Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Питане за DVD DENON 1940

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    88
    #31

    Re:Питане за DVD DENON 1940

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Блу-рей е възможно изобщо да не се наложи.Интернет и новите компресирани формати за HD са на път да го превърнат в мъртво роден,по подобие на супер форматите SACD и DVD-audio.От тях имам 30-на диска,които рядко се сещам да пускам на DVD DENON 1920.
    Съгласен...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    83
    #32

    Re:Питане за DVD DENON 1940

    И аз подкрепям последните 2 мнения, само времето ще покаже Да помоля за малко помощ относно отключването на Денона 1930, който ще дойде с Регион 01. Успях да намеря само как се отключват такива плеъри от Регион 02, но не и идващи с Регион 01...

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #33

    Re:Питане за DVD DENON 1940

    Цитат Първоначално публикувано от LCD???
    Абсолютно съм съгласен, но все пак си остава гъзарията да имаш нещо като това
    в хола си. Освен това конзолата си е конзола, а и шуми...абе най-добре и двете, но ако трябва да е едно - PS3 + дистанционно.
    Човече...за 5-ти път на всеки blu-ray плеър както и на PS2 и PS3 можеш да гледаш DVD да слушаш CD и т.н.т. само касетки и плочи не може.

    Иначе и аз в къщи съм с това, което е същото като 610 и не смятам да го хвърлям за сега, гледам mkv на WDTV, но като излязат BR-дискове по видеотеките под наем ще се взима май PS3( ако изобщо има видеотеки догодина )
    Нещо се заигра в глупави обяснения, за това е добре човек да мисли като дава обобщителни или поучителни коментари.
    Не вярвам да си с Пайнер 600 в хола си !!!!
    Това е една уникална машина и не бих я сменил.
    Ако наистина го имаш, то не би съветвал другите да си купуват Блу рей устройства, само за да гледат ДВД формата и да чакат поевтиняване на матрищите и дисковете. Допълнително е нормално и да се замислиш, че тези устройства започват от ценови диапазон два пъти по-висок от Пайнера.
    Ще добавя само, че в форумите "поучителния тон" не е приет.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #34

    Re:Питане за DVD DENON 1940

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Блу-рей е възможно изобщо да не се наложи.Интернет и новите компресирани формати за HD са на път да го превърнат в мъртво роден,по подобие на супер форматите SACD и DVD-audio.От тях имам 30-на диска,които рядко се сещам да пускам на DVD DENON 1920.

    http://www.hifinews.ru/article/details/9235.htm

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    88
    #35

    Re:Питане за DVD DENON 1940

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Нещо се заигра в глупави обяснения, за това е добре човек да мисли като дава обобщителни или поучителни коментари.
    Не вярвам да си с Пайнер 600 в хола си !!!!
    Това е една уникална машина и не бих я сменил.
    Ако наистина го имаш, то не би съветвал другите да си купуват Блу рей устройства, само за да гледат ДВД формата и да чакат поевтиняване на матрищите и дисковете. Допълнително е нормално и да се замислиш, че тези устройства започват от ценови диапазон два пъти по-висок от Пайнера.
    Ще добавя само, че в форумите "поучителния тон" не е приет.
    Ами випреки, че имам пайнер 600 в хола си смятам, че да се купи сега такава машина е абсолютна глупост. Факт е че го имам 1 година и съм го пускал точно 20 пъти. Просто формата умря и това, че имам 400 диска с филми на DVD няма да го съживи. Дори най-счупените .mkv - та вадят по-добър образ от DVD. Поради тая причина му казах ако ще купува нещо, то поне да е Blu-ray, а не да инвестира в DVD за 500лв и след половин година да купува ново устройство. Апък може човека да има пари за оригинални Blu-ray дискове. След като каза, че е намерил устройството за 100лв аз приветствах покупката както се вижда...така че първо чети всичко и после коментирай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. DENON AVR-900
    От kirko_17 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-08-13, 19:32
  2. Denon 1912 и MA BX 5.1
    От vizko във форум Тонколони
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-12, 16:32
  3. Продавам CD Player DENON DCD 510-AE и усилвател DENON PMA 510-AE
    От Arson във форум Приключили продажби
    Отговори: 24
    Последно: 02-03-11, 21:23
  4. Отговори: 21
    Последно: 23-01-10, 14:29
  5. DENON AVR-4306+DENON TU-1500AE - ИЗГОДНО
    От 111 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-09, 15:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе