Резултати от 1 до 12 от общо 12

Youtube TV app безполезна!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    26
    #1

    Lightbulb Youtube TV app безполезна!

    Ако има някой който се е навил да си взима ТВ смятайки че тази апликация е супер екстра. Не се прекарвайте!
    На моя ТВ примерно нямам подръжка на клавиатура и е доста мъчително да търсиш с дистанционното.
    Но това нямаше да е толкова дразнещо ако след като напишеш нещо в повечето случаи не ти покажеше "video not available". Поради някаква тъпа опция "syndication restrictions" В самия youtube.
    Отделно като търсиш дадено нещо. Не ти прави списък по-реда най-гледани примерно. Ами иди разбери как ги подрежда. И изкарва към 20-25 клипа на търсени и стига толкова....
    Аз лично съм с Тошиба ако имат желание други колеги нека споделят при наличието на тази апликация дали са доволни. Но мисля че е еднаква при всички модели ТВ.

    Пробвайте с Linkin Park примерно. На мен първите клипове са ми се not available.

    Ako искате добро изживяване купете си ТВ със подръжка на клавиатура и Open browser с подръжка на последния flash player.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #2

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    При Панасоник ги няма повечето от тези проблеми.
    При търсене не изкарва всички, а между 80 и 120 клипа. Не са подредени по гледаемост.
    Причината че не показва някои клипове е че качилият клипа е въвел рестрикции, кои и на какви устройства може да го гледа.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #3

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    не съм много сигурен ,че е заради това - на моя (47lm660) си гледах всички клипове от плейлиста ми , но преди известно време повечето също не искаше да ги пусне .след това по неизвестни причини всичко пак си върви - има нещо недоизпипано в самото приложение .

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    Сасмунг съвсем се осраха. От известно време всеки път когато вляза в ютуб през приложението на ТВто и искам да достъпя нещата от моя акаунт се налага от компа си да активирам достъпа на телевизора .........това е малоумие. Преди веднъж активиран можех да си влизам когато искам, сега е всеки път.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #5

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    то и при lg е подобна работата , само че го "забравя" ако си влизал през браузъра .

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    2
    #6

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    Наистина трудно се борави с дистанционното, но все пак това е телевизор нали. Аз лично сядам на компа, избирам какво ще гледам и си го добавям в профила. После вече е лесно, не се налага да търсиш. Проблема с някои клипове които не могат да се гледат на ТВ го има и при мен, но там мисля че нищо не може да се направи.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    77
    #7

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    Аз съм с Панасоник ST50 и съм много доволен от Youtubе приложението.
    До сега не съм имал проблем с клип който да не иска да го отвори.
    Вярно трудно се работи с дистанционното, но пък има опция да се синхронизира с таблет или телефон и става много бързо.
    Помни всичко което съм гледал независимо дали от телевизора, компа или таблета.
    Тъй, че си мисля, че проблема ти идва от телевизора, а не от приложението за смарт телевизори.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    milenskior, предполагам се сещаш , че приложението за гледане на ютуб е различно за всяка една марка телевизори
    Така, че е нормално на различните марки телевизори да се държи по различен начин, защото са различни програми

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    77
    #9

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    Точно това исках да кажа, но явно е прозвучало по друг начин.
    проблема според мен е в марката на телевизора.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    52
    #10

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    при мен някои неща тръгват някои не.как да си сваля последния flash player.телевизора е панасоник 42ет60е

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #11

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    Аз също съм с Панасоник и съм пределно доволен. От как разбрах, че мога да си ги търся и намирам от таблета, пък да ги плейвам на телевизора ... съм на седмото небе Изобщо не вярвах, че някога ще го ползвам това, пък излезе супер екстра.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    52
    #12

    Отговор: Youtube TV app безполезна!

    е аз от лап топа през youtube tv app изкарвам всичко но през вбох7 ми иска нов flash player.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG 42LM620S и проблем с youtube
    От adobe във форум LG телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 23-04-14, 23:21
  2. Toshiba youtube app проблем!
    От ichigoxt във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-12, 11:44
  3. Проблем с youtube.com
    От valentin1000 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-12, 19:35
  4. YouTube song ???
    От nafplio във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 18-09-11, 17:33
  5. youtube сгъна
    От Smurfa във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 03-05-08, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе