Резултати от 1 до 7 от общо 7

GSM H69 и GPS Nippon NP 350

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #1

    GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    Здравейте !
    Някой има ли, ползвал ли е изброените модели? Недостатъци ?Стават ли все пак за работа ? На GSM а игрите въобше не ме интересуват. Ще се използва само за разговори с 2 те карти и блутута за хенсфри. Е някоя снимка може. С 2 телефона е зор работа GPS а ще се използва в градове за аборигени като София без грам табела за посока към възлови градове / че даже и на улиците /и за Мамалигария.

    Моля за триене. Набалбуках се с навигацията -ще дам отзиви. Телефона имал стендай по4ти цял ден

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re:GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    GPS Nippon NP 350
    Maлко инфо. Става за в работа. Вчера ме заведи до 4 адреса в Бургас. До 2 та знам пътя , но само от входа за Варна и обратно като крокодилите
    А вчера ме преведе през навалицата в града .
    Машинката е с версия на Иго 8.0.0.45679 . Но не съм доволен от Анелия -та- много досажда бе за скорост.
    за 169 лв. толкова.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    2
    #3

    Re:GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    GPS Nippon NP 350
    Имам го от няколко месеца машинката е перфектна. Батерията издържа около 2:30 часа.
    Хубавото на устройството е че можеш да му слагаш различен софтуер лично съм го пробвал с IGO 8.3; IGO Amigo; Sygic; и с Garmin тръгва но с повече баране , по отнушение на картите там вече каквото си намериш избора е голям.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #4

    Re:GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    Цитат Първоначално публикувано от tas_devil
    GPS Nippon NP 350
    Имам го от няколко месеца машинката е перфектна. Батерията издържа около 2:30 часа.
    Хубавото на устройството е че можеш да му слагаш различен софтуер лично съм го пробвал с IGO 8.3; IGO Amigo; Sygic; и с Garmin тръгва но с повече баране , по отнушение на картите там вече каквото си намериш избора е голям.
    да ама за Бургас файда никаква. Стара карта / то няма нова, но току виж утре са изменили организацията на движение по някоя улица

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #5

    Re:GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    Здравейте, от два дни съм с Nippon NP 350 и нещо не е както трябва, или аз не го правя както трябва. Проблема е, че открива сателити, но в ИГО-то си стоят червени и няма никаква навигация. Вчера след 20 мин. на открито се оправи е си работи перфектно докато се прибрах, после го спрях, щото постоянно мрънкаше че няма сигнал на закрито. Сутринта вече не пожела да захапе изобщо докато стигна на работа . Машинката е с версия на Иго 8.0.0.45679. Някакви идей?

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re:GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    Цитат Първоначално публикувано от katlak
    Здравейте, от два дни съм с Nippon NP 350 и нещо не е както трябва, или аз не го правя както трябва. Проблема е, че открива сателити, но в ИГО-то си стоят червени и няма никаква навигация. Вчера след 20 мин. на открито се оправи е си работи перфектно докато се прибрах, после го спрях, щото постоянно мрънкаше че няма сигнал на закрито. Сутринта вече не пожела да захапе изобщо докато стигна на работа . Машинката е с версия на Иго 8.0.0.45679. Някакви идей?
    Първо трябва да изчакаш да се позиционира на открито и тогава да тръгнеш с колата да се движеш. IGO 8.3.2 се позиционира по бързо, дори и в движение ствава бързо. Незнам какво общо има софтуера за позиционирането, но е факт, че това става по бързо с новите версии на IGO.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #7

    Re:GSM H69 и GPS Nippon NP 350

    Ами не става с 8.3.2 съм и пак не иска. Стоя на място повече от 20 мин и пак не иска .....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Nippon KFR-14 DC грешка Е5...?
    От helix във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 13
    Последно: 10-10-16, 19:45
  2. Дистанционно за Nippon KFR 14 b
    От deniz5612 във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-14, 16:45
  3. проблем с NIPPON ASF -H48 A5
    От frick във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 21:05
  4. Nippon 9-ка - самоизключва се
    От vini във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 2
    Последно: 17-08-09, 15:22
  5. Nippon - за и против
    От dimodd във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 14
    Последно: 26-10-08, 21:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе