Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с dvd Samsung P-370

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с dvd Samsung P-370

    Двд ми и на 2 години 7 месеца.Днеска си четеше двд които записвах и вечерта таман да си ги пусна да си догледам филма спря да ми чете диска.
    Сложих други мой дискове и при всички дискове ми изписва зареждане на диска Loade i след това пи изписва,че няма диск Nod disk а вътре си има диск.
    Забелязах също сега че при зареждане изписва по дълго Loade.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #2

    Re:Проблем с dvd Samsung P-370

    По-лекия вариант е да е замърсена оптиката с прахосмукачка може да се оправи по-лошия е да тие заминала оптиката и да трябва да се слага нова за тази манипулация към сервиз,

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    4
    #3

    Re:Проблем с dvd Samsung P-370

    сега видях,че при СД-дисковете ми показва песните но не искат да ги пуска да върви.При Двд диска си зарежда по продължително и не разпознава диска и после ми изписва че няма диск :D

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #4

    Re:Проблем с dvd Samsung P-370

    У кофата и другия път вземи НЕО или Елит за 35 лв за да не те е яд като се скапе след година , иначе на сервиз както е казал колегата но прецени че там започваш от 20 лв труд .
    ПП сега видях че и това не е нещо особено 85 лв

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    4
    #5

    Re:Проблем с dvd Samsung P-370

    Не си падам по Нео и Елит.Вече го дадох на ремонт но,ако е по скъпо от 20 лева няма да го правят, така се бях разбрал в понеделник ще пиша какво е станало.Предпочитам марки самсунг,филипс,сони,JVC.

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #6

    Re:Проблем с dvd Samsung P-370

    И аз бях по марковите , но след като пазара се наводни с боклуци - купувам по евтините . На времето взех панасоник тогава струваше 199 лв , децата слушаха музика един/два месеца и почна постепенно да не чете дисковете . Хванах му цаката - леко го почуквах докато прочете диска и винаги го прочиташе но до време след това се наложи да посети сервиз и срещу 20 лв го оправиха да работи още 2 дни . От тогава специално за ДВД копувам евтино за да не съжалявам .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със SAMSUNG LCD
    От nafplio във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-13, 16:10
  2. Проблем със TV samsung
    От bobitto във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-08-11, 17:25
  3. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 17:52
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе