Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 39
Like Tree8Одобрявам

Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. PFT
    PFT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    32
    #1

    Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Здравейте, искам да си купя Blu-ray...мислех си за Денон,но приемам и други.Бюджет до към 600/700лв.Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #2

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Добавете още някой лев отгоре за Panasonic UB820 (или изчакайте някоя промоция). Това е най-доброто спрямо цена - качество.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #3

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    За кой модел Denon става въпрос?
    Не съм фен на Sony, но според мен UBP-X800M2 отговаря на всички критерии и в момента е в бюджета на промоция в ТП.
    https://www.sony.bg/electronics/blu-...ari/ubp-x800m2
    https://www.sony.bg/electronics/blu-...specifications
    Sony UBP-X800M2 4K Blu-Ray Player | Unboxing & Review - YouTube
    Панасоника на същото място е 900лв. в момента стандартна цена. Не поддържа SACD, но за сметка на това има USB3, вграден аудио декодер с 7.1 аналогови изходи. В случай, че са нужни, де.
    На мен ми харесва повече дизайнът му, но си признавам, че съм пристрастен.
    DP-UB820 Blu-ray плейъри - Panasonic България

    Този пост е редактиран от Gena_bs; 03-12-23 в 11:02.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #4

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    И аз мислех да предложа Sony-то, но според мен Panasonic-а е по-добър. В България едва ли са много хората, които имат колекция от SACD. А питащият предполагам, че търси плеъра основно за филми.

  6. PFT
    PFT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    32
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    И аз мислех да предложа Sony-то, но според мен Panasonic-а е по-добър. В България едва ли са много хората, които имат колекция от SACD. А питащият предполагам, че търси плеъра основно за филми.
    Denon DBP4010ud мислех такова нещо...и да филми но и MP3,за Сонито казват че няма подръжка от към приложения и менюто му е отвратително...Такива отзиви четох...

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #6

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Denon-а е екстра, но не плейва uhd. Иначе откъм изработка си личи, че е класи над моделите, които споменахме. Явно имате някаква оферта за него, никъде в нет-а не го намирам. Аз одавна обмислям да взема някакъв uhd плеър и като се наканя може би ще е UB820. Бях харесал два други, които обаче са на безбожни цени и реших, че не си заслужава да се дават толкова пари, осбено имайки предвид, че физическия носител си заминава бавно, но сигурно.
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 03-12-23 в 12:30.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #7

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Този точно модел на Denon няма живи съученици - 2009 модел.
    Не те съветвам да го взимаш. Освен, че не се знае състоянието му, е много остарял технически.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #8

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Според мен не е зле, стига да не е експлоатиран жестоко. Ако не се изисква поддръжка на uhd, не виждам какво му липсва. Изработката е класи над тия пластмасови пръчки дето ние му предлагаме Аз се бях огледал в един Pioneer е в един Panasonic (и двата 4К), но бяха по 2 палки и реших, че не ми се дават такива пари.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #9

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    най-доброто до 500 евро е Панасоник 820, 9000 модела е абсолютно същото вътре , но с друга кутия за която цената става 1000 евро / за 4 крачета /. Тук говорим за 4 к блурей , ако се търси само HD - Панасоник 420. Не му знам цената , но е вероятно 200-300 лв. Само да допълня модела 820/9000 не забива на 4к дискове и управлението на образа е зашеметяващо. Мнението си го давам като потребител , който е имал Сони 800 и имам сега Пана 820 от 2-3 години може би. Сонито става само ако не се гледа 4к и мисля е доста по-евтино от Паната и да Сони ако имате колекция от SACD. Денон на старо - директно за смяна на оптика, Денон нов - излишно скъпо и нямам идея дали още имат такива мулти плеъри се водеха, по 10+ кила кютуци
    https://www.nytimes.com/wirecutter/r...lu-ray-player/
    Сега виждам , че новия модел 420 е станал 4к, но не мога да го препоръчам, защото не съм го имал , предполагам само процесора му е като на 820. 820 модела е с WI-FI , съответно вграден стрийминг, Нетфликс, Ю-туб и т.н. Има вградени и интернет радиа , включително v-Tuner
    https://www.techradar.com/news/video...ht-now-1321481
    Този пост е редактиран от Slusatel; 04-12-23 в 15:33.

  12. PFT
    PFT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    32
    #10
    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    най-доброто до 500 евро е Панасоник 820, 9000 модела е абсолютно същото вътре , но с друга кутия за която цената става 1000 евро / за 4 крачета /. Тук говорим за 4 к блурей , ако се търси само HD - Панасоник 420. Не му знам цената , но е вероятно 200-300 лв. Само да допълня модела 820/9000 не забива на 4к дискове и управлението на образа е зашеметяващо. Мнението си го давам като потребител , който е имал Сони 800 и имам сега Пана 820 от 2-3 години може би. Сонито става само ако не се гледа 4к и мисля е доста по-евтино от Паната и да Сони ако имате колекция от SACD. Денон на старо - директно за смяна на оптика, Денон нов - излишно скъпо и нямам идея дали още имат такива мулти плеъри се водеха, по 10+ кила кютуци
    https://www.nytimes.com/wirecutter/r...lu-ray-player/
    Сега виждам , че новия модел 420 е станал 4к, но не мога да го препоръчам, защото не съм го имал , предполагам само процесора му е като на 820. 820 модела е с WI-FI , съответно вграден стрийминг, Нетфликс, Ю-туб и т.н. Има вградени и интернет радиа , включително v-Tuner
    https://www.techradar.com/news/video...ht-now-1321481
    И след всичко написано,не ми стана ясно какво да взема,новите Сони 2,5кг...чиста пластмаса а вътре празно...

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #11

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Мисля, че дадохме достатъчно насоки по темата Така и не казахте дали ще се гледат uhd дискове или не? Имате ли sacd дискове или не? Ако искате 4К плеър със солиден хардуер - Pioneer udp-lx500 (може и 800 ама там цената ще ви хареса още повече ) или Panasonic UB9000. Там обаче отивате на съвсем други пари, като и двата вече не се предлагат в България, така че варианта е поръчка отвън (аз доскоро го обмислях този вариант, но май се отказах). Имайте предвид, че дори и те вече са морално остаряли и ако се разчита на вградените стрийминг приложения, най-вероятно няма да останете доволни. Ако търсите само Blu-ray, както ви казаха - търсите нещо на старо и задължително смяна на оптика. Освен ако не познавате продавача и имате сто процента гаранция, че или е стояло в кашон или не е било ползвано. А може и да има някакви Blu-ray бройки по хай-енд магазините. За там вече трябва да си видите на място.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #12

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Пана 820, моя е купуван от амазон - това е най-доброто
    Всички са 3 кила пластмаса, новите технологии са така - всичко е чипове , няма какво да тежи. Моя сд плеър тежи 7 кг , само защото е със стоманена рамка подсилен , вероятно ненужно , но за купувачи които пазаруват на килограми е идеален - да създава впечатление, че е масивен и стабилен и има повече части от ония по 3 кг. Мина времете дето битуваше модата - щом тежи , значи е хубаво.
    Пана 9000 е безсмислена покупка - вътре е всичко от модела 820, 500 евро повече за метална кутия с 4 крака ако ви се дават .....

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #13

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...

    Няма спор, и аз мисля, че по-добро като съотношение цена-качество няма. Няма и да има като гледам накъде отиват нещата с физическите носители. И аз само в Амазон ги гледам, наще измекяри с тия цени тука не са познали. Oppo бяха добра опция, но и там цените бяха в небето, особено, след като ги спряха от производство.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #14

    Отговор: Здравейте, препоръчайте Blu-ray плеър...


  18. PFT
    PFT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    32
    #15
    Панасоник или Сони ,телевизора е Сони ако има значение, като за начало ще се гледа и ще се слуша всичко до което се докопам...щото е ново и е КЕФ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми медия плеър
    От fspot във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-21, 20:26
  2. Препоръчайте портативен и евтин плеър
    От borisoff във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 04-08-16, 00:57
  3. Продавам HD плеър EgreatR200-IIplus , mp3 плеър SаnDisk Sansa Fuze 4GB и
    От civica във форум Приключили продажби
    Отговори: 15
    Последно: 03-09-11, 06:20
  4. Препоръчайте плеър за моите нужди
    От LexHammer във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 15:24
  5. Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB
    От sev във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 12
    Последно: 12-10-06, 10:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе