално! Дори без да включвам CD Upsampling функцията.
    И най-важното - има жестока корекция на грешките! Купих си навремето един диск от МЕТРО, а той се оказа дефектен на едната песен. Всякакви плеери запецваха там или просто минаваха набързо през този пасаж. Включително и PIO PD-S605 и някакъв Car audio на Pio също. Philipsa даже не усеща повредата, поне пукане да се чуваше, ама не!
    Сега, ако можем да отключим DTS някакси, всичко ще си дойде на мястото!

  10. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #23

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Gena_bs HDMI кабел можеш да си купиш от Метро цената е 11лв. и е на марката Watson дават го, че е с позлатени накрайници но това ме съмнява да е истина при тази цена. Аз лично имам два такива кабела единия го ползвам за XBOX 360, а другия за Филипса до сега проблеми съм нямал и неми се е налагало да давам 50-100лв. за кабел. Така, че си помисли дали си заслужава да даваш толкова пари за кабел.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #24

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Todd,
    Цената я казах наслуки. Все ще намеря някой кабел на Hama до 25лв. Този в METRO въобще не ми вдъхва доверие!
    Между другото Component кабела ми струваше точно 50лв. и съм много доволен от него (Bandrige).
    Но го взех за плеер с двойна цена, така че този път таванът ми е точно 25лв.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #25

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    PD-S605 е един много добър плеър.Аз имах PD-S505 и го продадох на един приятел,който още си го ползва.И досега работи много безшумно.Звукът му беше много топъл и приятен.
    След като 2004г. си взех първият Pio DV-575A,реших че ерата на CD е свършила и го продадох.
    Досега не съм чувал ДВД да звучи по-добре от CD плеър/от този клас ,разбира се/,така че съвета ми е да си го запазиш.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #26

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Здравейте!

    И на мен ми харесва този плейър,но искам да знам някои неща преди да си го взема.
    В момента нямам компютър,а ТВ -то ми е FULL HD.Мога ли с помоща на този плеър и една флаш 10GB да речем,да гледам на ТВ-то 1080p филм(8GB)през USB порта и дали би правило проблем след като се плейва от там?

    Абе изобщо има ли логика в този вариант който ми се върти в главата

    Благодаря предварително!

  14.  
     
  15. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #27

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Цитат Първоначално публикувано от levis
    Здравейте!

    И на мен ми харесва този плейър,но искам да знам някои неща преди да си го взема.
    В момента нямам компютър,а ТВ -то ми е FULL HD.Мога ли с помоща на този плеър и една флаш 10GB да речем,да гледам на ТВ-то 1080p филм(8GB)през USB порта и дали би правило проблем след като се плейва от там?

    Абе изобщо има ли логика в този вариант който ми се върти в главата

    Благодаря предварително!
    И на мен ми се ще да си ползвам леката кола като вертолет, но....
    Виж съседната тема за POPCORN!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #28

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Досега не съм чувал ДВД да звучи по-добре от CD плеър/от този клас ,разбира се/,така че съвета ми е да си го запазиш.
    Да, така е, но все пак това е субективното ми възприятие. Не съм правил измервания с уреди.
    Просто звукът от Philips ми харесва повече. Съзнавам, че за повечето аудиофили това са глупости, но ...
    Пуснах си гръцко, поп оригинални и ментета, обаче някои пасажи и инструменти просто едва се чуват при Pioneer.
    За сега не смятам да продавам Пионерчетата. Поне, докато не си намеря нещо доста по-добро от тях като система.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    5
    #29

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Здравейте. вчера си закупих Philips DVP5990, прочетох в саита на Филипс как се ъпдейтва но не ми е се изясни следното , след като изтегля новия ъпдеит и го разархивирам в него има няколко папки , използвам 1251 за кирилица, в тази папка има Bin фаел, него трябва ли да го разархивирам и получения архив да сложа в флашката ( заедно с папка или самостоятелно ) , или директно както е с папката 1251 го слегам във флашката или слагам само бина самостоятелно. Предварително ви благодаря.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #30

    Re: Всичко за Philips DVP5990/12.

    Само *.BIN файла записваш, както е обяснено.
    За по-голяма сигурност си сложи label PHILIPS на диска, въпреки, че само Pioneer капризничеше на тази тема.
    Аз си го ъпдейтнах със CD-RW, но и с флашка ставало без проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Philips DVD плейър с HDMI и USB DVP5990
    От kalistu във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 31-12-14, 14:16
  2. Каква е разликата между DVP5990/12 и DVP3380/58
    От u1313 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 21-01-10, 14:59
  3. Продавам DVD Philips DVP5990 - продадено
    От mitman във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-10-09, 22:58
  4. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13
  5. Всичко за Philips dvp3380/58
    От petttto във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-09, 17:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе