Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помогнете ми при избора на DVD recorder с HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #1

    Помогнете ми при избора на DVD recorder с HDD

    Здравейте, реших да си купя DVD recorder с HDD , искам да ми кажите кой модел е хубав и съответно коя марка. Искам да може да записва от DVD recordera на HDD и обратното, от HDD на DVD recordera.(май това се казва презаписване, не запис, но мисля че ме разбрахте)Другото което искам е, това което съм записал на хард диска, да мога да го прехвърля на компютъра или на друг външен източник, забравих да спомена че имам доста стари видеокасети и искам да мога да ги запиша на хард диска на двд рекордера и след това да ги прехвърля на компютъра или на друг външен източник, т.е. искам рекордера да има вход за видео за да мога да запиша. Не ви казах, искам хард диска на двд рекордера да не бъде много малък, от 160 - 250GB а за цената да не е много скъп, до 500 лева. Това е, надявам се да можете да ме насочите и помогнете в избора на дид рекордера с хард диска. Благодаря ви предварително! P.S. За да не правя нова тема, искам да ви попитам кой външен тв тунер е най - подходящ за лаптоп аcer aspire5551 с windows 7 ultimate 32 bit с БГ език е, просто искам да подаря такъв тунер за подарък. Очаквам да ме насочите и помогнете за двете неща. Още веднъж, благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #2

    Отговор: Помогнете ми при избора на DVD recorder с HDD

    Здравейте! Бихте ли подсказали каква е разликата между тези два модела рекордера? Според мен по-добрият с двойно повече гаранция е по-евтин. Защо така?
    LG HR-500

    LG MS-450H

    А какво ще кажете за този?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете за избора 50''-55''
    От chefos във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 06-01-15, 08:49
  2. Помогнете в избора на HDD 1ТВ.
    От Jackas във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 10-12-10, 11:13
  3. Помогнете ми в избора на ТV!!!
    От sosobg275 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-10-10, 12:12
  4. Помогнете ми в избора на 5.1...
    От petrovG във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 06-09-09, 16:39
  5. помогнете в избора на ups
    От imegogo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-08-09, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе