Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

LG 42LM620S и проблем с youtube

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #1

    LG 42LM620S и проблем с youtube

    Колеги, проблема ми е следният:
    Пускам youtube, зарежда супер бавно и след като извади някъкви клипове неможеш да плейнеш нищо, седи, зареждане и така до безкрай без да тръгва клип. Интернет си има брайзера си зарежда стрници и т.н. но тубата е греда. Опитах с ресет на ТВ-то, ресет на рутера, смяна на кабели от рутера до тв и проблема си остава. Телевизора е с последния модел фирм. 04.52.07 и по-нов до мента няма, неможе да се направи дайнгрейд на фирма щот бил последният ми изписва. Ако заредя тубата през отвореният браузер всичко е ок, зарежда, плейва, но самата апликаця не работи.
    Друг тест който направих е да пусна клипче от тубата на телефона да го шерна на тв и отново проблема е същият.
    Приемам всякви идеи и предположения/предложения за тестове.

    Поздрави.
    Този пост е редактиран от adobe; 26-03-14 в 14:44.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #2

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube


  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Здравей приятелче !
    И аз имам същия модел телевизор.
    Проблем с АПП на Youtube ( освен буфериране ) съм нямал.
    Гледал съм 3D точно от там , както без да буферира , така и с често буфериране ... Но това го отдавам на проблем с интернета , а не напроблем с АПП-то
    Дано си решиш проблема , наистина Youtube е доста приятен със свойте 3D клипчета Успех !



    И понеже си със същия модел като моя , би ли могъл да погледнеш тази тема

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...-42lm620s.html

    И да ми кажеш , дали случайно и при теб го има този проблем.
    Ще съм ти адски благодарен

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #4

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Здрасти колега,
    Апликацията на тубата е зле в момента, преди време си бацаше без грижи, единственото което не съм опитал е да тествам с др. рутер но в момента не разполагам с наличен.

    Темата за 3Д-то я прегледах и немога да помогна в момента, аз почти не го гледам, не съм си играл, но могада си напрая някой тестове за каузата и да споделя.

    Поздрави.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Тествай ако можеш няма да откажа


    Благодаря предварително и дано някой ъпдейт реши проблема с Тубе.

    При мен АПП на спортал.бг не тръгваше изобщо.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #6

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията

    Благодаря колега за темата , прегледах я и пак ударих гредата.
    Братят ръсаници са го измислили но при мен явно проблема си остава.

    Нета ми е бетон, на компа лети, дори на няколко компа които имам няма проблем, правя стъпка по стъпка всичко, тв-то намира ъпдейта в.0.00.000 и когато дам ъпдейт мисли и след няколко секудни ми казва, че ъпдейта се е разпаданал поради лоша връзка и да рестартирам тв-то и да опитам отново.
    Опитах да игнорирам рутера и да бодна кабела направо в тв но отново ми дава същата грешка и немога да направя даунгрейд.
    В същото време нета си баца на тв-то и сичко останало върви по мед и масло, дори и тубата но през отвореният браузер.

    Вече нямам идея какво мога да направя, ако някой има бегла идея ... добре дошла.

    Благода на отзовалите се : )
    Този пост е редактиран от adobe; 30-03-14 в 20:44.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #7

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Нямаше ли вариант да се изтрие приложението (YouTube) и да си го изтеглиш и инсталираш на ново (като преди това върнеш тв в първоначални настройки) ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #8

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Нямаше ли вариант да се изтрие приложението (YouTube) и да си го изтеглиш и инсталираш на ново (като преди това върнеш тв в първоначални настройки) ?
    Няма начим да се махне приложението е от премиум аппс и неможе да се деинсталне.
    Тв-то пак го ресетнах но отново без успех, нема такъв шит...

    Поздрави.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #9

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    А ново инициалициране на Премиум-а правили ли сте ? Имах преди ЛМ660 и често съм сменял региона на Премиума .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    13
    #10

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от adobe Виж публикацията
    Благодаря колега за темата , прегледах я и пак ударих гредата.
    Братят ръсаници са го измислили но при мен явно проблема си остава.
    Попитайте frizera по темата https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%D0%B0-lg.html или пишете на support@snu.ni-ip.biz

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #11

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Правих няколко пъти и без успех, опитах да смения региона опитах с ПОЛША и там зарежда бавно наистина но след като зареди работи ...
    Незнам може проблема да е от региона а може да е и от самата апликация, вече немога да се сетя какво не съм опитал.

  14.  
     
  15. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #12

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от adobe Виж публикацията
    Правих няколко пъти и без успех, опитах да смения региона опитах с ПОЛША и там зарежда бавно наистина но след като зареди работи ...
    Незнам може проблема да е от региона а може да е и от самата апликация, вече немога да се сетя какво не съм опитал.
    Тъй като до сега съм пробвал само стари версии мога да ви уверя че YouTube и другите апликации не работят. Написал съм впечатления DOWNGRADE на LA (2013) серията на LG прочетете ги. Винаги телевизора изписва съобщение че софтуерната версия трябва да се актуализира ако искате да ползвате приложението. Пробвах различни DNS веднага след даунгрейда, но общо взето резултата не е това което искаме - YouTube не работи. Когато оставя за DNS адрес 5.79.219.89 приложенията стартират, но само частично и след малко отново се извежда съобщение за остарял софтуер.
    Този пост е редактиран от frizera; 02-04-14 в 21:45.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #13

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Тъй като до сега съм пробвал само стари версии мога да ви уверя че YouTube и другите апликации не работят. Написал съм впечатления DOWNGRADE на LA (2013) серията на LG прочетете ги. Винаги телевизора изписва съобщение че софтуерната версия трябва да се актуализира ако искате да ползвате приложението. Пробвах различни DNS веднага след даунгрейда, но общо взето резултата не е това което искаме - YouTube не работи. Когато оставя за DNS адрес 5.79.219.89 приложенията стартират, но само частично и след малко отново се извежда съобщение за остарял софтуер. Подробно в темата: DOWNGRADE на LA (2013) серията на LG

    Kолега чакай малко нещо ме обърка:
    Първо какво искаш да кажеш, че тубата и някой аппс не работят, говориш за всички които са премиум пакета предполагам или ?
    Второ за актуализацията дето ти изисква е предполагам щот си със стара верисия щот си направил даунгрейд ?
    Искам да подчертя,че при мен нямам проблем с останалите апсс освен тубата, и до скоро и тубата си работеше, темата за доунгрейд я прочетох и съответно немога да разбера защо немога да даунгрейдна ?
    И най-странното е че съм с последен фирм в.04.52.07 - на официалната страница на ЛГ последня фирм е 04.51.07 e това как става незнам

    Ако имаш идея за грешката коят ми излиза при опита за даунгрейда ще е ми е от помощ за да мога да тръгна от нулата фирм. да тествам стъпка по-ступка напред с новите фирмове за да видя къде и с кой фирм си работеше до последно въпреки, че твърдиш че няма работещ такъв.

    Благодаря и поздрави.

  17. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #14

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Опитах се да напиша повече подробности в темата, но имах проблем с провайдъра на нета и не можа да се публикува коментара ми. Та искам да кажа, че след първия даунгрейд всичко си заработи нормално както съм писал, но след няколко часа започна да се появява съобщението за актуализация на софтуера. Каквото и да пожелая да си пусна от приложенията ( дори и от 3D ) не иска да тръгне поради стар софтуер. И така до миналата вечер когато прочетох поста на adobe и реших да се върна в "настоящето", като разреших на телевизора де се ъпдейтне. След ъпдейта Тубата зарежда мега бавно както пише колегата adobe. Успях да пусна някакъв клип, който в началото засичаше ужасно много, но след няколко минути постепенно започна да изглажда и накрая спря да забива... Така че, става ясно наличието на някакъв проблем с Тубата (дори и в момента), но аз лично не използвам нито едно от приложенията в телевизора освен Intel WiDi и Wi-Fi Direct и този факт не ме тормози много поне за сега....
    adobe - не можеш да се "даунгрейднеш" защото не изпълняваш правилно дадените указания. Това че изписва 00.00.00 означава, че телевизора е съвместим с опцията за даунгрейд, а не че веднага ще тръгне да сваля файла и да се даунва. След като си направил тази проверка вече може да направиш заплащане по описаните на сайта начин и сметка и след това да си избереш версията, която искаш да си инсталираш. Важното е че след като се логнеш чрез адреса (MAC) и паролата, имаш 10 мин. на разположение за да стартираш процедурата по даунгрейд.
    Що се отнася до това с кой фирмуер е работил телевизора добре ще те ориентирам - това е предпоследния ъпдейт на който за съжаление не записах (поне) номера на версията. При мен дори и с най-старата версия работи всичко онова което ме интересува с тази разлика че се нарича Smart Share, но пак мога да си клонирам десктопа на лаптопа и да споделям медия от смартфоните.
    Този пост е редактиран от frizera; 02-04-14 в 22:38.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    23
    #15

    Отговор: LG 42LM620S и проблем с youtube

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Опитах се да напиша повече подробности в темата, но имах проблем с провайдъра на нета и не можа да се публикува коментара ми. Та искам да кажа, че след първия даунгрейд всичко си заработи нормално както съм писал, но след няколко часа започна да се появява съобщението за актуализация на софтуера. Каквото и да пожелая да си пусна от приложенията ( дори и от 3D ) не иска да тръгне поради стар софтуер. И така до миналата вечер когато прочетох поста на adobe и реших да се върна в "настоящето", като разреших на телевизора де се ъпдейтне. След ъпдейта Тубата зарежда мега бавно както пише колегата adobe. Успях да пусна някакъв клип, който в началото засичаше ужасно много, но след няколко минути постепенно започна да изглажда и накрая спря да забива... Така че, става ясно наличието на някакъв проблем с Тубата (дори и в момента), но аз лично не използвам нито едно от приложенията в телевизора освен Intel WiDi и Wi-Fi Direct и този факт не ме тормози много поне за сега....
    adobe - не можеш да се "даунгрейднеш" защото не изпълняваш правилно дадените указания. Това че изписва 00.00.00 означава, че телевизора е съвместим с опцията за даунгрейд, а не че веднага ще тръгне да сваля файла и да се даунва. След като си направил тази проверка вече може да направиш заплащане по описаните на сайта начин и сметка и след това да си избереш версията, която искаш да си инсталираш. Важното е че след като се логнеш чрез адреса (MAC) и паролата, имаш 10 мин. на разположение за да стартираш процедурата по даунгрейд.
    Що се отнася до това с кой фирмуер е работил телевизора добре ще те ориентирам - това е предпоследния ъпдейт на който за съжаление не записах (поне) номера на версията. При мен дори и с най-старата версия работи всичко онова което ме интересува с тази разлика че се нарича Smart Share, но пак мога да си клонирам десктопа на лаптопа и да споделям медия от смартфоните.

    Колега много благодаря за отговора мисля, че сега съм наясно къде бъркам с даунгрейда.
    А иначе тубата зарежда но бавно, и доколкото си спомням предният ъпдейт с който беше ТВ-то работеше перфектно и предполагам и ти говориш за него, ако не греша беше вер. 04.40...

    Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с Youtube (smart tv)
    От Blue_Hulk във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-01-15, 13:16
  2. Проблем с 3D на 42LM620S
    От Мирослав Колев във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 28-03-14, 03:21
  3. Toshiba youtube app проблем!
    От ichigoxt във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-12, 12:44
  4. Проблем с youtube.com
    От valentin1000 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-12, 20:35
  5. Проблем с Youtube и Opera - Go Upgrade
    От Eddie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-04-10, 18:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе