Страница 28 от 30 ПърваПърва ... 182627282930 ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 446

Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #406

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Момчета, моля за съвет при покупката на 3Д блурей плеър. Имам 2Д LG BG 650 - чудесен е, няма филм дето да не ми е тръгнал, но няма 3Д.
    Защо блурей, а не мултимедиен плеър? Голяма част от филмите ми са на дискове, а и ще се използва 128 ГБ флашка. Нямам особено желание да връзвам компютър към телевизора.
    Изборът като че ли пак (както преди 1,5 г) не е особено голям, та се чудя какво да взема. Отминалият "черен петък" не ми бе от полза, защото имаше само 1-2 модела отпреди доста време.
    Засега гравитирам около 2 модела - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-3D-DMP-BDT120 или http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-SONY-BDP-S590
    Изискванията ми са:
    - бг субтитри
    - конвертиране до 1080р
    - USB и възможност за четене от външен нард диск
    - DTS
    Тия са основните. Изборът ми засега пада към модела на Sony, още повече, че е наличен и в ТМ, където имам ваучер от покупката на телевизор от мартенската промоция.
    С благодарност бих приел идеи предложения?

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на epro_HD
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #407

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Аз имам Blu-ray 3D ASUS BDS-700 и съм много доволен.Чете всичко,но не знам дали се предлага в България.Ако имаш възможност да си го доставиш е отличен избор !

    ASUS - O!Play BDS-700

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #408

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Изглежда добре, но няма как да си го доставя, а и за такава техника предпочитам техноверигите.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #409

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Изглежда добре, но няма как да си го доставя, а и за такава техника предпочитам техноверигите.
    Можеш да си го поръчаш от JMT
    Blu-Ray плейъри и портативни DVD | Asus O!Play BDS-700, 3D Blu-Ray and Multimedia Player | JMTechnologies Ltd - онлайн магазин

    Пазарувал съм от тях и винаги са били много коректни. Работят с Еконт. На следващият ден е при теб.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #410

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Не се съмнявам в коректността им, но е изключено да купя подобен уред без да го изпробвам в подходящ магазин. А и имам ваучер за отстъпка от ТМ, важащ до 30 юни.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #411

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Аз когато си търсех Blu-Ray останах с лошо впечатление от ТМ - малко модели и с надути цени! Поръчах си от английския Амазон - важното е да са за нашия район обаче... Лошото е, че гаранцията не я признават тук...

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на epro_HD
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #412

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Не се съмнявам в коректността им, но е изключено да купя подобен уред без да го изпробвам в подходящ магазин. А и имам ваучер за отстъпка от ТМ, важащ до 30 юни.
    Моята техника цялата е закупувана от он-лайн магазин.Въпросния ASUS телевизора ми, и много други неща.Има модели дето ги няма по техномаркетите.Има ги само по онлайн магазини....Но все пак ти си решаваш.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #413

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    За модели от 150-250 лв едва ли ще видиш съществена разлика в качеството на възпроизвеждане - все пак за мен Плейстеъшън 3 като сравнявам с ЛГ-то от подписа ми се справя доста по-добре , особено с DVD-та . За конкретния Асус нещо няма много добри мнения в немския Амазон Asus BDS-700 Blu-ray-Player schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör иначе изглежда добър вариант . Вече ако мислиш за по-сериозна техника , то моделите на Оппо и Дюн са добър ,но и доста по-скъп избор .

  11. Junior Member Аватара на epro_HD
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #414

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За конкретния Асус нещо няма много добри мнения в немския Амазон Asus BDS-700 Blu-ray-Player schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör .
    Наистина навсякъде има много отрицателни мнения за него.Но аз лично си го взех въпреки писанията на този или онзи и не съжалявам.Повечето от проблемите дето се описват при мен ги няма...Но все пак човека си решава какво да си вземе.

    P.S
    Няма техника без проблеми от едно или друго естество...Но има и хора дето нищо не разбират от техника и не могат да си я настроят и веднага плюят дадена марка !

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #415

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Не, вариантът с покупка онлайн от Амазон или другаде не ме устройва, както писах по-горе, имам ваучер към ТМ и не мисля да го загубя. Вярно е, че цените на стоките в техноверигите са по-високи, но поне магазините са реални и мога по всяко време да им вдигна скандал до небесата, докарвайки им всяка инстанция, за която се сетят.
    Не ме е нужен и особено скъп модел, съдейки най-вече по сегашния ми LG BD 650, който е перфектен и на приемлива цена. Затова и съм се ориентирал към модел в рамките на 250-300 лв, нямам нужда от по-скъп. Предлагането е твърде оскъдно откъм модели, инак едва ли щях да се замисля особено за марката, но не намирам подходящ модел на LG.
    Ще се свърже с телевизор Филипс 7008, но това не би следвало да оказва значение.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #416

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ


  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #417

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Как мислите, заслужава ли си Pioneer BDP LX55, пред BDP 160, предвид разликата в цената и това, че 160 чете 3D ISO, доколкото разбрах а 55 - не?

  16. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #418

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Сравнение - Pioneer: Compare products BDP-LX55, BDP-160-K
    Имаш богата колекция от дискове ли - блу-рей , SACD , CD , DVD ?

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #419

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Блу-рей на дискове засега нямам, но всичко предстои.

    а с ъпдейт на фърма мисля че 160 свири и DVD audio

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #420

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Вече имам Pioneer BDP-160K , и заредих още топлия нов фърм от 9/10. Чакам и другите версии.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 14:34
  2. Помощ при избор на bluray player с тонколони
    От tttsetso във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 08-06-12, 00:45
  3. Помощ при избор на DVD Recorder
    От mitak_94 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 22:25
  4. Помощ за избор на DVD Player-MP4, WMV и mkv.-H264 кодек.
    От ac28 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-09, 17:57
  5. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 01:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе