Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем със TV samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #1

    Проблем със TV samsung

    Здравейте подариха ми TV SAMSUNG LE15S51BP но е кодиран телевизора си работи и където има стари запаметени програми могат да се гледат но не могат да се правят настройки и копчетата отстрани на телевизора за включване/изключване промяна на звук и програми не реагират. Ето тази опция със сателитната чиния ми я прескача не е активна.

    опитах се да го отключа със дистанционното със power->mute->1->8->2 но не стана има ли някакъв друг начин да го отключа или да му върна заводските настройки.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Проблем със TV samsung

    Добре дошъл в форума !

    Колега / вече / , чети и на другото място !
    Но вземи и си прочети упътването за употреба на ТВ-то , ако имаш такова , разбира се ! Или го потърси из нета и си го дръпни !
    Сигурен ли си , че този ТВ работи коректно , да няма някакъв дефект ? Нов ли е ?

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #3

    Re:Проблем със TV samsung

    Упътването съм го чел 1000 пъти. TV-то работи коректно просто е заключен нещо прескача ми самите настройки. Не е нов.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,172
    #4

    Re:Проблем със TV samsung

    Опциятя със сателитната чиния е неактивна защото нямаш най-вероятно свързана такава.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    6
    #5

    Re:Проблем със TV samsung

    оправих ТВ-то беше в хотелски режим но влезнах във сервизното меню и го изключих. За да влезнеш в сервизното меню:
    При загасен от ДУ телевизор натискаш последователно INFO - MENU - MUTE - POWER ON и си в сервизното.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със SAMSUNG LCD
    От nafplio във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-13, 16:10
  2. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 17:52
  3. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  4. Проблем с dvd Samsung P-370
    От radichev във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 5
    Последно: 02-07-10, 23:43
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе