Страница 32 от 36 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 533
Like Tree109Одобрявам

Hisense телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #466
    Здравейте, това неравномерно зелено, нормално ли е за Qled или е дефектна бройка? Телевизора е Hisense 55E7KQ PRO, picture mode Sport, color - warm 2, gamma BT.1886.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #467

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    В какъв смисъл "неравномерно зелено"? Ако се има предвид различното зелено на два различни канала излъчващи различни мачове от различни първенства... , то отговора е в ... самия въпрос

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #468

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Хаха не за различното зелено на всеки канал Всяка снимка е за себе си. Прмерно на Diema sport 2 - в центъра е по-светло зелено, към краищата ми изглежда по-жълтеникаво. Не става въпрос, за различните линии на терена. Или аз си въобразявам

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #469

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Пусни му някаква едноцветна заливка - имам съмнения, че е неравномерно осветен и по краищата избива/червенее. Ако е така - връщай и сменяй с друга бройка - дефектен панел/подсветка.
    brotzki одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,062
    #470

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Sagittarius Виж публикацията
    Както са казали преди мен, най-популярните ги има. Няма HBO. Ако държите на определено приложение, мога да проверя.

    Чакай малко.. до колкото вече няма HBO... вече не е ли MAX ?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Пусни му някаква едноцветна заливка - имам съмнения, че е неравномерно осветен и по краищата избива/червенее. Ако е така - връщай и сменяй с друга бройка - дефектен панел/подсветка.

    Да, тук намерих може би подходящ клип : LCD Screen Test (youtube.com) , някъде около 2-ра минута идва зеленото.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #471

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Търсих и с мах няма HBO, версията е vidaa 7.
    Приложено са снимки от клипа, който предложихте за тест. Първата е на sports, втората на cinema night.

    - - - - - - - - - -

    Ето снимките.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,062
    #472

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Sagittarius Виж публикацията
    Търсих и с мах няма HBO, версията е vidaa 7.
    Приложено са снимки от клипа, който предложихте за тест. Първата е на sports, втората на cinema night.

    - - - - - - - - - -

    Ето снимките.
    Да, доста неравномерна подсветка.. аз бих го върнал и бил опитал с U7KQ

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #473
    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Да, доста неравномерна подсветка.. аз бих го върнал и бил опитал с U7KQ
    HBO вече няма.. това искам да ти кажа, мисля че го ребрандираха на MAX.
    Мерси за съвета, ще видя условията на озон за замяна.
    Пробвано със следните търсения HBO, HBO MAX, MAХ - няма.
    AntrAcsA одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,470
    #474

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)


  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #475

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Телевизора вече е върнат. Чудя се дали да поръчам отново Hisense, a именно предложения, по-горе в темата U7KQ 55", който в момента е намален. Към svetlio1 - може ли да кажеш допълнителни впечатления, виждам, че грубо 2 седмици го ползваш? Благодаря.
    brotzki одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #476

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Ами общо взето е добър вариант като за 1000-110лв. Аз бях писал някои първоначални впечатления, но с оглед минималното ми ползване за сега, основното е :
    - добър общ дизайн и изработка, но с малоумно изпълнение на стойката и не особено стабилна
    - добро дистанционно, метално, общо взето ергономично, но с някои недомислици - няма бутон "ТВ" за връщане към телевизия, а трябва всеки път от "вход" да се избира
    - което води до другото дразнещо (за мен) - при избиране на "вход" се "извиква" ХОУМ панела , а не си оставаш на гледаната в момента тв - сиреч без звук и картина - отдавна не съм срещал подобно решение
    - някои повтарящи се функции на бутоните на дистанционното - бутон ОК и "лист с каналите" на практика са едно и също - можеше просто да добавят бутон "ТВ"
    - картината общо взето е доста добра, макар и да иска известно пипване (на вкус ) - ползвам основно "кино ден" (или "нощ") с промяна на цветната температура на топъл2, че стандартната "1" докарва твърде жълто-зелен нюанс според мен
    - локалното го сложих на макс и работи доста добре - не съм забелязал сериозни пропуски, но не съм и правил сериозни тестове и гледане на филми на тъмно
    - ползват евтин панел с по 4 домейна, но е по-добре от подобните в ЛГ и Филипс-а дето ги имам - там е трагедия ъгъла
    - не е съвсем добре с готовите настройки за плавност - при всички забелязах нещо да ме дразни (филм - накъсва, изчистено - дава двойни образи/сенки при някои ситуации) и за сега експериментирам на "потребителски" с различни стойности за размазване и трептене - май общо взето съм уцелил добра комбинация
    - яркостта мисля е добра - долу горе на нивото на Сони-то ми, но и там като го преместя в основното му помещение ще мога дам повече впечатления, че е доста по-светло от спалнята и сега ползвам датчика за светлина
    - звука е добре според мен - не съм правил някакви тестове - има настройка за повишаване на баса - уж има "събуфер"
    - струва ми се, че твърде бавно превключва на HDMI при подаден сигнал от свързано у-во (ПС4про), като пък при изключване не се връща на предния сигнал ... и от там пак проблема с липсата на бутон "ТВ"
    Това се сещам за сега, ако има нещо конкретно - питай.
    AntrAcsA одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #477

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Мерси за бързия отговор. Не се сещам нещо друго конкретно. В кръга на шегата - зеленото как е на футболните мачове С тази нестабилна стойка, ще трябва да го пазя от децата
    Някой от нещата откъм дистанционното и "вход" които описваш ги имаше и при E7KQ.
    Обмислях и връщане пак към Самсунг, но за тези пари, не виждам към момента какво друго мога да взема.
    Този пост е редактиран от Sagittarius; 20-12-23 в 19:31.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #478

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    За 1100лв (колкото го взех) просто няма нищо близко като представяне (освен евентуално TCL, но там нямам представа как е) и възможности.
    Някои от нещата, които не ми харесват/ме дразнят просто са неща, с които съм свикнал при дългогодишно ползване на други марки.
    Пропуснах да пиша, че картината в моята бройка е без сериозни дефекти като неравномерност и DSE (има леки наченки на тестов материал, но на реално ползване и дори при футбол нищо не се забелязва).
    Най-доболен (за сега) съм от работата на локалното дори и с този евтин панел.
    Монтирането на стена или друга по-читава стойка също е решение - имаше дори такива като на старите тв с тежка основа и въртящи се.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    11
    #479

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Мерси за информацията, адаш.
    Този пост е редактиран от Sagittarius; 20-12-23 в 20:23.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    КЛИМЕНТОВО
    Мнения
    40
    #480

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Бе я се пробвай на останал от предната модификация U8HQ . Цената е намалена пък и ако е мострен още можеш да ги натиснеш за отстъпка . Аз съм изключително доволен но не мога да ти помогна със зеленото щот не гледам мачове.
    bobile73 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 36 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Гаснене на телевизор HISENSE
    От tvbe във форум Hisense телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-10-19, 14:38
  2. Помощ за Hisense 12-ка
    От alonecrewbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 20-11-17, 20:10
  3. Малко помощ за hisense
    От waradin във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 24-01-17, 21:12
  4. HISENSE AS-09UR4SVGVQ5 за охлаждане
    От ops5 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 5
    Последно: 07-07-15, 13:30
  5. HISENSE KFR-3502G/BPE
    От presar във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 9
    Последно: 21-10-10, 03:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе