Страница 235 от 707 ПърваПърва ... 185225233234235236237245285 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,511 до 3,525 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3511

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Очевидно са, то си пише на маските, ама някой не е чел.
    Проблемът е, че понякога си пише точно , каквото трябва, но не отговаря на написаното.

    Не говорим за поръчки, за които е ясно, че са объркани.

    Ако нямаше проблем-защо властите в Китай са конфискували над 89 млн. некачествени маски в страната ,след като няколко държави им ги върнаха?

    " But a number of countries have complained about faulty masks and other products exported by China, mostly for use by medical workers and vulnerable groups.As of Friday, China’s market regulators had inspected nearly 16 million businesses and seized over 89 million masks and 418,000 pieces of protective gear, said Gan Lin, deputy director of the State Administration of Market Regulation, at a news conference."
    https://www.japantimes.co.jp/news/20.../#.XsV0EEBuJPZ

    Може пък и тези, които поръчват да са си замаяни - китайците да си и ползват в новите блокади.



  2.  
     
  3. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #3512

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз пък не знам какво очаквате от маски, чиито производител се казва "Anhui"

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3513

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз лично се надявам щом вируса е китайски да се "развали" по-бързо
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Frost и Jack Krauser харесват това.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #3514

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    ...налудничавите тези, които се измислят, че ще има нов скок през лятото, нямат нищо общо с истината. Епидемиите изчезват и са изчезвали много преди ние да открием начини да ги контролираме...
    https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...lirame-6109712

    Ще има, няма да има и всички гледат като заслепени зайци на пътя телевизорите си у дома

    Днес от брифинга научих, че културния човек си мие ръцете поне 20 пъти на ден С топла вода и сапун...
    Разбира се там , където има вода

    Колко пъти на ден си мият ръцете българите? – vEvesti.bg

    https://fakti.bg/life/458192-razbiha...-miene-na-race
    Нещо за гЪзА не каза ли генералчето,че нещо не гледам Бойко Борисоу&НОЩ шоу...???

    П.П.

    Ти мое да избегаш от Бг-то, ма Бг-то от теб не мое избега...

    Ни ги следа, ни ги дена, ни ги гледам...

    И то отдавна -след първите 3-4 ми омръзнаха, а още как обявиха "камионите с трупове" и "ада иде" нашите се приготвиха за мране, а мен ме напуши яко смях и бая им се хилих, та чак ми се обидиха ...

    Казвам им "Абе хора, вземете се в ръце - много лесно ви взеха страха и сега сте готови каквото ви кажат това да направите само и само да ви обещаят, че ще ви "спасят" и ще останете живи...



    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Хрупаш не хрупаш, един як глад след това и диабет тип 2 бай-бай....около нова година бях го докарал до глюкоза 20 и то без да ям сладко...и ако не бях влязал за бронх пнев нямаше да разбера....после Сиофор, Синжарди...свалиха я до 8....но 10 дни вода и чай бяха достатъчни за твърдо под 6 без повече хапчета и така вече 2 месеца...бодем се всяка сутрин контролно, кожа не ми остана ненадупчена....

    Не искам да приличам на Х2, ама трябва да промениш начина си на живот.- така до никъде няма да я докараш...


    А-а-а...И глада не е изход.

    И аз съм с наднормено, макар да не ми личи с панталони/костюми, но най- здравословното е овесени ядки с разни стафиди - Годжи бери,боровинки, грозде, олюпени семки сурови и всичко това на редове/пластове с кисело мляко родопчанка или друго истинско, но такива по мои наблюдения са още само 2 - Домлян и родна стряха.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3515

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Нещо за гЪзА не каза ли генералчето,че нещо не гледам Бойко Борисоу&НОЩ шоу...???

    П.П.

    Ти мое да избегаш от Бг-то, ма Бг-то от теб не мое избега...
    Казаха, ама като не гледаш си пропуснал Ще има много клизми в скоро време Индивидуални и групови

    В интерес на истината понякога ми е просто любопитно какво мислят и говорят-тук не сме "ощастливени" с такива "екстри" .
    Рюте се появи извънредно за първи път от 47 години и беше събитие...После 2 или 3 пъти много кратко изявление-10-15 минути... Няма и много нови филми по Netflix...

    Ти по-добре обясни последствията от решението на ВАС за заповедта на здравния министър.
    И ако може pro bono publico

    П.П. Продължавам да се интересувам какво мислят хората-дали вируса ще изчезне , преди да е направена ваксина или надеждна терапия .
    Ще кажете-няма за какво да се мисли, но точно това е ефекта от цялата истерия...
    Ще стане накрая като в онзи стар виц:
    Ръководството съобщава - "Утре ще ви бесим".
    От събралите се се протяга плахо ръка и пита -" А въженцата ще ни ги раздавате ли безплатно или ще трябва да си ги купуваме"
    Този пост е редактиран от stainway; 21-05-20 в 00:08.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,870
    #3516

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    ...овесени ядки с разни стафиди - Годжи бери,боровинки, грозде, олюпени семки сурови и всичко това на редове/пластове с кисело мляко родопчанка или друго истинско, но такива по мои наблюдения са още само 2 - Домлян и родна стряха.
    и lb bulgaricum, е, и домашното.
    Аз и викам “закуска за шампиони”, вкъщи ми се смеят, че на дърти години ям детска храна
    но не ми пука.За утре с бонус ягоди .

    И още нещо - ферментирали храни, но без консерванти (к. мляко, боза, домашна трушия в каче и каквото се сетиш).
    Чревната флора е свикнала да я “захранваш” с полезни микроби, а консерваните морят всичко.Така че, не само какво ядеш, а и “подръжката” на машинката дето я усвоява е важна.Като ги няма микробите например усвояваш най-вече захарите.А и голяма част от имунната система е в/около червата.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    stainway одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3517

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Същите работи ползвам и аз за закуска
    Овесени ядки, малини, капини, кисело мляко. Задължително по един червен грейпфрут и портокал на сок , киви...

    Стартът е винаги много добър, но после деня е дълъг и изпълнен и изкушения) и вируси ...



    Пробвайте и с малко канела (готово смелена става също) -комбинацията с кисело мляко сваля кръвното и е много приятна на вкус...



    П.П. Темата ще се трансформира в здравословно хранене
    Давайте за вируса-размисли и прогнози...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 21-05-20 в 00:52.

  10. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #3518

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    П.П. Темата ще се трансформира в здравословно хранене
    Направо си стана пенсионерски клуб - болежки, лечения, храни. По-добре да отворим нова тема, пенсионерска, и без това повечето натам сме се запътили.
    Aleksandars, svetlio1 и stainway харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3519

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А моля, аз съм под 50 години и се очаква да работя до 70 или по-дълго
    И колкото и да ми харесва менюто на Чъчил за закуска:
    https://www.24chasa.bg/Article/25615

    Все пак си има граници

    Ще го има ли вируса или не? Как мислите?

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3520

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    ....
    Ще го има ли вируса или не? Как мислите?
    Че не е от вчера е ясно. Че през определен брой години негови мутации предизвикват по-малка или по-голяма епидемия - също! Че тази епидемия вече затихва в северното полукълбо се вижда. Сега главните въпроси според мен са:
    - ще има ли втора, по силна вълна на есен или през зимата?
    - какви са трайните поражения. които преболедуването от него остават в човешкия организъм и опасни ли са те?
    Думата имат докторите и учените!

  13. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #3521

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Докторите са яко психирани иначе няма обяснение след 4 месеца и милиони преминали през болниците, единственото сигурно открито нещо за този вирус да е името му.
    Или от всякъквите там институти си мислят, че имат на разположение 10 години да си изпиват кафетата за деня, да разтягат лакардии и да се пулят пред микроскопите.
    Пък може и да имат...

  14.  
     
  15. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    601
    #3522

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Милиони преминали през болниците... но СЗО дава препоръки аутопсии да не се правят. Е, как да се разбере какво представлява, като ти забранят да видиш какво и как точно поразява?!?

    Интервю от преди седмица на шефа на патолозите в България
    pap1918 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3523

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Милиони преминали през болниците... но СЗО дава препоръки аутопсии да не се правят. Е, как да се разбере какво представлява, като ти забранят да видиш какво и как точно поразява?!?

    Интервю от преди седмица на шефа на патолозите в България
    Извадка от интервюто


    На 100% съгласен!
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    pap1918 одобрява това.

  17. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    968
    #3524

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Този патолог много ми прилича на диванен специалист.

    Това че няма пандемия да го обясни на китайците, които затвориха Ухан за месеци и построиха болница за седмица
    Да обясни че не се почива от корона вирус на жителите на Бергамо, където общата смъртност се увеличени с пъти в сравнение с предните 10 години.
    Тук има доста по-реалистично описание на картината от гледна точка на патолози.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3525

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    СЗО има ли ги още?

    Прави впечатление неадекватното им поведение и сигурно не напразно Тръмпи ги поряза!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 985
    Последно: 27-04-24, 20:57
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе