Страница 29 от 30 ПърваПърва ... 1927282930 ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 446

Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #421

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Цитат Първоначално публикувано от Fer77 Виж публикацията
    Вече имам Pioneer BDP-160K , и заредих още топлия нов фърм от 9/10. Чакам и другите версии.
    Честито Следи какво пишат руснаците в техният форум - дал съм линкове в темата за Pioneer

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #422

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Мерси! Видях ги благодаря и за линковете! Интересно ми е защо още на сайта на производителя на чипа няма информация за новия чип с който е плеъра МТ8560?
    MediaTek - Digital Consumer DVD

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #423

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Медиатек рядко си опресняват инфото на сайта, а не публикуват всичко.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    61
    #424

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Здравейте някой да каже качествен 3D Blu-Ray плеър , който прескача Защитата Cinavia. Ще съм много задължен.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-12-13 в 10:31.

  7. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #426

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Колеги,
    Препоръчайте ми някоя записвачка с хард може и външен, че свикнахме с жената да пишем това онова и да го качваме на диск. Моята записвачка се скапа и никой не ми дава идея как да я оправя, а и остаря, не е HD. Искам да мога лесно да редактирам някой запис и успешно да го запиша на DVD или Blu rey диск. В Техномаркет ми предложиха LG HR-500, с отстъпката идва на 650, но не знам до колко е удобно и прецизно в работата.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #427

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    20
    #428

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Да попитам какво мислите за този плеър BDP-S5200 | Blu-ray Disc
    Идеята ми е дали може да си гледам филми от компютъра през DLNA или подобна мрежа! Телевизорът е SONY KDL-50W829B! И по конкретно, струва ли си да се инвестира в него или да се насоча към мултимедиен плеър от сорта на Mede8er или Dune!
    Благодаря предварително за съветите!

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #429

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Въпреки ,че DLNA може да ползваш и със сегашният тв , то по-добре се насочи към мултимедиен плеър.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #430

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Някой може ли да ми каже дали може да се гледат avi/mp4 видео файлове в PlayStation 3 със субтитри и как става, защото тъкмо мислех да си купувам Blu-Ray плейър, но разбрах, че самата конзола е по-добрият избор.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #431

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Имаше една програмка за вграждане (ави нещо си) и с нея ставаше . В самият DIVX плеър има готови настройки и с вграждане на субт. , но само за СД резолюция . А най-добре си е май с ползване на някой DLNA сървър или още по-добре с отделен медия плеър .

  14.  
     
  15. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #432

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Обмислям евентуална смяна на сегашният ми LG BD560 с нещо ново. Основните причини са 1-во бавни реакции при работа с дистанционното и 2-не поддържане на DTS-HD не са фатални по-скоро са досадни проблеми.

    Новите изисквания ми са: Да възпроизведа DTS-HD звук, да няма проблеми с .mkv, .mp4 това са 95% от файловете които гледам и естествено трябва да има USB вход за възпроизвеждане от HDD. До тук предполагам не е нещо трудно за откриване проблем предполагам ще е последното ми изискване а то е свързано със субтитрите. Държа да има опция за увеличавани и намаляне и изместване на горе и долу, опция която имат вградените плеъри на телевизорите LG. Телевизорът ми е с такъв плеър и всичко щеше да е прекрасно ако поддържаше DTS звук. Опцията 3D не ми е задължителна ако я има, всякакви други екстри като Smart, WiFi и т.н. не ме вълнуват.

    Предполагам че претенциите ми за субтитрите ще се окажат проблемни, за предпочитане е марки като SONY и LG да ги прескоча като вариант. Ако някой знае кой плеър ще ми свърши работа да казва, да не си мълчи.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #433

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Препоръчвам ти Asus BDS-500. Доста добър плеър на много добра цена. Чете абсолютно всички формати, включително и Bluray ISO файлове директно от твърд диск. Единственият недостатък е липсата на Samba, но за съжаление няма решение на проблема. Няма алтернативни фирмуери, с чиято помощ може да се постигне споделянето на диск в мрежата.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #434

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Asus BDS-500 поддържа ли DTS-CD, DVD-Audio или SACD, защото не са го написали в спецификациите?
    И вторият ми въпрос - не е ли малко старичък моделът?
    Питам, защото аз пък се колебая между него и Pioneer BDP-170. Последният уж поддържа тези формати, но не знам как е с кирилските субтитри.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #435

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Посоченият от теб Pioneer чете само оригинални DVD-A и SACD дискове. Ако искаш да слушаш такива записвани дискове, тогава ти трябва Pioneer 150 или 450. Въпросните два модела четат и през LAN по DLNA. Asus BDS-500 не чете директно DVD-A и SACD, но има много лесен начин за възпроизвеждане чрез Домашний медиа сервер. Слагаш ISO файловете на твърдия диск и ги споделяш в сървъра. След това си ги пускаш по LAN през DLNA. Да, моделът не е нов, но НЯМА Cinavia, а съм почти сигурен, че Pioneer 170 има. 150 и 450 пък дори и да имат, се префлашват с други фирмуери и проблемите отпадат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 30 ПърваПърва ... 1927282930 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 14:34
  2. Помощ при избор на bluray player с тонколони
    От tttsetso във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 08-06-12, 00:45
  3. Помощ при избор на DVD Recorder
    От mitak_94 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 22:25
  4. Помощ за избор на DVD Player-MP4, WMV и mkv.-H264 кодек.
    От ac28 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-09, 17:57
  5. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 01:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе